Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kononenko Maksym | Wejherowo | Ukraina | Bieg 5km | opłacono | |
2 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
3 | Zima Franciszek | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
4 | Bieńkowska Nadia | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | First Malbork Team | |
5 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
6 | Michalski Wojciech | Bartniczka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
7 | Michalska Beata | Bartniczka | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
8 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono BM |
9 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Grupa Malbork♥ Malborskie Morsy♥ | |
10 | Kwolek Julia | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
11 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
12 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
13 | Cap Franciszek | Susz | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
14 | Cap Dorota | Susz | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM |
15 | Cap Tomasz | Susz | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM |
16 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | Bieg 5km | Husaria Race Team | |
17 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Nordic Walking Malbork | opłacono BM |
18 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono BM |
19 | Jellonek Piotr | Gdansk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
20 | Skweres Zosia | Pelplin | Polska | Biegi dla dzieci | Zespół kształcenia i wychowania nr 1 w Pelplinie | opłacono BM |
21 | Skweres Hania | Pelplin | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Jedyneczka Pelplin | opłacono BM |
22 | Słonina Eugeniusz | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
23 | Kurek Krzysztof | Gabin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Czapski team | opłacono |
24 | Bedra Barbara | Susz | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
25 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Jasielskie pioruny | opłacono |
26 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Speed Ladies | opłacono BM |
27 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | S...K...S... | opłacono BM |
28 | sojka zbigniew | malbork | Polska | Bieg 5km | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono |
29 | Przyborkiewicz Maja | Torun | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM |
30 | Przyborkiewicz Gosia | Torun | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM |
31 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Pierniki Toruń | opłacono BM |
32 | Grabkowski Andrzej | Iława | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
33 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg 5km | STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK | opłacono BM |
34 | Kowalewski Michał | Gdynia | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
35 | Dorszewski Rafał | Malbork | Polska | Bieg 5km | STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK | opłacono BM |
36 | Kun Oliwier | Nowiec | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono BM | |
37 | Gromowska Daria | Tczew | Polska | Bieg 5km | SISTARS - Szkoła Językowa | opłacono BM |
38 | Majewski Ziemowit | Dzierzgoń | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
39 | Latoszewska Kamila | Starogard Gdański | Polska | Bieg 5km | Wataha Wilków | |
40 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | opłacono BM |
41 | Szalecka Grażyna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
42 | Bączek Karolina | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono |
43 | Kucio Hanna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
44 | Prus Katarzyna | Susz | Polska | Bieg 5km | Rozbiegany Susz | opłacono BM |
45 | Seroka Eugeniusz | Pelplin | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
46 | Krasiński Cezary | Rodowo | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
47 | Drozdowska Julia | Rodowo | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono | |
48 | Langmesser Regina | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
49 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
50 | Olszewski RYSZARD | SZTUM | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
51 | Drapała Agata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
52 | Drapała Beata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
53 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Team Deaf | opłacono |
54 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Maratonka | |
55 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
56 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
57 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
58 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
59 | Lipińska Regina | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
60 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Polipack Team GWE | opłacono BM |
61 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
62 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
63 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
64 | Głowacka Katarzyna | Kołodzieje | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
65 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
66 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | Dzierzgoń Team | opłacono BM |
67 | Grzybowski Wojciech | Stanowo | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | AGRO-Stanowo | opłacono BM |
68 | Nieściór Jan | Stękiny / Olsztyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Są Wolniejsi | opłacono BM |
69 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Są Wolniejsi | opłacono BM |
70 | Głowacka Krystyna Głowacka | Kołodzieje | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
71 | korzec Anna | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
72 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
73 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
74 | Pernak Melania | Chrośle | Polska | Biegi dla dzieci | ||
75 | Pernak Magdalena | Chrośle | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ||
76 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | ŁKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
77 | Pokorra Edmund | Neuwied | Niemcy | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono | |
78 | Sarwiński Nadia | Pasłęk | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
79 | Sarwiński Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg 5km | opłacono BM | |
80 | Grzybowski Sławomir | STANOWO | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | AGRO-Stanowo | opłacono BM |
81 | Krotowski Błażej | Iława | Polska | Bieg 5km | ||
82 | Skweres Adriana | Pelplin | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono BM |
83 | jezierska jolanta | kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | dwa kije bez nart | |
84 | jezierski adam | kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | dwa kije bez nart | |
85 | Ropińska Monika | Bruk | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
86 | Podsiadlik Karolina | Nowiny | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
87 | Pioś Sylwia | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
88 | Majewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ, MOPS Dzierzgoń | opłacono |
89 | Molenda Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
90 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
91 | Styk Edward | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | opłacono BM | |
92 | Ścisłowska Zuzanna | Parpary | Polska | Biegi dla dzieci | opłacono BM | |
93 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg 5km | opłacono | |
94 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono BM |
95 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Marsz Nordic Walking 5km | Elite Team | opłacono BM |
96 | Miechowski Wiktor | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
97 | Wolany Sebastian | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
98 | Wolany Oliwia | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | opłacono | |
99 | Budzińska Marta | Dzierzgoń | Polska | Marsz Nordic Walking 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | MOPS Dzierzgoń | opłacono |
100 | Bączek Barbara | Dzierzgoń | Polska | Bieg 5km - Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń | DT | opłacono |
Wyświetleń: 16563