Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
18 GDH im. Szarych Szeregów
1 Bartyzel Łukasz Limża 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
2 Mańka Adam Kisielice 5 km (dorośli) 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
AZS AWFiS Gdańsk
3 Milewska Marta Susz 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) AZS AWFiS Gdańsk opłacono
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
4 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km (dorośli) EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
Kurzętnik Biega
5 Pawłowski Mariusz marzęcice 5 km (dorośli) Kurzętnik Biega
LImża
6 Fotek Grzegorz Limża 5 km (dorośli) LImża opłacono
7 Bartyzel Sławomir Kisielice 1963 m (dorośli) LImża opłacono
Leśna chata.
8 Mańka Paweł Kisielice 1963 m (dorośli) Leśna chata. opłacono
Limża
9 Bartyzel Jakub Limża 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Limża opłacono
Parkrun Grudziądz
10 Banaszewska Marta Grudziądz 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Parkrun Grudziądz opłacono
11 Banaszewska Maja Grudziądz 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Parkrun Grudziądz opłacono
12 Banaszewski Michał Grudziądz 5 km (dorośli) Parkrun Grudziądz opłacono
13 Banaszewska Monika Grudziądz 5 km (dorośli) Parkrun Grudziądz opłacono
Parkrun Mały Jeziorak
14 Krotowski Błażej Iława 5 km (dorośli) Parkrun Mały Jeziorak opłacono
Piękny
15 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km (dorośli) Piękny opłacono
Radomno Biega
16 Kotewicz Judyta Radomno 5 km (dorośli) Radomno Biega opłacono
17 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański 5 km (dorośli) Radomno Biega opłacono
18 Marciniak Barbara Pustki 5 km (dorośli) Radomno Biega opłacono
Start Team Wąbrzeźno
19 Kopczyński Piotr Lipinki 5 km (dorośli) Start Team Wąbrzeźno opłacono
Szkłoła Podstawowa Kisielice
20 Jasiński BARTOSZ Biskupiczki 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
21 KOWALSKA LENA kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
22 Paśniewski Kacper Kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
23 Gałkowska Wiktoria Kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
24 Paśniewska Nadia Kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
_BRAK NAZWY_
25 Jastrzębski Piotr Iława 1963 m (dorośli) opłacono
26 Kosińska Agata Sędzice 1963 m (dorośli) opłacono
27 Szalkowski Oskar Klimy 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
28 Blinkiewicz Piotr Blinkiewicz Kisielice 5 km (dorośli) opłacono
29 Chomej Barbara Iława 5 km (dorośli) opłacono
30 Wijata Dawid Butowo 1963 m (dorośli) opłacono
31 Wijata Michał Butowo 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
32 Ziobro Joanna Grudziądz 1963 m (dorośli) opłacono
33 Mańka Jarek Ostróda 5 km (dorośli) opłacono
34 Turowski Marcin Iława 5 km (dorośli) opłacono
35 Teska Karolina Kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
36 Pasniewski Mariusz Kisielice 1963 m (dorośli) opłacono
37 Wrzeciono Artur Grudziądz 5 km (dorośli) opłacono
38 Pękala Arkadiusz Kisielice 1963 m (dorośli)
39 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 5 km (dorośli) opłacono
40 Bielski Piotr Radomno 5 km (dorośli) opłacono
41 Pokorski Mateusz Grupa 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
42 Paga Jakub Kitnowo 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
43 Bednarczyk Igor Grudziądz 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
44 Żórańska Magdalena Żórańska Iława 5 km (dorośli) opłacono
45 Łukwiński Ireneusz Iława 5 km (dorośli) opłacono
46 Sotowicz Sławomir Grudziądz 1963 m (dorośli)
47 Starbała Gabriel Kisielice 5 km (dorośli) opłacono
48 Goska Daniel Kisielice 5 km (dorośli) opłacono
49 Goska Wiktoria Kisielice 5 km (dorośli) opłacono
50 Kuternowski Dariusz Malbork 5 km (dorośli) opłacono


Wyświetleń: 3277

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ