Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#Ice Kurp Łyse | |||||||||
1 | BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI | ŁYSE | Marsz Nordic Walking 5km | #Ice Kurp Łyse | |||||
9 BBK Panc. Wojskowa Straż Pożarna | |||||||||
2 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | 9 BBK Panc. Wojskowa Straż Pożarna | opłacono BM | ||||
AGRO - STANOWO | |||||||||
3 | Grzybowski Wojciech | Stanowo | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | AGRO - STANOWO | opłacono | ||||
4 | Grzybowski Sławomir | STANOWO | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | AGRO - STANOWO | opłacono BM | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | |||||||||
5 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Marsz Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
6 | Wojciechowicz Jolanta | Bisztynek | Marsz Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
7 | Kuriata Magda | Bisztynek | Marsz Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
8 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Marsz Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
9 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Marsz Nordic Walking 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | opłacono | ||||
Biegająca Dzika Iławska Zołza | |||||||||
10 | Typa Aleksandra | IŁAWA | Bieg 5km | Biegająca Dzika Iławska Zołza | opłacono BM | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
11 | Drzewiecki Michał | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
12 | Śmiertka Noemi | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
13 | Śmiertka Vanessa | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
14 | Cyrankowska Nikola | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
15 | Cyrankowski Michał | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
16 | Michalski Aleksander | Poliksy | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
17 | Michalski Ignacy | Poliksy | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
18 | Krajnik Iga | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
19 | Kurdupski Filip | Waplewo Wielkie | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
20 | Kurdupska Zuzanna | Waplewo Wielkie | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
21 | Pskiet Zuzanna | Dzierzgon | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
22 | Weremczuk Liliana | Minięta | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
23 | Weremczuk Martyna | Minięta | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
24 | Panuś Anna | Stanowo | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
25 | Panuś Patrycja | Stanowo | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
26 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
27 | BRZEZIŃSKA MARTYNA | LITEWKI | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM | ||||
28 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
29 | Majewska Marcelina | Dzierzgon | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
30 | Majewska Joanna | Dzierzgon | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
31 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
32 | Zima Jan | Minięta | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
33 | Zima Jolanta | Minięta | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
34 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
35 | Mańka Marika | Dzierzgon | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
36 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
37 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
38 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
39 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
40 | Keńska Maja | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
41 | Panuś Igor | Stanowo | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
42 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Marsz Nordic Walking 5km | ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono BM | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
43 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Bieg 5km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
44 | PRZYBYLSKA Aleksandra | Gdynia | Marsz Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono BM | ||||
Fighting runners | |||||||||
45 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Bieg 5km | Fighting runners | opłacono BM | ||||
GOOD-TIME | |||||||||
46 | SALEWSKA MAGDA | GDYNIA | Marsz Nordic Walking 5km | GOOD-TIME | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
47 | olińska Marzena | Gardeja | Bieg 5km | Gmina Gardeja Biega | |||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
48 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
49 | Waśniewski Edward | Pelplin | Bieg 5km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono BM | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
50 | Skweres Adriana | PELPLIN | Marsz Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono BM | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
51 | Wichowska Elżbieta | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking 5km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
52 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
53 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono BM | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
54 | Krawiec Marzena | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
55 | Olszewski Ryszard | SZTUM | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
56 | Kucio Hanna | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
57 | Grabowski Jacek | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
58 | Grabowska Bożena | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
59 | Langmesser Regina | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
60 | Kowszewicz Agat | Sztum | Biegi dla dzieci | LKS Zantyr Sztum | |||||
61 | Kopczyńska Hanna | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |||||
62 | Białkowska Maria | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |||||
63 | Bojanowska Wiktoria | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |||||
64 | Frąckowiak Maciej | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | |||||
65 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
66 | Malinowska Monika | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
67 | Dmitrzak Agnieszka | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
68 | Tryba Zdzisław | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
69 | Słonina Eugeniusz | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
70 | Rygielska Roksana | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
71 | Giembicki Jan | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
72 | Najda Sławomir | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
73 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
74 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
Malborskie Morsy | |||||||||
75 | Pokorra Edmund | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | Malborskie Morsy | opłacono BM | ||||
76 | Chabowska Grażyna | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | Malborskie Morsy | opłacono BM | ||||
77 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg 5km | Malborskie Morsy | opłacono BM | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
78 | Robert Kordecki | Wielki Klincz | Marsz Nordic Walking 5km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono BM | ||||
79 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking 5km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono BM | ||||
80 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Mardy Bum | |||||||||
81 | Skurtys Kornelia | REDA | Biegi dla dzieci | Mardy Bum | |||||
82 | Skurtys Amelia | REDA | Biegi dla dzieci | Mardy Bum | |||||
83 | Skurtys Dagmara | REDA | Marsz Nordic Walking 5km | Mardy Bum | |||||
84 | Skurtys Cezary | REDA | Marsz Nordic Walking 5km | Mardy Bum | |||||
PSP 4 | |||||||||
85 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Biegi dla dzieci | PSP 4 | |||||
Pierniki Toruń | |||||||||
86 | Przyborkiewicz Maja | Toruń | Biegi dla dzieci | Pierniki Toruń | opłacono BM | ||||
87 | Przyborkiewicz Gosia | Toruń | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM | ||||
88 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
89 | Toporek Rafał | Przodkowo | Marsz Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | opłacono BM | ||||
Prokopki | |||||||||
90 | Prokop Anna | Elbląg | Bieg 5km | Prokopki | opłacono BM | ||||
RADOMNO BIEGA | |||||||||
91 | Kisicki Tomasz | Radomno | Bieg 5km | RADOMNO BIEGA | opłacono BM | ||||
S...K...S... | |||||||||
92 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg 5km | S...K...S... | opłacono BM | ||||
S4H | |||||||||
93 | Kotlenga Przemysław | Iława | Bieg 5km | S4H | opłacono | ||||
Speed Ladies | |||||||||
94 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Marsz Nordic Walking 5km | Speed Ladies | opłacono BM | ||||
Team Deaf | |||||||||
95 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Marsz Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono BM | ||||
96 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Marsz Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono BM | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
97 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg 5km | Traktor team gmina Kwidzyn | |||||
UMKS Kwidzyn | |||||||||
98 | Kawecki Piotr | Cygany | Bieg 5km | UMKS Kwidzyn | opłacono | ||||
ZANTYR LKS | |||||||||
99 | KOŁPAK JAN | Sztum | Marsz Nordic Walking 5km | ZANTYR LKS | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
100 | Stankiewicz Martyna | Czernin | Bieg 5km | ||||||
101 | Meller Marcin | Malbork | Bieg 5km | ||||||
102 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
103 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
104 | Drozdowski Adrian | Stążki | Bieg 5km | opłacono | |||||
105 | Grochowski Kamil | Stążki | Bieg 5km | opłacono | |||||
106 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |||||
107 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |||||
108 | Gorczyńska Anna | Malbork | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |||||
109 | Sowa Sylwester | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
110 | Sowa Renata | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
111 | Jonczyk Elena | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |||||
112 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
113 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
114 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
115 | Nadolny Radosław | Pelplin | Bieg 5km | ||||||
116 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |||||
117 | Jędrzejewski Paweł | Pelplin | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
118 | BUJALSKA HANNA | DZIERZGON | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | ||||||
119 | Grochowski Filip | Stążki | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
120 | Grochowska Aleksandra | Stążki | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
121 | Krasiński Cezary | Rodowo | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
122 | Drozdowska Julia | Rodowo | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
123 | Krasinska Jadwiga | Rodowo | Marsz Nordic Walking 5km | ||||||
124 | Rycąbel Bogdan | Licze | Marsz Nordic Walking 5km | ||||||
125 | Majewski Dawid | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
126 | Zielinska Ada | Dzierzgon | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |||||
127 | Jabłońska Alicja | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
128 | Zima Franciszek | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |||||
129 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
130 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
131 | Wasińska Mirosława | Minięta | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |||||
132 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | ||||||
133 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | Marsz Nordic Walking 5km | ||||||
134 | Dziweńka Beata | Malbork | Bieg 5km | ||||||
135 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg 5km | ||||||
136 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 5km | ||||||
137 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |||||
138 | Strzelecka Paulina | Malbork | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |||||
139 | Kownacka Emilia | Malbork | Biegi dla dzieci | opłacono | |||||
140 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
141 | Janecki Krzyszof | Pieniezno | Bieg 5km | opłacono | |||||
142 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Bieg 5km | opłacono BM | |||||
143 | Ropiński Seweryn | Bruk | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |||||
144 | Ropińska Monika | Bruk | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |||||
145 | Malec Julia | Stanowo | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |||||
146 | korzec Anna korzec | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking 5km | ||||||
147 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Bieg 5km | opłacono | |||||
148 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Bieg 5km | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
149 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg 5km | drużyna szpiku | opłacono BM | ||||
traktor team gm.kwidzyn | |||||||||
150 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg 5km | traktor team gm.kwidzyn | opłacono |
Wyświetleń: 13506