Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kononenko Maksym | Wejherowo | Ukraina | Bieg 5km | opłacono | |
2 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
3 | Zima Franciszek | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
4 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
5 | Michalski Wojciech | Bartniczka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
6 | Michalska Beata | Bartniczka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
7 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono BM |
8 | Kwolek Julia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
9 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
10 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
11 | Cap Franciszek | Susz | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
12 | Cap Dorota | Susz | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM |
13 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM |
14 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Nordic Walking Malbork | opłacono BM |
15 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono BM |
16 | Jellonek Piotr | Gdansk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
17 | Skweres Zosia | Pelplin | Polska | Biegi dla dzieci | Zespół kształcenia i wychowania nr 1 w Pelplinie | opłacono BM |
18 | Skweres Hania | Pelplin | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | opłacono BM |
19 | Słonina Eugeniusz | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
20 | Kurek Krzysztof | Gabin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Czapski team | opłacono |
21 | Bedra Barbara | Susz | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
22 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Jasielskie pioruny | opłacono |
23 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Speed Ladies | opłacono BM |
24 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | S...K...S... | opłacono BM |
25 | sojka zbigniew | malbork | Polska | Bieg 5km | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono |
26 | Przyborkiewicz Maja | Torun | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM |
27 | Przyborkiewicz Gosia | Torun | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM |
28 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM |
29 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
30 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg 5km | STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK | opłacono BM |
31 | Kowalewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
32 | Dorszewski Rafał | Malbork | Polska | Bieg 5km | STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK | opłacono BM |
33 | Kun Oliwier | Nowiec | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
34 | Gromowska Daria | Tczew | Polska | Bieg 5km | SISTARS - Szkoła Językowa | opłacono BM |
35 | Majewski Ziemowit | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
36 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | opłacono BM |
37 | Szalecka Grażyna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
38 | Bączek Karolina | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono |
39 | Kucio Hanna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
40 | Prus Katarzyna | Susz | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM |
41 | Seroka Eugeniusz | Pelplin | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
42 | Krasiński Cezary | Rodowo | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
43 | Drozdowska Julia | Rodowo | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
44 | Langmesser Regina | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
45 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
46 | Olszewski RYSZARD | SZTUM | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
47 | Drapała Agata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
48 | Drapała Beata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
49 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono |
50 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
51 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
52 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
53 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
54 | Lipińska Regina | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
55 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | opłacono BM |
56 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
57 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
58 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
59 | Głowacka Katarzyna | Kołodzieje | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
60 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
61 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono BM |
62 | Grzybowski Wojciech | Stanowo | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | AGRO-Stanowo | opłacono BM |
63 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Są Wolniejsi | opłacono BM |
64 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Są Wolniejsi | opłacono BM |
65 | Głowacka Krystyna Głowacka | Kołodzieje | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
66 | korzec Anna | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
67 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
68 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
69 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ŁKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
70 | Pokorra Edmund | Neuwied | Niemcy | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
71 | Sarwiński Nadia | Pasłęk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
72 | Sarwiński Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
73 | Grzybowski Sławomir | STANOWO | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | AGRO-Stanowo | opłacono BM |
74 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono BM |
75 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
76 | Podsiadlik Karolina | Nowiny | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
77 | Pioś Sylwia | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
78 | Majewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ, MOPS Dzierzgoń | opłacono |
79 | Molenda Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
80 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
81 | Styk Edward | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
82 | Ścisłowska Zuzanna | Parpary | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
83 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
84 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
85 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono BM |
86 | Wolany Sebastian | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
87 | Wolany Oliwia | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
88 | Budzińska Marta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
89 | Bączek Barbara | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DT | opłacono |
90 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Wataha Wilków | opłacono BM |
91 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
92 | Wisniewska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
93 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
94 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg 5km | Kwidzyn biega | opłacono |
95 | Pereszczak Eliza Anna | Stanowo | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
96 | Szary Eryk | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
97 | Gil Barbara | Lichnowy | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
98 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
99 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
100 | Brzeziński Arkadiusz | Litewki | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM |
Wyświetleń: 16560