CYKLO Gravel Gdańsk
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żakowska Marcjanna Gdańsk 8:10 Dystans 110 km opłacono
2 Błaszczak Dariusz Gdynia 5:00 Dystans 210 km SnaT opłacono on-line
3 Fijołek Jarek Gdańsk 5:50 Dystans 210 km opłacono on-line
4 Adamczak Joanna Gdańsk 8:10 Dystans 110 km opłacono
5 Łopusiewicz Piotr Gdańsk 8:30 Dystans 110 km opłacono on-line
6 BIałecka Małgorzata Gdynia 5:50 Dystans 210 km Trek Gdynia
7 Mroziński Rafał Gdańsk 5:55 Dystans 210 km Decathlon Kartuska opłacono
8 Jokiel Radosław Gdańsk 7:00 Dystans 210 km Team MH Automatyka Cycling Boutique opłacono
9 Matulewicz Magdalena Elbląg 5:00 Dystans 210 km Regent College Bike Club opłacono on-line
10 Goerick Marek Elbląg 5:00 Dystans 210 km Regent College Bike Club opłacono on-line
11 Szulist Patrycja Gdańsk 8:40 Dystans 110 km MTB Decathlon Rumia opłacono
12 Szczepkowski Zenon Gdansk 8:05 Dystans 110 km
13 Sieniawski Kamil Gniew 8:40 Dystans 110 km MTB Decathlon Rumia opłacono
14 Kościński Jerzy Gdańsk 5:50 Dystans 210 km VeloGD opłacono on-line
15 Kujawiński Krzysztof Rumia 8:40 Dystans 110 km MTB Decathlon Rumia opłacono
16 Zamoński Mariusz Gdańsk 8:40 Dystans 110 km MTB Decathlon Rumia opłacono
17 Olżyński Patryk Gdynia 8:40 Dystans 110 km MTB Decathlon Rumia opłacono
18 Łużyński Bartosz Gdynia 8:40 Dystans 110 km MTB Decathlon Rumia opłacono
19 Hoge Krystian Puck 8:40 Dystans 110 km MTB Decathlon Rumia opłacono
20 Łabędzki Radosław Gdynia 8:40 Dystans 110 km MTB Decathlon Rumia opłacono
21 Siemaszko Mateusz Bartoszyce 8:55 Dystans 110 km velomania.pl opłacono on-line
22 Weber Bartłomiej Gdańsk 8:15 Dystans 110 km
23 Jachowicz Dariusz Gdynia 8:10 Dystans 110 km opłacono on-line
24 Lisiecki Tomasz Gdynia 8:10 Dystans 110 km opłacono on-line
25 Braun Damian Gdańsk 8:40 Dystans 110 km opłacono on-line
26 Rozenka Szymon Rozenka Gdańsk 8:10 Dystans 110 km HutchisonPorts Gdynia Team
27 Czernialis Rimas Rumia 8:10 Dystans 110 km HutchisonPorts Gdynia Team
28 Naczke Przemyslaw Bolszewo 8:05 Dystans 110 km opłacono on-line
29 Paszylk Marcin Gdańsk 5:00 Dystans 210 km opłacono on-line
30 Nowakowski Aleksander Gdańsk 5:00 Dystans 210 km opłacono on-line
31 Mrozewski Marcin Gdańsk 8:30 Dystans 110 km opłacono on-line
32 Nadolski Łukasz Gdańsk 5:00 Dystans 210 km VeloGD
33 Pietrzyk Witold Gdańsk 8:20 Dystans 110 km i-Sport opłacono on-line
34 Małecka Magdalena Gdańsk 8:05 Dystans 110 km Niedobrze opłacono on-line
35 Janicka Anna Gdańsk 8:55 Dystans 110 km Babska Korba Wysepka Team opłacono
36 Dzienisz Janusz Gdynia 9:00 Dystans 110 km Adva Optical Networking opłacono on-line
37 kloska adam GDAŃSK 8:35 Dystans 110 km opłacono on-line
38 Rogozik-Romanowska Monika Gdańsk 8:45 Dystans 110 km opłacono
39 batkiewicz sebastian gdańsk 8:30 Dystans 110 km Bogdziewicz Team Cumulus opłacono on-line
40 Tazuszel Łukasz Elbląg 5:45 Dystans 210 km CHUDY Cycling opłacono on-line
41 Tygielski Mateusz Gdańsk 7:00 Dystans 210 km Team MH Automatyka MH Automatyka opłacono
42 Żuk Justyna Pogórze 8:55 Dystans 110 km BABSKA KORBA WYSEPKA TEAM opłacono
43 Sulewski Łukasz Łęgowo 8:30 Dystans 110 km opłacono on-line
44 Kolibski Artur Gdańsk 5:00 Dystans 110 km GDN Rower 40+ opłacono on-line
45 Pelc Tomasz Gdynia 5:20 Dystans 210 km NEXUS Team opłacono
46 Jarmakowska Iwona Gdynia 8:10 Dystans 110 km Hutchison Ports Gdynia opłacono on-line
47 Jarmakowski Jan Gdynia 8:10 Dystans 110 km Hutchison Ports Gdynia opłacono on-line
48 Świtońska Aleksandra Gdynia 8:15 Dystans 110 km opłacono on-line
49 Naczk Bartosz Pruszcz Gdański 5:20 Dystans 210 km NEXUS Team opłacono
50 Stramska Beata Gdańsk 8:55 Dystans 110 km BABSKA KORBA WYSEPKA TEAM opłacono
51 Kołacka Justyna Gdynia 9:00 Dystans 110 km BABSKA KORBA WYSEPKA TEAM opłacono
52 Guż Magdalena Gdańsk 9:00 Dystans 110 km BABSKA KORBA WYSEPKA TEAM opłacono
53 Skwarczak Mariusz Gdynia 5:30 Dystans 210 km VeloGD
54 Lewandowski Paweł Gdynia 5:45 Dystans 210 km Bogdziewicz Team Cumulus opłacono on-line
55 Szczygielski Pawel gdansk 9:00 Dystans 110 km the Barbers Gdansk opłacono on-line
56 Kamyno Grzegorz Rotmanka 9:00 Dystans 110 km opłacono on-line
57 Tymiński Tomasz Kowale 7:00 Dystans 210 km Team MH Automatyka MH Automatyka opłacono
58 Jarocka Aneta Gdańsk 5:00 Dystans 210 km MH Automatyka opłacono
59 Skolimowski Waldemar Gdańsk 5:50 Dystans 210 km MH Automatyka opłacono
60 Białkowski Ireneusz Olszty 7:00 Dystans 210 km Team MH Automatyka opłacono
61 Kalinowski Andrzej Gdańsk 7:00 Dystans 210 km Team MH Automatyka MH Automatyka opłacono
62 Grabowska Eliza Kowale 8:00 Dystans 110 km MH Automatyka opłacono
63 Bońkowski Jarosław Gdańsk 7:00 Dystans 210 km Team MH Automatyka MH Automatyka opłacono
64 Szczęsny Tomasz Gdańsk 7:00 Dystans 210 km Team MH Automatyka MH Automatyka opłacono
65 Ludwiniak Konrad Gdańsk 7:00 Dystans 210 km Team MH Automatyka MHAutomatyka opłacono
66 Hatem Justyna Piastów 8:00 Dystans 110 km
67 Gliszczyński Michał Warszawa 8:00 Dystans 110 km
68 Pietrzyk Jan Gdańsk 8:20 Dystans 110 km DCT Cycling Team opłacono on-line
69 Mrozewski Konrad Sopot 5:55 Dystans 210 km ( ͡° ͜ʖ ͡°) opłacono on-line
70 pisarek Piotr Gdańsk 8:00 Dystans 110 km
71 Boćkowski Jakub Gdynia 8:45 Dystans 110 km Klif-Med opłacono on-line
72 Boćkowski Maciej Gdynia 8:45 Dystans 110 km klif-med opłacono on-line
73 Faściszewski Jerzy Gdańsk 8:20 Dystans 110 km DCT Cycling Team opłacono on-line
74 Gering Mariusz Gdańsku 8:20 Dystans 110 km DCT Cycling Team opłacono on-line
75 Piłat Krzysztof Piłat Gdynia 8:00 Dystans 110 km opłacono on-line
76 lewinski szymon gdansk 5:35 Dystans 210 km opłacono on-line
77 Bautembach Łukasz Lipno 8:30 Dystans 110 km
78 Arnold Sam Farnborough 9:00 Dystans 110 km VC Meudon opłacono on-line
79 Korczyński Dawid Poznań 8:00 Dystans 110 km opłacono on-line
80 Wróblewski Sylwester Gdańsk 5:00 Dystans 210 km LOTOS Running Team
81 Szczukowski Michał Tuchola 5:50 Dystans 210 km START KARTUZY
82 Sawicz Michał Pępowo 5:55 Dystans 210 km Bogdziewicz Team Cumulus
83 Hryniewski Wojciech Gdańsk 5:30 Dystans 210 km Bogdziewicz Team Cumulus opłacono on-line
84 Mikołajczyk Agata Gdańsk 5:50 Dystans 210 km Bogdziewicz Team Cumulus opłacono on-line
85 Lewandowska Natalia Kartuzy 5:00 Dystans 210 km Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
86 Brzeziński Mikołaj Gdynia 8:50 Dystans 110 km
87 Gilda Małgorzata Elbląg 8:30 Dystans 110 km
88 Kownacki Adam Gdańsk 5:25 Dystans 210 km
89 Dębski Krzysztof Kowale 8:15 Dystans 110 km opłacono on-line
90 Hebda Kacper Gdańsk 8:00 Dystans 110 km
91 Krzyżykowski Tomasz SOPOT 8:40 Dystans 110 km
92 Różak Marcin Gdańsk 5:55 Dystans 210 km opłacono on-line
93 Połom Adam Gdańsk 5:55 Dystans 210 km A13 Customs opłacono on-line
94 Potyrała Jarosław Gdansk 5:55 Dystans 210 km opłacono on-line
95 Pikos Mateusz Osowiec 5:15 Dystans 210 km opłacono on-line
96 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 5:50 Dystans 210 km opłacono on-line
97 Ziebura Bartosz Gdynia 9:00 Dystans 110 km Białe Czaszki opłacono on-line
98 Oxley andrew Gdynia Karwiny 9:00 Dystans 110 km Białe Czaszki opłacono on-line
99 Edwards Eddie Kosakowo 9:00 Dystans 110 km Białe Czaszki opłacono on-line
100 Szkuta Sławka Bydgoszcz 8:00 Dystans 110 km


Wyświetleń: 10648

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ