Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Marsz Nordic Walking 5km opłacono
2 Kownacka Emilia Malbork Biegi dla dzieci opłacono
3 Wiśniewska Ewa Sadlinki Marsz Nordic Walking 5km
4 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km
5 Majewski Dawid Elbląg Bieg 5km opłacono BM
6 Syldatk KATARZYNA TCZEW Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
7 Strzelecka Paulina Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
8 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg 5km opłacono
9 Śliwiński Maurycy Elbląg Biegi dla dzieci opłacono
10 Krasinska Jadwiga Rodowo Marsz Nordic Walking 5km
11 Drozdowska Julia Rodowo Biegi dla dzieci opłacono
12 Krasiński Cezary Rodowo Biegi dla dzieci opłacono
13 Grochowska Aleksandra Stążki Biegi dla dzieci opłacono
14 Grochowski Filip Stążki Biegi dla dzieci opłacono
15 Meller Marcin Malbork Bieg 5km
16 Wasińska Mirosława Minięta Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń opłacono
17 Gorczyńska Anna Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
18 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
19 Stankiewicz Martyna Czernin Bieg 5km
20 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg 5km opłacono BM
21 Grochowski Kamil Stążki Bieg 5km opłacono
22 Nadolny Radosław Pelplin Bieg 5km
23 Drozdowski Adrian Stążki Bieg 5km opłacono
24 Zielinska Ada Dzierzgon Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń opłacono BM
25 Rycąbel Bogdan Licze Marsz Nordic Walking 5km
26 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km
27 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km
28 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg 5km opłacono BM
29 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km
30 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg 5km opłacono BM
31 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg 5km opłacono
32 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg 5km opłacono
33 Jonczyk Elena Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń opłacono BM
34 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg 5km opłacono BM
35 Janecki Krzyszof Pieniezno Bieg 5km opłacono
36 Jabłoński Robert Dzierzgoń Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń opłacono
37 Sowa Renata Elbląg Bieg 5km opłacono BM
38 Malec Julia Stanowo Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń opłacono
39 Sowa Sylwester Elbląg Bieg 5km opłacono BM
40 korzec Anna korzec Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km
41 Jędrzejewski Paweł Pelplin Bieg 5km opłacono BM
42 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg 5km opłacono BM
43 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg 5km opłacono BM
44 Ropińska Monika Bruk Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń opłacono
45 Kulczycki Jan GDAŃSK Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
46 Ropiński Seweryn Bruk Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń opłacono
47 BUJALSKA HANNA DZIERZGON Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń
48 Zima Franciszek Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń opłacono BM
49 Jabłońska Alicja Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
50 BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI ŁYSE Marsz Nordic Walking 5km #Ice Kurp Łyse
51 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km 9 BBK Panc. Wojskowa Straż Pożarna opłacono BM
52 Grzybowski Sławomir STANOWO Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń AGRO - STANOWO opłacono BM
53 Grzybowski Wojciech Stanowo Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń AGRO - STANOWO opłacono
54 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg 5km Biegająca Dzika Iławska Zołza opłacono BM
55 Szczepanek Teresa Bisztynek Marsz Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
56 Roszkowska Teresa Bisztynek Marsz Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
57 Kuriata Magda Bisztynek Marsz Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
58 Wojciechowicz Jolanta Bisztynek Marsz Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
59 Wieczorek Ewa Bisztynek Marsz Nordic Walking 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK opłacono
60 Kacperska Marta Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
61 Cyrankowski Michał Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
62 Cyrankowska Nikola Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
63 Krajnik Iga Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
64 Weremczuk Martyna Minięta Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
65 Weremczuk Liliana Minięta Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
66 Panuś Patrycja Stanowo Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
67 Śmiertka Vanessa Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
68 Panuś Igor Stanowo Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
69 Śmiertka Noemi Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
70 Panuś Anna Stanowo Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
71 BRZEZIŃSKA MARTYNA LITEWKI Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
72 Keńska Maja Dzierzgoń Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
73 Pskiet Zuzanna Dzierzgon Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
74 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
75 Kurdupska Zuzanna Waplewo Wielkie Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
76 Kurdupski Filip Waplewo Wielkie Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
77 Michalski Ignacy Poliksy Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
78 Michalski Aleksander Poliksy Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
79 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
80 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
81 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
82 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
83 Mańka Marika Dzierzgon Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
84 Stępak Małgorzata Dzierzgon Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
85 Drzewiecki Michał Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
86 Zima Jolanta Minięta Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
87 Zima Jan Minięta Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
88 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
89 Majewska Joanna Dzierzgon Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
90 Majewska Marcelina Dzierzgon Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
91 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku opłacono BM
92 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Marsz Nordic Walking 5km ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
93 PRZYBYLSKA Aleksandra Gdynia Marsz Nordic Walking 5km Elite Team opłacono BM
94 Kawski Bartłomiej Kisielice Bieg 5km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
95 KURAJk MARIAN GDANSK Bieg 5km Fighting runners opłacono BM
96 olińska Marzena Gardeja Bieg 5km Gmina Gardeja Biega
97 SALEWSKA MAGDA GDYNIA Marsz Nordic Walking 5km GOOD-TIME
98 Waśniewski Edward Pelplin Bieg 5km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono BM
99 Skweres Adriana PELPLIN Marsz Nordic Walking 5km Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice opłacono BM
100 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME


Wyświetleń: 8953

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ