Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Błachnio Maciej | Brwinów | Bieg główny 10km | opłacono | ||
2 | Walczak Radek | Jasieniec | Bieg główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono | |
3 | Kowalska Alicja | Grodzisk Mazowiecki | Bieg dzieci 1000m | |||
4 | Kowalska Martyna | Grodzisk Mazowiecki | Bieg dzieci 1000m | szkola podstawowa nr 1 Grodzisk Mazowiecki | ||
5 | Kowalska Katarzyna | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | |||
6 | Dzikowska Magdalena | Jasieniec | Bieg główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono | |
7 | Sobocińska Ewelina | Orzysz | Bieg główny 10km | |||
8 | Petrycki Marcin | Marków Świnice | Bieg główny 10km | pump!T | opłacono | |
9 | Szafran Beata | Marków Świnice | Bieg główny 10km | pump!T | opłacono | |
10 | Gut Monika | Jasieniec | Bieg dzieci 1000m | OSP Jasieniec | opłacono | |
11 | Kwapińska Maja | Grodzisk Maz | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
12 | Mlekicka Anita | Stara Wieś | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
13 | Omen Emilia | Rusiec | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
14 | Omen Nikola | Rusiec | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
15 | Posadzy Zuzia | Stara Wieś | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
16 | Omen Amelia | Rusiec | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
17 | Włodarkiewicz Iwona | Bartoszówka | Nordic Walking 10km | OSP Skuły | ||
18 | Grzejszczak Eliza | Zbiroża | Bieg dzieci 1000m | MDP OSP Zbiroża | opłacono | |
19 | Michałowski Daniel | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | opłacono | ||
20 | Kwapiński Tomasz | Grodzisk Maz | Bieg główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Maz | opłacono | |
21 | Pytlarczyk Amelia | Grodzisk Mazowiecki | Bieg dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
22 | Ciesielski Mariusz | Kałęczyn | Bieg główny 10km | Dream Run / DOGOŃ Grodzisk Maz. | opłacono | |
23 | Pilich Paweł | Milanówek | Bieg dzieci 1000m | opłacono | ||
24 | Pilich Tomasz | Milanówek | Bieg główny 10km | opłacono | ||
25 | Hagen Marta | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | |||
26 | Rogoziński Andrzej | Jasieniec | Bieg główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono | |
27 | Wetoszka Piotr Wetoszka | Biala Podlaska | Nordic Walking 10km | KBBB/ TKKF | ||
28 | Szczepanik Szymon | Płochocin | Bieg dzieci 1000m | opłacono | ||
29 | Stanicki Maksymilian | Feliksów | Bieg dzieci 1000m | Rysie Razem | ||
30 | Stanicka Agnieszka Stanicka | Feliksów | Nordic Walking 10km | Rysie Razem | ||
31 | Górecki Mateusz | Wycinki Osowskie | Bieg dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Józefinie | opłacono | |
32 | Raczkiewicz Mateusz | Grodzisk Mazowiecki | Bieg dzieci 1000m | |||
33 | Kowalski Jakub | Piaseczno | Nordic Walking 10km | |||
34 | Sadowska Karolina | Grodzisk Mazowiecki | Bieg dzieci 1000m | opłacono | ||
35 | Rosłoń Amelia | Jasieniec | Bieg dzieci 1000m | OSP Jasieniec | opłacono | |
36 | Borowska Aleksandra | Laski | Bieg główny 10km | OSP Skuły | ||
37 | Borowski Robert | Laski | Bieg główny 10km | OSP Skuły | opłacono | |
38 | Mirgos Kamil | Bartoszówka | Bieg główny 10km | Biegi Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
39 | Radomska Ewa | Łychowska Wola | Bieg dzieci 1000m | OSP Jasieniec | opłacono | |
40 | Kozłowski Eryk | Grodzisk Maz. | Bieg dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
41 | Fortuna Lija | Rusiec | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
42 | Frankowski Filip | Stara Wieś | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
43 | Niska Ola | Stara Wieś | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
44 | Szustak Kacper | Stara Wieś | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
45 | Boczar Ewa | Stara Wieś | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
46 | Szmaglik Amelia | Rusiec | Bieg dzieci 1000m | GLKS Nadarzyn | ||
47 | Błotnicki Jakub | Władysławów | Bieg dzieci 1000m | Osp Skuły | opłacono | |
48 | Pieńczewska Łucja | Bartoszówka | Bieg dzieci 1000m | Osp Skuły | opłacono | |
49 | Przerwa Maja | Redlanka | Bieg dzieci 1000m | Osp Skuły | opłacono | |
50 | Poncyliusz Robert | Jasieniec | Bieg główny 10km | OSP Jasieniec | opłacono | |
51 | Stocka Monika | Wycinki Osowskie | Bieg główny 10km | opłacono | ||
52 | Kornacka Hanna | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
53 | Sztyk Grzegorz | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | opłacono | ||
54 | Malczak Tamara | Grodzisk Mazowiecki | Bieg dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
55 | Malczak Tatiana | Grodzisk Mazowiecki | Bieg dzieci 1000m | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
56 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
57 | Kościelny Tomasz | Warszawa | Nordic Walking 10km | opłacono | ||
58 | Kusio Antoni | Osowiec | Bieg dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
59 | Krakowski Zdzisław | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
60 | Kwapiński Bartosz | Grodzisk Maz | Bieg dzieci 1000m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
61 | Pytlarczyk Jarosław | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
62 | Szymańska Izabela | Grodzisk Mazowiecki | Nordic Walking 10km | opłacono | ||
63 | Jagłowska Anna | Książenice | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
64 | Baranski Ireneusz | Milanówek | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk | opłacono | |
65 | WALORYSZAK Andrzej | RADZYMIN | Nordic Walking 10km | Morsy Radzymin | opłacono | |
66 | Domański DARIUSZ | Makówka | Bieg główny 10km | BIEGI GRODZISK MAZ. | opłacono | |
67 | Smętkowski Filip | Nowa Bukówka | Bieg dzieci 1000m | Osp Skuły | opłacono | |
68 | Górecki Tomasz | Wycinki Osowskie | Bieg dzieci 1000m | Szkoła Podstawowa w Józefinie | opłacono | |
69 | Żółtowski Krzysztof | Mszczonów | Bieg główny 10km | opłacono | ||
70 | Asiński Piotr | Żyrardów | Bieg główny 10km | opłacono | ||
71 | Zboiński Marcin | Huta Żabiowolska | Bieg główny 10km | opłacono | ||
72 | Szewczyk Rafał | Kady | Bieg główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
73 | Anuszewski Tomasz | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | opłacono | ||
74 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Nordic Walking 10km | |||
75 | Kalisz Maciej | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | FCC Team Grodzisk Mazowiecki/ OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
76 | Mroczkowska Oliwia | Adamów | Bieg dzieci 1000m | opłacono | ||
77 | Malczak Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Nordic Walking 10km | opłacono | ||
78 | Malczak Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
79 | STANKIEWICZ Magdalena | Ojrzanów | Bieg dzieci 1000m | opłacono | ||
80 | Stankiewicz Anna | Ojrzanów | Bieg główny 10km | opłacono | ||
81 | Wojciechowska Dorota | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
82 | Popielczyk Anna | Milanówek | Nordic Walking 10km | opłacono | ||
83 | Szczepanik Ewa | Płochocin | Nordic Walking 10km | opłacono | ||
84 | Falkowska Beata | Grodzisk Mazowiecki | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
85 | Kozłowski Filip | Grodzisk Maz. | Bieg główny 10km | OSP Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
86 | Szydlik Joanna | Grodzisk Maz. | Bieg główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Maz. | opłacono | |
87 | Pawlak Michał | Nowa Bukówka | Bieg główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Maz. | opłacono | |
88 | NIEDZIŃSKI MARCIN | MAKÓWKA | Bieg główny 10km | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
89 | MAREK Roman | Warszawa | Bieg główny 10km | opłacono | ||
90 | Cieniuszek Izabella Cieniuszek | Pruszków | Bieg główny 10km | |||
91 | Baraniak Wioletta | Ciepłe A | Nordic Walking 10km | OSP Skuły | opłacono | |
92 | Kusio Marcin | Osowiec | Bieg główny 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | |
93 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | Bieg główny 10km | |||
94 | Świdlicka Wioleta | Skuły | Bieg główny 10km | OSP Skuły | opłacono | |
95 | Budzaj Magdalena | Jaktorów | Bieg główny 10km | opłacono | ||
96 | Nowocień Jacek | Podkowa Leśna | Bieg główny 10km | GLKS Nadarzyn | opłacono | |
97 | Zietarski Jerzy | Elgiszewo | Bieg główny 10km | OSP Elgiszewo | opłacono | |
98 | Zietarska Bożena | Elgiszewo | Bieg główny 10km | OSP Elgiszewo | opłacono | |
99 | Gutowski Grzegorz | Elgiszewo | Bieg główny 10km | OSP Elgiszewo | opłacono | |
100 | Żmigrodzka Małgorzata | Brwinów | Bieg główny 10km |
Wyświetleń: 14438