Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skrodzki Bartek | Stare kupiski | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
2 | Skrodzki Zbigniew | Stare kupiski | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
3 | Modzelewski Rafał Modzelewski | Grzymały Nowogrodzkie | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO nr 5 Łomża | |
4 | Klepadło Jakub | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
5 | Mazgoła Sebastian | Nowa Ruda | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO nr 5 Łomża | |
6 | Sarnacki Przemysław Sarnacki | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
7 | Jackowski Patryk | Włodki | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
8 | Wszeborowski Michał | Zambrów | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
9 | Wasik Bartłomiej | Nowogród | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
10 | Jesionkowska Żaklina | Nowogród | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
11 | Rostkowski Paweł | Śniadowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
12 | Wailewski Dawid | Niwkowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
13 | Urbanowska Dorota | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Akademia Sportu Medyk | |
14 | Kozłowski Jakub | Nowy cydzyn | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
15 | Kalenik Joanna Kalenik | Laskowiec | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | 18 Pułk Logistyczny | |
16 | Sulkowska Oliwia | Olszyny | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Olszynach | |
17 | Choińska Maja | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
18 | Sitkowska Emilia | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
19 | Jurkiewicz Piotr | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
20 | Pietruszewska Kinga | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
21 | Zaręba Julia | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
22 | Wawreniuk Adam | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
23 | Szok Dawid | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
24 | Kwiatkowski Adrian | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
25 | Bargielski Kacper | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
26 | Borys Wiktoria | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
27 | Bargielska Kinga | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
28 | Kutyło Katarzyna | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
29 | Jarnutowska Nina | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
30 | Gosiewska Adrianna | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
31 | Chludzińśka Katarzyna | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
32 | Zabielski Marcin | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSzP Piątnica | |
33 | Połoński Mateusz | Mały Płock | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
34 | Nikonowicz Ewelina | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |
35 | Obrycki Patryk | Czarnocin | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
36 | Gałązka Maja | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
37 | Kotowski Adam | Pniewo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
38 | Białas Krystian | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
39 | Konert Bartosz | Olszyny | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Olszynach | |
40 | Ciuchnicki Mateusz | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | 18 Pułk Logistyczny | |
41 | Pruszkowska Martyna | Elżbiecin | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Forty Piątnica | |
42 | Wysk Magdalena | Kownaty | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Jeziorku | |
43 | Piwowarski Paweł | Jeziorko | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | ||
44 | Wawrzyniak Weronika | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
45 | Strzelecki Konrad | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
46 | Zawalich Hubert | Łomża | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży | |
47 | Cieślik Kuba | Łomża | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży | |
48 | Baranowski Dawid | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |
49 | Faryna Hanna | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |
50 | Ksepka Wiktoria | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |
51 | Faryna Zofia | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |
52 | Dębnicki Patryk | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |
53 | Borawska Amelia | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 Łomża | |
54 | Ajdyna Daniel | Czarnocin | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
55 | Zysk Jakub | Piątnica | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |
56 | Zysk Maria Lena | Piątnica | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła podstawowa w Piątnicy | |
57 | Zysk Aleksander | Piątnica | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | ||
58 | Zysk Róża | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
59 | Krajewska Laura | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
60 | Kalinowska Maja | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
61 | Sejnowski Damian | Kownaty | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
62 | Zaręba Wiktor | Piątnica | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
63 | Makowski Ksawery | Mały Płock | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | SP Mały Płock | |
64 | Dębek Mateusz | Konarzyce | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
65 | Blusiewcz Justyna | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
66 | Blusiewicz Igor | Łomża | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | ||
67 | Chojnowski Kacper | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
68 | Rybiński Arkadiusz Rybiński | Drozdowo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |
69 | Perkowski Adam | Czarnocin | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | ||
70 | Roszkowski Mateusz | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
71 | Jankowska Beata Jankowska | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
72 | Matyszewski Maciej | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
73 | Kalinowski Albert | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Street Workout Łomża | |
74 | Modzelewski Krystian | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
75 | Rutkowski Mateusz | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
76 | Kotowska Kamila | Koty | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
77 | Kalska Dominika | Krzewo | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
78 | Tyśkiewicz Lena | Rakowo - Boginie | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
79 | Kalski Adam | Krzewo | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
80 | Barszcz Maja | Kosaki | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
81 | Pokropowicz Maja | Nowe Krzewo | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
82 | Kalski Wiktor | Krzewo | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
83 | Wykowski Tomasz | Nowe Krzewo | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
84 | Kamiński Dominik | Nowe Krzewo | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
85 | Jankowski Michal | Kosaki | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
86 | Pokropowicz Kacper | Rakowo - Boginie | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
87 | Budkiewicz Natalia | Krzewo | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Szkoła Podstawowa w Rakowie - Boginiach | |
88 | Lewandowska Magdalena | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
89 | Zduńczyk Dariusz | Michny | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | 1 PBOT | |
90 | Zduńczyk Milena | Michny | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
91 | Zduńczyk Aleksandra | Michny | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Przedszkole w Stawiskach | |
92 | Chrzanowski Sebastian | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
93 | Skrodzki Jakub | Stare Kupiski | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSMiO Łomża | |
94 | Żelazna Alina | Mały Płock | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | SP 1 Łomża | |
95 | Komorowski Adam | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ||
96 | Jankowska Klaudia | Łomża | Polska | OPEN 1963 (powyżej 12 roku życia) | ZSA ŁOMŻA | |
97 | Gromadzki Michał | Rządkowo | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |
98 | Gromadzki Piotr | Rządkowo | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |
99 | Rybicki Dawid | Piątnica Poduchowna | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |
100 | Wierzbowska Zuzanna | Żelechy | Polska | RODZINNY 500 m (do 12 roku życia) | Forty Piątnica |
Wyświetleń: 7439