XIV Bieg Piaśnicki
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ENGLERT Szymon GDYNIA biegi młodzieżowe Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
2 Grązka Tymoteusz Gdynia biegi młodzieżowe
3 Grązka Alicja Gdynia biegi młodzieżowe
4 Zinkowski Dominik Reda biegi młodzieżowe
5 Zinkowski Piotr Reda 10 km bieg główny opłacono on-line
6 Winiarska Stanisława Gdynia 5 km Nordic Walking KP PTTK "Kotwica"
7 Dawidowski Roman Puck 5 km Nordic Walking Puck opłacono on-line
8 Szczegielniak Julia Celbowo biegi młodzieżowe
9 Szczegielniak Tamara Celbowo biegi młodzieżowe
10 Gołąbek Kamil Gołąbek Miechucino 10 km bieg główny opłacono on-line
11 Danielski Waldemar Sokołów Podlaski 5 km Nordic Walking opłacono on-line
12 Piwka Judyta Kąpino biegi młodzieżowe Szkoła nr 8 Wejherowo
13 Gawrylczyk Maciej Wejherowo 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
14 Gawrylczyk Nina Wejherowo biegi młodzieżowe
15 Dancewicz Amelka Gdynia biegi młodzieżowe Szkoła podstawowa nr 31 Gdynia
16 Wilk Bronisław Rumia biegi młodzieżowe
17 Dwojak Ada Gdynia biegi młodzieżowe
18 Dwojak Iga Gdynia biegi młodzieżowe
19 Wilk Zofia Rumia biegi młodzieżowe
20 Wilk Dawid Rumia 10 km bieg główny opłacono on-line
21 Gorczycki Grzegorz Gdańsk 10 km bieg główny Ilonka Team opłacono on-line
22 Herbasz Lena Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
23 Olender Nadia Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
24 Jednachowski Marcin Puck 5 km Nordic Walking Darzlubskie Dziki opłacono on-line
25 Jankowski Sebastian Kębłowo 10 km bieg główny Wikęd Luzino opłacono on-line
26 Piekarska Oliwia Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
27 Pretnik Zofia Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
28 Mej Tomek Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
29 Mej Wojciech Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
30 Mej Olaf Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
31 Firlus Eryk Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
32 Borska Helena Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
33 Jakubowski Paweł Gdańsk 10 km bieg główny SolwitTeam/ BBL Gdańsk opłacono on-line
34 Wasylka Łukasz Luzino 10 km bieg główny KASZUBI LUZINO
35 Czarnowski Krzysztof Reda 10 km bieg główny INTER DOOR opłacono
36 Gdanietz Dominik Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
37 Gdanietz Szymon Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
38 Kolasa Lea Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
39 Bogucki Zarko Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
40 Skuza Mateusz Wejherowo 10 km bieg główny Maja Team opłacono on-line
41 Andryszak Wojciech Gdańsk 10 km bieg główny MAPA SC opłacono on-line
42 Adamowicz Agnieszka Sopot 10 km bieg główny opłacono on-line
43 Pecz Igor Żelistrzewo 10 km bieg główny The North Runners opłacono on-line
44 Lisiecki Tomasz Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
45 Śledziewski Bogdan Reda 5 km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
46 Jachowicz Dariusz Gdynia 10 km bieg główny opłacono on-line
47 Naczk Wiktoria Lębork 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
48 naczk leonard lębork 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE
49 JACKOWSKA ZUZANNA MRZEZINO biegi młodzieżowe
50 BUSZ OLGA MRZEZINO biegi młodzieżowe
51 MICHALEWSKA MAGDA MRZEZINO biegi młodzieżowe
52 ZDYBEL MONIKA MRZEZINO biegi młodzieżowe
53 SEMERLING MAGDA MRZEZINO biegi młodzieżowe
54 SNYCER OLIWIA MRZEZINO biegi młodzieżowe
55 BARANOWSKA ANIA MRZEZINO biegi młodzieżowe
56 Aniol Bartosz Aniol Rybnik 10 km bieg główny opłacono on-line
57 Grodkowska Lilianna Reda biegi młodzieżowe
58 Prętnik Dawid Rumia 10 km bieg główny OSNiP WP/GONGO TEAM opłacono on-line
59 Krawczyk Helena Kłosowo biegi młodzieżowe
60 Krawczyk Ignacy Kłosowo biegi młodzieżowe SP CZECZEWO
61 Krawczyk Aniela Kłosowo biegi młodzieżowe SP CZECZEWO
62 Konkol Bartosz Żelistrzewo biegi młodzieżowe
63 Zinkel Kacper Minkowice biegi młodzieżowe Z mamą w domu
64 Zinkel Kaja Minkowice biegi młodzieżowe Szkoła podstawowa w Krokowej
65 Zinkel Milena Minkowice biegi młodzieżowe Szkoła podstawowa w Krokowej
66 Konkol Wojciech Żelistrzewo biegi młodzieżowe Szkoła
67 Hintzke Antoni Puck biegi młodzieżowe
68 Kitowska Ninka pruszcz gdański biegi młodzieżowe Liski z "Czwóreczki"
69 Tarnowski Leon Reda biegi młodzieżowe
70 Kitowski Kajetan pruszcz gdański biegi młodzieżowe Czarni Pruszcz Gdański
71 Tarnowska Nikola Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
72 browarczyk-bogdziewicz CYPRIAN Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
73 browarczyk-bogdziewicz TELIMENA Reda biegi młodzieżowe UKS 1 REDA
74 Płotek Dorota Gowino 5 km NW gm Wejherowo opłacono on-line
75 Jednachowski Krzysztof Połczyno Bis 10 km bieg główny opłacono on-line
76 Wojciechowska Weronika Gdynia 10 km gm Wejherowo TREC
77 Barskiy Pavlo Gdynia 10 km gm Wejherowo TREC opłacono on-line
78 Cholewińska Oliwia MRZEZINO biegi młodzieżowe
79 Borowska Oliwia MRZEZINO biegi młodzieżowe
80 Hebel Maja MRZEZINO biegi młodzieżowe
81 Kort Maja MRZEZINO biegi młodzieżowe
82 Jabłecka Julia MRZEZINO biegi młodzieżowe
83 Pomorska Maria MRZEZINO biegi młodzieżowe
84 jackowska Magda MRZEZINO biegi młodzieżowe
85 Krzyżon Martyna MRZEZINO biegi młodzieżowe
86 Papierowska Gosia Rumia biegi młodzieżowe
87 Narkowicz Ewa Jastarnia biegi młodzieżowe
88 Dopke Kornelia MRZEZINO biegi młodzieżowe
89 Żurawska Agata MRZEZINO biegi młodzieżowe
90 Kloka Amelia MRZEZINO biegi młodzieżowe
91 Wolny Hanna MRZEZINO biegi młodzieżowe
92 Lengiewicz Tosia puck biegi młodzieżowe
93 Ceynowa Oliwia MRZEZINO biegi młodzieżowe
94 Czerwiński Michał Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
95 Kalk Natalia Gdynia biegi młodzieżowe KGJ
96 Kalk Oliwia Gdynia biegi młodzieżowe KGJ
97 Kromer Ludwik Gdańsk 10 km bieg główny opłacono on-line
98 Pyvovar Andrii Kyiv 10 km bieg główny opłacono
99 Cyman Tamara Warzenko biegi młodzieżowe
100 Smarszcz-Cyman Izabela Gdynia biegi młodzieżowe


Wyświetleń: 14599

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ