Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jóźwiak Jakub | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
2 | Jóźwiak Lena | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
3 | Dolacinska Agnieszka | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg główny 1963 m | Trawers Team Nakło | opłacono |
4 | Dolacinski Krzysztof | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Trawers Team Nakło | |
5 | Dolacinski Karol | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m | LUKS START Nakło | |
6 | Dzieszka Antonina | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
7 | Biliński DAWID | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | Przedszkole Miejskie w Mroczy | |
8 | Bilińska Anna | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | Oddział przedszkolny przy Szkole podstawowej w Mroczy | |
9 | Biliński FILIP | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
10 | Domżalska Jaśmina | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | ||
11 | Domżalska Melisa | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | ||
12 | Paczkowski Jakub | Pławinek | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | ||
13 | Paczkowski Robert | Pławinek | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
14 | Błaszczyńska Zuzanna | Krukówko | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | ||
15 | Błaszczyńska Wiktoria | Krukówko | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | ||
16 | Minczyńska Lucyna | Samsieczynek | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
17 | Klapa Helena | Kaźmierzewo | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | SP Sadki, Filia w Dębowie | |
18 | Kaczmarek Lena | Nakło n.Notecią | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | ||
19 | Kaczmarek Rafał | Nakło n.Notecią | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
20 | Kaczmarek Michał | Nakło n.Notecią | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
21 | Kaczmarek Patryk | Nakło n.Notecią | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
22 | Baran Kinga | Inowrocław | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | ||
23 | Baran Oliwia | Inowrocław | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
24 | Baran Rafał | Inowrocław | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
25 | Góra Hubert | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
26 | Góra Nikodem | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
27 | Góra Florian | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | Przedszkole Miejskie w Mroczy | |
28 | Kwapich Maja | Potulice | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Potulicach | |
29 | Grochowski Franciszek | Witosław | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | ||
30 | Koliński Dawid | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg główny 1963 m | Skra Paterek Sekcja Biegowa | opłacono |
31 | Drożdż Anna Drożdż | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
32 | Dykiel Oliwier | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
33 | Pawlikowska Marysia | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
34 | Wilczek Michał | Trzeciewnica | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m | ||
35 | Wilczek Emilia | Trzeciewnica | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | ||
36 | Wilczek Maciej | Trzeciewnica | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | ||
37 | Wilczek Zbigniew | Trzeciewnica | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono | |
38 | Wronkowska Oliwia | Kaźmierzewo | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
39 | Wronkowski Michał | Kaźmierzewo | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
40 | Stępień Filip | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2012-2014) - 400 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
41 | Majewska Natalia | Mrocza | Polska | Bieg dla dzieci (roczniki 2009-2011) - 800 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
42 | Dorosz NIKODEM | Konstantowo | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | Szkoła Podstawowa Mrocza | |
43 | SKULIMOWSKI Fabian | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | Przedszkole Niepubliczne Donald | |
44 | Skulimowski Olaf | Nakło nad Notecią | Polska | Bieg dla dzieci (rocznik 2015 i młodsze) - 200 m | Przedszkole Niepubliczne Donald | |
45 | JOACHIMIAK KINGA | MROCZA | Polska | Bieg główny 1963 m | MROTECKIE ANIOŁY | opłacono |
46 | SYNAKIEWICZ TOMASZ | POZNAŃ | Polska | Bieg główny 1963 m | MROTECKIE ANIOŁY | opłacono |
47 | Odrobiński Łukasz | Mrocza | Polska | Bieg główny 1963 m | opłacono |
Wyświetleń: 5973