Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
1 | Kurdupski Filip | Waplewo Wielkie | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
2 | Kurdupska Zuzanna | Waplewo Wielkie | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
3 | Pskiet Zuzanna | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
4 | Zima Jolanta | Minięta | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
5 | Zima Jan | Minięta | Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
6 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
7 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
8 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
9 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
10 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
11 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | odwołano | ||||
DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC | |||||||||
12 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS Powiśle/Dzierzgoń Team/Kram FC | odwołano | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
13 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | odwołano | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
14 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Półmaraton | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
15 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Półmaraton | Gmina Gardeja Biega | odwołano | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
16 | Grzonka Kamila | Bytonia | Półmaraton | KS Sokół Zblewo | odwołano | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
17 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | odwołano | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
18 | Skweres Adriana | Pelplin | Marsz Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | odwołano | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
19 | Najda Sławomir | Sztum | Półmaraton | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
20 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Półmaraton | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
21 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Półmaraton | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
22 | Cebula Bogdan | Sztum | Półmaraton | LKS Zantyr Sztum | odwołano | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
23 | Toporek Rafał | Przodkowo | Marsz Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | odwołano | ||||
Rozbiegane Działdowo | |||||||||
24 | Pydynkowski Łukasz | Działdowo | Półmaraton | Rozbiegane Działdowo | odwołano | ||||
Szkoła Podstawowa nr 19 | |||||||||
25 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 | odwołano | ||||
Sztum Biega | |||||||||
26 | Chabowski Tomasz | sztum | Półmaraton | Sztum Biega | odwołano | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
27 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg 5km | Traktor team gmina Kwidzyn | odwołano | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
28 | Janecki Krzyszof | Pieniezno | Bieg 5km | odwołano | |||||
29 | Gorczyńska Anna | Malbork | Marsz Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
30 | Jabłońska Alicja | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | odwołano | |||||
31 | korzec Anna korzec | Kwidzyn | Marsz Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
32 | Bałdyga Renata | Elbląg | Bieg 5km | odwołano | |||||
33 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Bieg 5km | odwołano | |||||
34 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Bieg 5km | odwołano | |||||
35 | PISKORSKI JERZY | PELPLIN | Półmaraton | odwołano | |||||
36 | Kopek Ireneusz | Sztum | Półmaraton | odwołano | |||||
37 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Półmaraton | odwołano | |||||
38 | Dydymska Monika | Rumia | Półmaraton | odwołano | |||||
39 | Dębicki Przemysław | Dzierzgoń | Półmaraton - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | odwołano | |||||
40 | Kownacka Emilia | Malbork | Biegi dla dzieci | odwołano | |||||
41 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Marsz Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
42 | Bartoszewicz Tomasz | Toruń | Marsz Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
43 | Bartoszewicz Danuta | Toruń | Marsz Nordic Walking 5km | odwołano | |||||
44 | Malec Julia | Stanowo | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | odwołano | |||||
traktor team gm.kwidzyn | |||||||||
45 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Półmaraton | traktor team gm.kwidzyn | odwołano | ||||
Żłobek Miejski | |||||||||
46 | Jasiulewicz Zofia | Elbląg | Biegi dla dzieci | Żłobek Miejski | odwołano |
Wyświetleń: 9283