Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwaśny Damian | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
2 | Guziński Jarosław | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | +A.M.D.G.+ | opłacono on-line |
3 | Głazik Tomasz | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
4 | Bednarczyk Patryk | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
5 | Moska Dawid | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | |
6 | Bluma Katarzyna | Toruń | Polska | 10 km bieg główny | Yodeling Jachas | opłacono on-line |
7 | Szalk Tomasz | Reda | Polska | 10 km bieg główny | Ślazak Team | opłacono on-line |
8 | Chmielewska Agnieszka | Warszawa | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
9 | Kamiński-Drąg Mateusz | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Savelend | opłacono on-line |
10 | Dąbrowska Dorota | Nowy Sącz | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
11 | Miotk Klaudia | Kartuzy | Polska | 10 km bieg główny | Forma Fitness Club | opłacono on-line |
12 | Mielewczyk Łukasz | Charbrowo | Polska | 10 km bieg główny | Biegający Dietetyk Team/ LKB Braci Petk Lębork | opłacono on-line |
13 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Motywatornia Team | opłacono on-line |
14 | Brzezicki Maciej | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | TREC | opłacono on-line |
15 | Pyvovar Andrii | Kyiv | Ukraina | 10 km bieg główny | opłacono | |
16 | Kromer Ludwik | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
17 | Czerwiński Michał | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
18 | Jednachowski Krzysztof | Połczyno Bis | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
19 | Prętnik Dawid | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | OSNiP WP/GONGO TEAM | opłacono on-line |
20 | Aniol Bartosz Aniol | Rybnik | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
21 | Jachowicz Dariusz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
22 | Lisiecki Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
23 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
24 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
25 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | MAPA SC | opłacono on-line |
26 | Skuza Mateusz | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
27 | Bogucki Zarko | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
28 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | 10 km bieg główny | INTER DOOR | opłacono |
29 | Wasylka Łukasz | Luzino | Polska | 10 km bieg główny | KASZUBI LUZINO | |
30 | Jakubowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | SolwitTeam/ BBL Gdańsk | opłacono on-line |
31 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Polska | 10 km bieg główny | Wikęd Luzino | opłacono on-line |
32 | Gorczycki Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | Ilonka Team | opłacono on-line |
33 | Wilk Dawid | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
34 | Gołąbek Kamil Gołąbek | Miechucino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
35 | Zinkowski Piotr | Reda | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
36 | Kepka Ewa | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
37 | Janowicz Anna | Władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
38 | Wańkowicz Bogdan | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Chylońskie Dziki Gdynia | opłacono on-line |
39 | Elwart Piotr | Bolszewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
40 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | 10 km bieg główny | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
41 | Charkot-Kozakiewicz Anita Charkot-Kozakiewicz | Puck | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
42 | Socha Dorota | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
43 | Pieleń Michał | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
44 | Urbanowicz Bartosz | Kębłowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
45 | Mazur Paweł | LĘBORK | Polska | 10 km bieg główny | KREATIVSPORT | opłacono on-line |
46 | Wąsik Bartłomiej | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
47 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
48 | Pawełczak Karolina | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Chabowski Athletic Training System | opłacono on-line |
49 | Grycko Barbara | Władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
50 | Siadak Arkadiusz | Koszalin | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
51 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | 10 km bieg główny | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
52 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
53 | Stańczyk Martyna | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
54 | Bronowicki Marcin | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
55 | Bronowicki Sławomir | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
56 | Jaedtke Adam | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
57 | Kędziora Seweryn | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
58 | Wicki Jarosław | Robakowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
59 | Kurowska Monika Kurowska | Bojano | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
60 | Król Adrian | Reda | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
61 | Mielczarska Monika | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
62 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | 10 km bieg główny | LZS Gnieżdżewo | opłacono on-line |
63 | Wolańska Jolanta | Rumia | 10 km bieg główny | opłacono on-line | ||
64 | Wolański Tomasz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
65 | Lubocki Gracjan | Leśniewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
66 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
67 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Porta Running Team | opłacono on-line |
68 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Porta Running Team | opłacono on-line |
69 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
70 | Dmowski Robert | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
71 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
72 | Wysocki Mieczysław | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
73 | Wysocka Dorota | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
74 | Ryciuk Władysław | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
75 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
76 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
77 | Kulesza Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | Lotos Running Team/Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line |
78 | Miotk Beata | Strzepcz | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
79 | Wronka Cezary | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
80 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | Szybki Skład | opłacono on-line |
81 | Kepka Grzegorz | WEJHEROWO | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
82 | NOWAK Mirosław | REDA | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
83 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono on-line |
84 | Kwidziński Marek | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | :-) | opłacono on-line |
85 | Freitag Adam | WEJHEROWO | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
86 | Nalepka Karolina | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
87 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
88 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km bieg główny | ||
89 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | 10 km bieg główny | Przodkowski Tean | opłacono on-line |
90 | LABUDDA MIROSŁAW | RUMIA | Polska | 10 km bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
91 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | 10 km bieg główny | helski zefirek | opłacono on-line |
92 | Płoszaj Adam | Unichowo | Polska | 10 km bieg główny | KS Dolina Speranda | opłacono on-line |
93 | Król Krzysztof | Steblewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
94 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
95 | KIPROWSKI ADRIAN | ORLE | Polska | 10 km bieg główny | PORTA RUNNING TEAM | opłacono on-line |
96 | Treder Marian | Łosino | Polska | 10 km bieg główny | Team Treder | opłacono on-line |
97 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | 10 km bieg główny | North Runners | opłacono on-line |
98 | Kowalik Adam | Jastarnia | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
99 | drobiński marek | kąpino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
100 | Milewczyk Dariusz | Bolszewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22690