Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
2 | Białkowska Maria | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |
3 | Bojanowska Wiktoria | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |
4 | BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI | ŁYSE | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | #Ice Kurp Łyse | |
5 | BRZEZIŃSKA MARTYNA | LITEWKI | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
6 | BUJALSKA HANNA | DZIERZGON | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | ||
7 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
8 | Chabowska Grażyna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Malborskie Morsy | opłacono BM |
9 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg 5km | Malborskie Morsy | opłacono BM |
10 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
11 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
12 | Cyrankowska Nikola | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
13 | Cyrankowski Michał | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
14 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | ||
15 | Dmitrzak Agnieszka | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
16 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
17 | Drozdowska Julia | Rodowo | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
18 | Drozdowski Adrian | Stążki | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
19 | Drzewiecki Michał | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
20 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono BM |
21 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Bieg 5km | ||
22 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
23 | Frąckowiak Maciej | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |
24 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
25 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
26 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
27 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
28 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
29 | Grochowska Aleksandra | Stążki | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
30 | Grochowski Filip | Stążki | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
31 | Grochowski Kamil | Stążki | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
32 | Grzybowski Sławomir | STANOWO | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | AGRO - STANOWO | opłacono BM |
33 | Grzybowski Wojciech | Stanowo | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | AGRO - STANOWO | opłacono |
34 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg 5km | traktor team gm.kwidzyn | opłacono |
35 | Jabłońska Alicja | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
36 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
37 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
38 | Janecki Krzyszof | Pieniezno | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
39 | Jędrzejewski Paweł | Pelplin | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
40 | Jonczyk Elena | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
41 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
42 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
43 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
44 | Kawecki Piotr | Cygany | Polska | Bieg 5km | UMKS Kwidzyn | opłacono |
45 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Bieg 5km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono |
46 | Keńska Maja | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
47 | Kisicki Tomasz | Radomno | Polska | Bieg 5km | RADOMNO BIEGA | opłacono BM |
48 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono BM |
49 | Kopczyńska Hanna | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |
50 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | |||
51 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |
52 | korzec Anna korzec | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
53 | Kotlenga Przemysław | Iława | Polska | Bieg 5km | S4H | opłacono |
54 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | drużyna szpiku | opłacono BM |
55 | Kownacka Emilia | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
56 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
57 | Kowszewicz Agat | Sztum | Polska | Biegi dla dzieci | LKS Zantyr Sztum | |
58 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ZANTYR LKS | opłacono |
59 | Krajnik Iga | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
60 | Krasinska Jadwiga | Rodowo | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
61 | Krasiński Cezary | Rodowo | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
62 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
63 | Krawiec Marzena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
64 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono BM |
65 | Kucio Hanna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
66 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
67 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | Bieg 5km | Fighting runners | opłacono BM |
68 | Kurdupska Zuzanna | Waplewo Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
69 | Kurdupski Filip | Waplewo Wielkie | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
70 | Kuriata Magda | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono |
71 | Langmesser Regina | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
72 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Speed Ladies | opłacono BM |
73 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
74 | Majewska Joanna | Dzierzgon | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
75 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
76 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
77 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
78 | Malec Julia | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
79 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
80 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
81 | Mańka Marika | Dzierzgon | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
82 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
83 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg 5km | ||
84 | Meller Marcin | Malbork | Polska | Bieg 5km | ||
85 | Michalski Aleksander | Poliksy | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
86 | Michalski Ignacy | Poliksy | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
87 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono BM |
88 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
89 | Nadolny Radosław | Pelplin | Polska | Bieg 5km | ||
90 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
91 | olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg 5km | Gmina Gardeja Biega | |
92 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono BM |
93 | Olszewski Ryszard | SZTUM | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
94 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
95 | Panuś Igor | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
96 | Panuś Patrycja | Stanowo | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
97 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
98 | Pokorra Edmund | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Malborskie Morsy | opłacono BM |
99 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg 5km | Prokopki | opłacono BM |
100 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM |
Wyświetleń: 13676