Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Kocoł Zuzanna | Warszkowo | Polska | biegi młodzieżowe | ZSP3/ Wejherowo | |
402 | Kocoł Oliwia | Warszkowo | Polska | biegi młodzieżowe | Szkoła Podstawowa w Górze | |
403 | sztygiel Maciej | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Porta Running Team | opłacono on-line |
404 | sztygiel Joanna | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Porta Running Team | opłacono on-line |
405 | Macijewska Bożena | Gniewowo | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
406 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Team Deaf | opłacono on-line |
407 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
408 | Dmowski Robert | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
409 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
410 | Ostrowska-Janczak Elzbieta | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
411 | Wysocki Mieczysław | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
412 | Wysocka Dorota | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
413 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Elite Team | opłacono on-line |
414 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | Team Deaf | opłacono on-line |
415 | Ryciuk Władysław | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
416 | cze-ga sylwia | Dębogórze | Polska | 5 km Nordic Walking | Komando Flaki | opłacono on-line |
417 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
418 | Niespodziewana Krystyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | KP PTTK "Kotwica" | opłacono on-line |
419 | Kurgan Paweł | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | KP PTTK "Kotwica" | opłacono on-line |
420 | Kurgan Anna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | KP PTTK "Kotwica" | opłacono on-line |
421 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
422 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
423 | Kulesza Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | Lotos Running Team/Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line |
424 | Paczkowski Wojciech | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | ||
425 | Selib Izabela | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
426 | Adrianowicz Bożena Adrianowicz | Bolszewo | Polska | 10 km gm Wejherowo | Biegam bo lubie | opłacono on-line |
427 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
428 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
429 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
430 | Miotk Beata | Strzepcz | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
431 | Pulczyńska Danuta | Sulicice | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
432 | Wronka Cezary | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
433 | Toboła Karol | Gdańsk | Polska | biegi młodzieżowe | Szybki Skład | |
434 | Toboła Kinga | Gdańsk | Polska | biegi młodzieżowe | Szybki Skład | |
435 | Toboła Michał | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | Szybki Skład | opłacono on-line |
436 | Kepka Grzegorz | WEJHEROWO | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
437 | NOWAK Mirosław | REDA | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
438 | Kepka Ewa | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Maja Team | opłacono on-line |
439 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | biegi młodzieżowe | ||
440 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | biegi młodzieżowe | MAPACIAKI REDA | |
441 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | biegi młodzieżowe | SP3 REDA | |
442 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
443 | Kwidziński Marek | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | :-) | opłacono on-line |
444 | Freitag Adam | WEJHEROWO | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
445 | Nalepka Karolina | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
446 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
447 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km bieg główny | ||
448 | Richert Piotr | Przodkowo | Polska | 10 km bieg główny | Przodkowski Tean | opłacono on-line |
449 | LABUDDA MIROSŁAW | RUMIA | Polska | 10 km bieg główny | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
450 | Początek Mikołaj | Rumia | Polska | 10 km gm Wejherowo | opłacono on-line | |
451 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 5 km Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
452 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | 10 km bieg główny | helski zefirek | opłacono on-line |
453 | Płoszaj Adam | Unichowo | Polska | 10 km bieg główny | KS Dolina Speranda | opłacono on-line |
454 | Król Krzysztof | Steblewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
455 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
456 | KIPROWSKI ADRIAN | ORLE | Polska | 10 km bieg główny | PORTA RUNNING TEAM | opłacono on-line |
457 | Treder Marian | Łosino | Polska | 10 km bieg główny | Team Treder | opłacono on-line |
458 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | 10 km bieg główny | North Runners | opłacono on-line |
459 | Kowalik Adam | Jastarnia | Polska | 10 km bieg główny | The North Runners | opłacono on-line |
460 | drobiński marek | kąpino | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
461 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | biegi młodzieżowe | Przedszkole Milo | |
462 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | biegi młodzieżowe | Ap1 Reda | |
463 | Milewczyk Dariusz | Bolszewo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
464 | Deka Przemysław | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
465 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | 10 km bieg główny | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
466 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
467 | Witt Henryk | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking | S...K...S... | opłacono on-line |
468 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km bieg główny | MaratonyPolskie.PL TEAM | opłacono on-line |
469 | Mokłowicz Piotr | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | Znikające punkty | opłacono on-line |
470 | Mokłowicz Ania | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Znikające punkty | opłacono on-line |
471 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | Znikające punkty | |
472 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | biegi młodzieżowe | Znikające punkty | |
473 | Szymański Adam | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | Lębork Biegacze 42,2 | opłacono on-line |
474 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line |
475 | Krawczuk Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km bieg główny | TeamKaraś-Elbląg | |
476 | Pionk Tadeusz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Kontener Formy | opłacono on-line |
477 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
478 | Rybaczek Pawel | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
479 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | 10 km bieg główny | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
480 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 10 km bieg główny | Ostróda Runners | |
481 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
482 | Sułek Karolina | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | ||
483 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Polska | 10 km bieg główny | Kolarz-Pol | opłacono on-line |
484 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km Nordic Walking | OSP POGRODZIE | |
485 | Labudda Elżbieta | Starzyno | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
486 | Kurkowski Mariusz | Wejherowo | Polska | 10 km bieg główny | opłacono on-line | |
487 | Wasilke Paulina | Reda | Polska | biegi młodzieżowe | ||
488 | Wasilke Julia | Reda | Polska | biegi młodzieżowe | ||
489 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
490 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Polska | 5 km NW gm Wejherowo | opłacono on-line | |
491 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | biegi młodzieżowe | ||
492 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | Polska | 5 km Nordic Walking | Kontener Formy | opłacono on-line |
493 | Dzienisz Roman | Robakowo | Polska | 10 km bieg główny | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
494 | Dzienisz Justyna | Robakowo | Polska | 10 km bieg główny | Kaszubi Luzino | opłacono on-line |
495 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | REWA 12:15 | opłacono on-line |
496 | Kościelski Mariusz | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
497 | Serkowska Anna | Kartuzy | Polska | 10 km bieg główny | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
498 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ||
499 | Pociask Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km bieg główny | Kontener Formy | opłacono on-line |
500 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | 10 km gm Wejherowo | Runeda | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22688