Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
2 | Michalska Beata | Bartniczka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
3 | Michalski Wojciech | Bartniczka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
4 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ BISZTYNEK | opłacono |
5 | ROSZKOWSKA TERESA | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ BISZTYNEK | opłacono |
6 | KUCHARSKA MARZENA | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ BISZTYNEK | opłacono |
7 | KURIATA MAGDA | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | D | opłacono |
8 | WOJCIECHOWICZ JOLANTA | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ BISZTYNEK | opłacono |
9 | WIECZOREK EWA | Bisztynek | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ BISZTYNEK | opłacono |
10 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono |
11 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
12 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
13 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
14 | Pernak Magdalena | Chrośle | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
15 | Pernak Melania | Chrośle | Polska | Biegi dla dzieci | ||
16 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
17 | Lik Liwia | DIerzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
18 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
19 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
20 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
21 | Mańka Marika | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
22 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
23 | Łęgowska Ewelina | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
24 | Jonczyk ELENA | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
25 | Michalski Ignacy | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
26 | Michalski Aleksander | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
27 | Jabłońska Alicja | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
28 | Majewski Radosław | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
29 | Pskiet Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
30 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
31 | Jabłoński Robert | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
32 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
33 | Jabłońska Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
34 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono BM |
35 | Leoniak Renata | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono BM |
36 | Żemojdzin Rafał | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono BM |
37 | Krajnik Iga | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
38 | Procyk Leon | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
39 | Lik Ida | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
40 | Demko Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
41 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
42 | Bączek Barbara | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DT | opłacono |
43 | Budzińska Marta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
44 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
45 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
46 | Molenda Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
47 | Majewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ, MOPS Dzierzgoń | opłacono |
48 | Pioś Sylwia | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
49 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono BM |
50 | Bączek Karolina | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono |
51 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | opłacono BM |
52 | Majewski Ziemowit | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
53 | Kwolek Julia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
54 | Zima Franciszek | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
55 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono BM |
56 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg 5km | Gmina Elblag-Elektromet | |
57 | Jasiulewicz Zofia | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Żłobek Miejski | |
58 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
59 | Pielak Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
60 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
61 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
62 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
63 | SOWA Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
64 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg 5km | Buchalter | opłacono BM |
65 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
66 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Maratonka | |
67 | Kurek Krzysztof | Gabin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Czapski team | opłacono |
68 | Jellonek Piotr | Gdansk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
69 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
70 | Rychłowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
71 | Siecinski Emilian | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
72 | Bratko Anna | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
73 | Wisniewska Monika | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
74 | Drapała Beata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
75 | Drapała Agata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
76 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | S...K...S... | opłacono BM |
77 | Tofil Adrian | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
78 | Tofil Adriana | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
79 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono BM |
80 | Styk Edward | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
81 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | opłacono BM |
82 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono |
83 | Kowalewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
84 | Krotowski Błażej | Iława | Polska | Bieg 5km | ||
85 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
86 | Sokołowska Ewa | Jasna 42 | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | |
87 | Pietrzela Oskar | Judyty | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
88 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Bieg 5km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | opłacono |
89 | Głowacka Krystyna Głowacka | Kołodzieje | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
90 | Głowacka Katarzyna | Kołodzieje | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
91 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 5km | ||
92 | jezierski adam | kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | dwa kije bez nart | |
93 | jezierska jolanta | kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | dwa kije bez nart | |
94 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | Bieg 5km | Husaria Race Team | |
95 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Nordic Walking Malbork | opłacono |
96 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
97 | Gil Tobiasz | Lichnowy | Polska | Biegi dla dzieci | ||
98 | Gil Barbara | Lichnowy | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
99 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg 5km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono |
100 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM |
Wyświetleń: 16564