Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | POSAŃSKA Julia | MRZEZINO | Polska | biegi młodzieżowe | ||
202 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
203 | Rychert Anna | Gowino | Polska | 10 km gm Wejherowo | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
204 | Stefaniak Piotr | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
205 | Czuryńska Wioletta | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Pokochaj Bieganie | opłacono on-line |
206 | Kankowski Jakub | Luzino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
207 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
208 | Stenka Karolina | Gościcino | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
209 | Łosiński Damian | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | LOTOS Running Team | opłacono on-line |
210 | Bukowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 10 km bieg główny | Olucha Run | opłacono on-line |
211 | Czech Dariusz | Płotowo | Polska | 10 km bieg główny | Ścigał Team | opłacono on-line |
212 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | 10 km bieg główny | Ścigał Team | opłacono on-line |
213 | Sobanty Andrzej | Władysławowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
214 | Sobanty Elżbieta | Władysławowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
215 | Górski Antoni | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | Lębork | |
216 | Mleczak Eugeniusz | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
217 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
218 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | 10 km bieg główny | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
219 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 10 km bieg główny | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
220 | Mikołajczyk Krzysztof | Wejherowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | Zoeller Tech | opłacono on-line |
221 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
222 | Nowotka Julia | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
223 | Kankowski Aleksander | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
224 | Kankowska Julianna | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
225 | Kankowska Katarzyna | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono | |
226 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | 5 km Nordic Walking | Przyjemnie zmęczeni | opłacono on-line |
227 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | 10 km bieg główny | El-Aktywni | opłacono on-line |
228 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | 10 km bieg główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
229 | Sokół Marcin Sokół | Pobłocie | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
230 | Stenka Agnieszka | Chwaszczyno | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
231 | Gołąbek Marcin | Miechucino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
232 | Skurtys KORNELIA | REDA | Polska | biegi młodzieżowe | MARDY BUM | |
233 | Skurtys AMELIA | REDA | Polska | biegi młodzieżowe | MARDY BUM | |
234 | Skurtys DAGMARA | REDA | Polska | 5 km Nordic Walking | MARDY BUM | opłacono on-line |
235 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | 5 km Nordic Walking | MARDY BUM | opłacono on-line |
236 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Anddach | opłacono on-line |
237 | kitowski krzysztof | pruszcz gdański | Polska | 10 km bieg główny | U-long 2022 | opłacono on-line |
238 | Brzezik Damian | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie | |
239 | Brzezik Michał | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | Szkoła Podstawowa nr 5 w Wejherowie | |
240 | BUCZKOWSKA AGNIESZKA | WŁADYSŁAWOWO | Polska | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
241 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
242 | BRZEZIK ILONA | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
243 | Konopińska-Karbownik Katarzyna | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
244 | Karbownik Piotr | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
245 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | 5 km Nordic Walking | STAR Fistaszki | opłacono on-line |
246 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | 10 km bieg główny | LKS Puck, Przyjaciele w Biegu | opłacono on-line |
247 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | 10 km bieg główny | BRW Władysławowo | opłacono on-line |
248 | Majkowski Michał Majkowski | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Krew i Honor | opłacono on-line |
249 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
250 | Hrycyk Izabela | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
251 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
252 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | niezrzeszony | opłacono on-line |
253 | Krawczyk Andrzej | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
254 | Witka Piotr | Garczegorze 2/2 | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
255 | Witka Grażyna | Garczegorze 2/2 | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
256 | Hewelt Nikodem | Sychowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
257 | Hewelt Malwina | Sychowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
258 | Hewelt Michał | Sychowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
259 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
260 | Hewelt Elżbieta | Sychowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
261 | Bury Liliana | Reda | Polska | 5 km Nordic Walking | Przyjemnie zmęczeni | opłacono on-line |
262 | Winiarski Aleksander | Gdynia | Polska | biegi młodzieżowe | Biegamy Razem Władysławowo | |
263 | Winiarska Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
264 | Krużycka Żaneta | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
265 | Reiter Angelika | Bolszewo | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
266 | Reiter Piotr | Bolszewo | Polska | 10 km gm Wejherowo | PORTA RUNNING TEAM | opłacono on-line |
267 | Simon Julia | Rumia | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
268 | Rejter Piotr | Donimierz | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
269 | Derwich Michał | Grzybno | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
270 | Kreft Aleksander | Kobysewo | Polska | 10 km bieg główny | olas84pl | opłacono on-line |
271 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | 10 km bieg główny | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
272 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
273 | Pallach Monika | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
274 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
275 | Klein Sebastian | Kąpino | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
276 | Szuszkiewicz Sebastian | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
277 | Karsznia Grzegorz | Puck | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
278 | Pieczka Daniel | Domatówko | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
279 | Tabaka Waldemar | Nowa Wieś Lęborska | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
280 | melzacka anna | Bąkowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
281 | Milka Adam | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
282 | Czerwionka Norbert Czerwionka | Ustarbowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
283 | HOŁOWIECKA DANUTA | REDA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
284 | HOŁOWIECKA PATRYCJA | REDA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
285 | Tocha Michał | Reda | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
286 | Zabłotny Piotr | Puck | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
287 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |
288 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |
289 | Kamerke Aleksandra | Luzino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
290 | Kamerke Agata | Luzino | Polska | biegi młodzieżowe | ||
291 | Prądzińska Maria | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
292 | Boza Beata | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono on-line |
293 | Tuszyńska Barbara | Sopot | Polska | 10 km bieg główny | ||
294 | Chlebowski Karol | Reda | Polska | 10 km bieg główny | Runeda | opłacono on-line |
295 | Juras Magdalena | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
296 | Łapigrowski Jan | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line |
297 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 10 km bieg główny | wkurw_team | opłacono on-line |
298 | Hejka Władek | Kartuzy | Polska | 10 km bieg główny | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
299 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
300 | Pieleń Maria | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22691