Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |||||||||
1 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Bieg 10 km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |||||
ATP Augustów | |||||||||
2 | Sokołowska Marta | Augustów | Bieg 10 km | ATP Augustów | opłacono on-line | ||||
3 | Sierocki Jan | Augustów | Bieg 10 km | ATP Augustów | opłacono | ||||
Biegam bez klubu | |||||||||
4 | Gacki Krzysztof | Pisz | Bieg 10 km | Biegam bez klubu | opłacono | ||||
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
5 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Bieg 10 km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono on-line | ||||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
6 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Bieg 10 km | Ducla Academy Warszawa | opłacono | ||||
Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | |||||||||
7 | Waśko Mirosław | Łapy | Bieg 10 km | Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca | opłacono | ||||
Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |||||||||
8 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Bieg 10 km | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
9 | Liniewski Jan | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
10 | Sawicki Adam | Prostki | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
11 | Szycik Waldemar | Ełk | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
12 | Trzebiński Ryszard | Ełk | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
13 | Guzowski Radosław | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
14 | Żabiński Olga | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
15 | Obrycki Paweł | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
16 | Guzowska Sylwia | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
17 | Borowski Michał | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
18 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
19 | Talaga Bartosz | Warszawa | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
20 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
21 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
22 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
23 | Poniatowski Marek | Bełda | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
24 | Poniatowski Adam | Bełda | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line | ||||
25 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
26 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
27 | Myszka Marcin | Grajewo | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
28 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
29 | Borawski Krzysztof | Wojewodzin | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo EŁK | |||||||||
30 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Bieg 10 km | Maratonka Grajewo EŁK | opłacono | ||||
Master Giżycko | |||||||||
31 | Gronski Roman | Giżycko | Bieg 10 km | Master Giżycko | opłacono | ||||
Masters Białystok | |||||||||
32 | Szewczak Andrzej | Białystok | Bieg 10 km | Masters Białystok | opłacono on-line | ||||
Mroźne Wilki Grajewo | |||||||||
33 | Surawska Agnieszka | Grajewo | Bieg 10 km | Mroźne Wilki Grajewo | opłacono on-line | ||||
NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | |||||||||
34 | Macalde Marino | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
35 | Moreno Aleia | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
36 | Lewis James | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
37 | Brewer Donald | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
38 | Valencia Oscar | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
39 | Ramirez Javier | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
40 | Gomez Roque | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
41 | Jarvis Cedar | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
42 | Farchione Chad | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
43 | Gault Trevon | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
44 | Cousins Reese | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
45 | Huang QiXuan | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
46 | Kasselhute Angel | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
47 | Blair Austin | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
48 | Myers Dylan | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
49 | Ford Brendan | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
50 | Ezell Christopher | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
51 | Wagner Logan | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
52 | Cook Jeremy | USA | Bieg 10 km | NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland | opłacono | ||||
Na, pagauk! | |||||||||
53 | Korsakas Emilis | Vilnius, Litwa | Bieg 10 km | Na, pagauk! | opłacono on-line | ||||
54 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Bieg 10 km | Na, pagauk! | opłacono | ||||
OPP Olsztyn | |||||||||
55 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Bieg 10 km | OPP Olsztyn | |||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
56 | Sysuła Janusz | Białystok | Bieg 10 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono | ||||
SaldoPlus Grajewo | |||||||||
57 | Janicki Marek | Olsztyn | Bieg 10 km | SaldoPlus Grajewo | |||||
58 | Janicka Aleksandra | Olsztyn | Bieg 10 km | SaldoPlus Grajewo | |||||
Team Kopeć | |||||||||
59 | Sznurkowski Dawid | Suwalki | Bieg 10 km | Team Kopeć | opłacono on-line | ||||
Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | |||||||||
60 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | Bieg 10 km | Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych NSZ | |||||
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||||||
61 | Waśko Barbara | Łapy | Bieg 10 km | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
62 | Sapigórski Michał | Ełk | Bieg 10 km | opłacono | |||||
63 | Rogowski Damian | Święcienin | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
64 | Mucha Jan | Olsztyn | Bieg 10 km | opłacono | |||||
65 | Sawicki Tomasz | Białystok | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
66 | Horaczy Krzysztof | Białystok | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
67 | Sobocińska Ewelina | Orzysz | Bieg 10 km | ||||||
68 | Gajdek Przemysław | Ełk | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
69 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
70 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Bieg 10 km | opłacono | |||||
71 | Adam Miłkowski | Warszawa | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
72 | Zdunek Józef | Szczytno | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
73 | Iwanow Aleksander | Biaĺystok | Bieg 10 km | ||||||
74 | Iwanowa Helena | Bialystok | Bieg 10 km | opłacono | |||||
75 | Krzyżanowski Marek | Tczew | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
76 | Dmochowski Tomasz | Grajewo | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
77 | Górowski Karol | Grajewo | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
78 | Kosciuczyk Krzysztof | Augustów | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
79 | Niemotko Piotr | Białystok | Bieg 10 km | opłacono | |||||
80 | Zapolska Katarzyna | Białystok | Bieg 10 km | opłacono | |||||
81 | Mościcki Zenon | Rutki | Bieg 10 km | opłacono | |||||
82 | Zacharewicz Hubert | Ełk | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
83 | Okurowski Jerzy | Supraśl | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
84 | Surawska Agnieszka | Grajewo | Bieg 10 km | ||||||
85 | Świacka Roksana | Maćkowa Ruda | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
86 | Sokół Przemysław | Białystok | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
87 | Zabielski Karol | Piątnica Włościańska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
88 | Śledziewska Katarzyna | Stary Lubotyń | Bieg 10 km | opłacono | |||||
so-biebie-gam | |||||||||
89 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Bieg 10 km | so-biebie-gam | opłacono on-line | ||||
“Na, pagauk!” | |||||||||
90 | Kazlas Rolandas | Vilnius | Bieg 10 km | “Na, pagauk!” | opłacono |
Wyświetleń: 5652