Grupa imprez

Zapisz się

NOCNY DUATHLON AIRPORT GDAŃSK

           odbędzie się w nocy z 21/22 maja. To niecodzienna propozycja dla kolarzy i biegaczy, bo zawody rozegrane będą na pasie startowym i drodze kołowania samolotów Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Start w nocy miedzy 01.00, a 03.00. poprzedzą wszystkie procedury obowiązujące przy odprawie przed wylotem…, a później niezwykła przygoda start na pętli biegowo-rowerowej na płycie lotniska.

            Rywalizacja duthlonowa odbędzie się na dystansie sprinterskim 5km bieg/15km rower/2.5 km bieg. Członkowie sztafet dwusobowych dzielą dyscypliny między sobą. Jeden zawodnik biegnie obydwa odcinki - pięcio i dwu i półkillometrowy. Drugi zawodnik jedzie na rowerze 15 km.

           Emocje, ogień w nogach i niezwykła droga do przejechania – 60cio metrowej szerokości pas startowy o długości dwóch i pół kilometra, oświetlony na biało i niebiesko, a równolegle droga kołowania z zielonym świetlnym podprowadzeniem jako trasa biegowa…

            Wystartuj i wyląduj na lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. To nie będzie jednak podróż lotnicza, to będzie wielka przygoda, którą przeżyjesz na ziemi. Zapraszamy na ściganie się w Porcie Lotniczym Gdańsk. 

Rozmiarówka damska:

koszulka damska

Rozmiarówka męska:

Rozmiarówka męska

Wyświetleń: 2764

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ