Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Suchawa 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ambrozik Jerzy Okuninka 1963 m
2 Ambrozik Barbara Okuninka 1963 m
3 Bielecki Paweł Włodawa 5000 m
4 OSTROWSKI GRZEGORZ Włodawa 5000 m
5 Hejzner Dominika Lublin 5000 m
6 Błaszczuk Anna Sawin 1963 m
7 Jakubska Nikola Żuków 1963 m
8 Czerwiński Andrzej Sawin 1963 m
9 Baj-Horbaczewski Ksawery Różanka 1963 m
10 Horbaczewska Ewa Różanka 1963 m
11 Baj-Horbaczewski Dariusz Różanka 5000 m
12 Baj-Horbaczewski Jeremi Różanka 1963 m
13 Baj-Horbaczewska Jagoda Różanka 5000 m
14 Pawłowski Tomasz Lack 5000 m
15 Kuźmiuk Marek Zaświatycze 1963 m
16 Kapica Julia Włodawa 1963 m
17 Kapica Fabian Włodawa 1963 m
18 Kapica Joanna Włodawa 1963 m
19 Kapica Adam Włodawa 1963 m
20 Paszkiewicz Mikołaj Włodawa 1963 m
21 Paszkiewicz Nikodem Włodawa 1963 m
22 Czeżyk Monika Suszno 1963 m
23 Ostrowski Jakub Włodawa 1963 m Włodawa Biega
24 Skrzeczkowska Amelia Czemierniki 1963 m
25 Tyrawa Ada Suszno 1963 m
26 Kukawska Julia Włodawa 1963 m
27 Kukawski Maksymilian Włodawa 1963 m
28 Chmiel Przemysław Włodawa 5000 m Włodawa Biega
29 Mazurkiewicz Paweł Włodawa 5000 m
30 Torbicz Alicja Wyryki-Adampol 1963 m
31 Torbicz Justyna Wyryki-Adampol 1963 m
32 Anasiewicz Krzysztof Ruda-huta 1963 m
33 Kapica Przemysław Suchawa 1963 m
34 Pawluk Kuba Włodawa 5000 m
35 Dyduch Karolina Włodawa 1963 m
36 Stępień Łukasz Suchawa 1963 m
37 Krysa Magdalena Wyryki 1963 m
38 Stępień Julia Suchawa 1963 m
39 Zając Rafał Korolówka Kolonia 1963 m
40 Zając Barbara Korolówka Kolonia 1963 m
41 Zając Michał Korolówka Kolonia 1963 m
42 Zając Tomasz Korolówka Kolonia 1963 m
43 Kapica Małgorzata Suchawa 1963 m
44 Kapica Władysław Włodawa 5000 m
45 Kudytyn Kuba Zaświatycze 1963 m Bug Hanna
46 Leśniak Piotr Włodawa 5000 m 19.das
47 Głuch Mariusz Dubeczno 1963 m
48 Borek Mariusz Dubeczno 1963 m
49 Osieleniec Krzysztof Łomnica 1963 m
50 Szabat Kacper Łukowa 1963 m
51 Jaworski Wiktor Osiedle Holeszów 1963 m Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP
52 Jaczyński Bartłomiej Bukowski Las 1963 m Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP
53 Korecki Łukasz Stawek 1963 m
54 Jaworski Bogusław Kaplonosy 1963 m Szkoła
55 Tyrawa Amelia SUSZNO 1963 m
56 Tyrawa Milena Suszno 1963 m
57 Tyrawa Wojciech SUSZNO 5000 m
58 Orzeszko Andrzej Włodawa 1963 m
59 Kopczewski Kamil Włodawa 1963 m Agros Suchawa
60 Ryć Dariusz Zabrodzie 5000 m
61 Osiejuk Edyta Liszna 5000 m
62 Milart Monika Mościce Dolne 5000 m
63 Orzeszko Waldemar Włodawa 1963 m
64 Siedlecki Paweł Włodawa 1963 m
65 Siedlecki Bogusław Włodawa 1963 m
66 Chudaś Tomasz Żdżarka 1963 m
67 Bondarczuk Karolina Włodawa 1963 m
68 Olszewski Wojciech Włodawa 1963 m
69 Kończal Edyta Kończal Hańsk 1963 m
70 Kończal Łucja Hańsk 1963 m
71 Kończal Małgorzata Hańsk 1963 m
72 Głuch Jolanta Hańsk 1963 m
73 Głuch Klaudia Dubeczno 1963 m


Wyświetleń: 1871

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ