Tropem Wilczym - Bieg Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jóźwiak Jakub Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m Szkoła Podstawowa Mrocza
2 Jóźwiak Lena Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Szkoła Podstawowa Mrocza
3 Dolacinska Agnieszka Nakło nad Notecią Bieg główny 1963 m Trawers Team Nakło opłacono
4 Dolacinski Krzysztof Nakło nad Notecią Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Trawers Team Nakło
5 Dolacinski Karol Nakło nad Notecią Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m LUKS START Nakło
6 Dzieszka Antonina Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Szkoła Podstawowa Mrocza
7 Biliński DAWID Mrocza Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m Przedszkole Miejskie w Mroczy
8 Bilińska Anna Mrocza Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m Oddział przedszkolny przy Szkole podstawowej w Mroczy
9 Biliński FILIP Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Szkoła Podstawowa Mrocza
10 Domżalska Jaśmina Mrocza Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m
11 Domżalska Melisa Mrocza Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m
12 Paczkowski Jakub Pławinek Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m
13 Paczkowski Robert Pławinek Bieg główny 1963 m opłacono
14 Błaszczyńska Zuzanna Krukówko Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m
15 Błaszczyńska Wiktoria Krukówko Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m
16 Minczyńska Lucyna Samsieczynek Bieg główny 1963 m opłacono
17 Klapa Helena Kaźmierzewo Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m SP Sadki, Filia w Dębowie
18 Kaczmarek Lena Nakło n.Notecią Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m
19 Kaczmarek Rafał Nakło n.Notecią Bieg główny 1963 m opłacono
20 Kaczmarek Michał Nakło n.Notecią Bieg główny 1963 m opłacono
21 Kaczmarek Patryk Nakło n.Notecią Bieg główny 1963 m opłacono
22 Baran Kinga Inowrocław Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m
23 Baran Oliwia Inowrocław Bieg główny 1963 m opłacono
24 Baran Rafał Inowrocław Bieg główny 1963 m opłacono
25 Góra Hubert Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Szkoła Podstawowa Mrocza
26 Góra Nikodem Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Szkoła Podstawowa Mrocza
27 Góra Florian Mrocza Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m Przedszkole Miejskie w Mroczy
28 Kwapich Maja Potulice Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Potulicach
29 Grochowski Franciszek Witosław Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m
30 Koliński Dawid Nakło nad Notecią Bieg główny 1963 m Skra Paterek Sekcja Biegowa opłacono
31 Drożdż Anna Drożdż Nakło nad Notecią Bieg główny 1963 m opłacono
32 Dykiel Oliwier Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m Szkoła Podstawowa Mrocza
33 Pawlikowska Marysia Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Szkoła Podstawowa Mrocza
34 Wilczek Michał Trzeciewnica Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m
35 Wilczek Emilia Trzeciewnica Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m
36 Wilczek Maciej Trzeciewnica Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m
37 Wilczek Zbigniew Trzeciewnica Bieg główny 1963 m opłacono
38 Wronkowska Oliwia Kaźmierzewo Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m Szkoła Podstawowa Mrocza
39 Wronkowski Michał Kaźmierzewo Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m Szkoła Podstawowa Mrocza
40 Stępień Filip Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m Szkoła Podstawowa Mrocza
41 Majewska Natalia Mrocza Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m Szkoła Podstawowa Mrocza
42 Dorosz Marta Konstantowo Bieg główny 1963 m
43 Dorosz Nadia Konstantowo Bieg główny 1963 m Szkoła Podstawowa Mrocza
44 Dorosz NIKODEM Konstantowo Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m Szkoła Podstawowa Mrocza
45 SKULIMOWSKI Fabian Nakło nad Notecią Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m Przedszkole Niepubliczne Donald
46 Skulimowski Olaf Nakło nad Notecią Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m Przedszkole Niepubliczne Donald
47 Dorosz Grzegorz Konstantowo Bieg główny 1963 m 100 Batalion Łączności
48 JOACHIMIAK KINGA MROCZA Bieg główny 1963 m MROTECKIE ANIOŁY opłacono
49 SYNAKIEWICZ TOMASZ POZNAŃ Bieg główny 1963 m MROTECKIE ANIOŁY opłacono
50 Odrobiński Łukasz Mrocza Bieg główny 1963 m opłacono
51 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg główny 1963 m ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 2568

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ