XIV Bieg Piaśnicki

Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M Kat Dystans 1 okr 2 okr Meta
1 196 PYVOVAR ANDRII M 1 KYIV M 30-39 Bieg 10 km 00:18:09.39 00:17:41.16 00:35:52.39
2 88 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 2 POŁCZYNO BIS M 30-39 Bieg 10 km 00:18:15.63 00:18:04.90 00:36:21.88
3 252 WRONKA CEZARY M 3 LĘBORK M 30-39 Bieg 10 km 00:18:16.03 00:18:09.13 00:36:26.48
4 187 PIJANOWSKI WOJCIECH M 4 GDAŃSK BASE GROUP M 16-29 1 Bieg 10 km 00:18:17.21 00:18:16.68 00:36:34.97
5 162 MIELEWCZYK ŁUKASZ M 5 CHARBROWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/ LKB BRACI PETK LĘBORK M 30-39 1 Bieg 10 km 00:18:15.19 00:18:30.32 00:36:47.02
6 359 NIKRANT BARTŁOMIEJ M 6 LEŚNIEWO M 30-39 2 Bieg 10 km 00:18:21.16 00:18:42.25 00:37:05.45
7 137 LABUDDA WOJCIECH M 7 PUCK LKS PUCK, PRZYJACIELE W BIEGU M 30-39 3 Bieg 10 km 00:18:46.24 00:19:07.54 00:38:00.54
8 207 SIADAK ARKADIUSZ M 8 KOSZALIN M 40-49 1 Bieg 10 km 00:18:41.17 00:19:33.92 00:38:16.59
9 209 SKUZA MATEUSZ M 9 WEJHEROWO MAJA TEAM M 30-39 4 Bieg 10 km 00:19:15.11 00:19:36.14 00:38:52.83
10 34 CZECH DARIUSZ M 10 PŁOTOWO ŚCIGAŁ TEAM M 40-49 2 Bieg 10 km 00:19:43.50 00:19:30.00 00:39:14.60
11 183 PECZ IGOR M 11 ŻELISTRZEWO THE NORTH RUNNERS M 30-39 5 Bieg 10 km 00:19:41.42 00:19:38.96 00:39:23.57
12 46 DOROBCZYŃSKI MAREK M 12 CHAŁUPY NORTH RUNNERS M 30-39 6 Bieg 10 km 00:19:41.98 00:19:47.67 00:39:33.40
13 231 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 13 DOMATÓWKO M 30-39 7 Bieg 10 km 00:19:01.63 00:20:32.90 00:39:36.87
14 170 MOLLIN BARTLOMIEJ M 14 STRZELNO LZS SOKÓŁ STRZELNO M 40-49 3 Bieg 10 km 00:20:04.63 00:20:08.07 00:40:15.67
15 69 GOŁĄBEK MARCIN M 15 MIECHUCINO M 30-39 8 Bieg 10 km 00:19:58.66 00:20:29.64 00:40:31.17
16 163 MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOF M 16 WEJHEROWO ZOELLER TECH M 40-49 4 Bieg 10 km 00:20:13.37 00:20:52.53 00:41:08.42
17 122 KRAWCZYK ANDRZEJ M 17 WEJHEROWO MAJA TEAM M 50-59 1 Bieg 10 km 00:20:22.78 00:20:46.53 00:41:11.67
18 103 KEPKA GRZEGORZ M 18 WEJHEROWO MAJA TEAM M 30-39 9 Bieg 10 km 00:20:22.42 00:20:51.90 00:41:15.55
19 25 BUCZKOWSKI DAMIAN M 19 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO M 40-49 5 Bieg 10 km 00:20:27.95 00:20:51.91 00:41:23.45
20 64 GLAZIK DARIUSZ M 20 BYTÓW ŚCIGAŁ TEAM M 40-49 6 Bieg 10 km 00:20:28.48 00:20:59.47 00:41:29.22
21 138 LABUN ZENON M 21 MRZEZINO M 40-49 7 Bieg 10 km 00:20:50.89 00:20:36.00 00:41:34.48
22 109 KLAHS KATARZYNA K 1 POŁCZYNO K 16-29 Bieg 10 km 00:20:31.51 00:21:09.99 00:41:43.51
23 360 RUCIŃSKI MAREK M 22 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA M 50-59 2 Bieg 10 km 00:20:37.54 00:21:12.30 00:41:55.00
24 190 PŁOSZAJ ADAM M 23 UNICHOWO KS DOLINA SPERANDA M 30-39 10 Bieg 10 km 00:20:48.70 00:21:09.49 00:42:02.25
25 98 KANKOWSKI PAWEŁ M 24 LUZINO KASZUBI LUZINO M 40-49 8 Bieg 10 km 00:20:52.27 00:21:09.45 00:42:06.28
26 76 HEWELT KRZYSZTOF M 25 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA M 60-69 1 Bieg 10 km 00:21:21.91 00:21:00.03 00:42:25.81
27 169 MOKŁOWICZ PIOTR M 26 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY M 40-49 9 Bieg 10 km 00:20:43.01 00:21:43.64 00:42:30.42
28 239 WAŃKOWICZ BOGDAN M 27 GDYNIA CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA M 40-49 10 Bieg 10 km 00:20:54.52 00:21:33.15 00:42:33.85
29 358 ZWOLIŃSKI TOMASZ M 28 MOSTY M 50-59 3 Bieg 10 km 00:21:22.01 00:21:35.90 00:43:04.21
30 102 KEPKA EWA K 2 WEJHEROWO MAJA TEAM K 30-39 Bieg 10 km 00:21:23.12 00:21:39.70 00:43:04.84
31 92 JETKE KAROL M 29 STRZELNO THE NORTH RUNNERS M 30-39 11 Bieg 10 km 00:21:10.51 00:21:54.71 00:43:10.10
32 52 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 30 RUMIA M 40-49 11 Bieg 10 km 00:21:24.60 00:21:42.95 00:43:12.25
33 85 JANKOWSKI SEBASTIAN M 31 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO M 30-39 12 Bieg 10 km 00:21:00.23 00:21:09.90 00:43:14.35
34 123 KREFT ALEKSANDER M 32 KOBYSEWO OLAS84PL M 30-39 13 Bieg 10 km 00:21:57.02 00:21:20.18 00:43:24.22
35 110 KLEIN SEBASTIAN M 33 KĄPINO M 40-49 12 Bieg 10 km 00:21:13.67 00:22:12.83 00:43:30.55
36 82 JAEDTKE ADAM M 34 WEJHEROWO M 30-39 14 Bieg 10 km 00:21:23.75 00:22:06.32 00:43:35.89
37 188 PIONK TADEUSZ M 35 RUMIA KONTENER FORMY M 40-49 13 Bieg 10 km 00:20:42.78 00:22:53.83 00:43:40.47
38 146 LISIECKI TOMASZ M 36 GDYNIA M 50-59 4 Bieg 10 km 00:21:46.00 00:22:02.22 00:43:59.18
39 191 PŁOTKA ADAM M 37 LUZINO KASZUBI LUZINO M 60-69 2 Bieg 10 km 00:21:53.72 00:22:02.79 00:44:00.66
40 245 WILLNER WALDEMAR M 38 DOMATÓWKO KICAJ DOMATÓWKO M 50-59 5 Bieg 10 km 00:22:12.14 00:21:41.68 00:44:01.07
41 119 KOZLOWSKI GARY M 39 JANKOWO GDASNKIE YODELING JACHAS M 40-49 14 Bieg 10 km 00:22:02.95 00:21:51.91 00:44:03.12
42 243 WILK DAWID M 40 RUMIA M 30-39 15 Bieg 10 km 00:21:11.39 00:22:49.33 00:44:05.14
43 168 MISLISZ PIOTR M 41 OSŁONINO M 50-59 6 Bieg 10 km 00:22:13.22 00:21:47.22 00:44:08.17
44 90 JEKA RAFAL M 42 ŁEBCZ M 30-39 16 Bieg 10 km 00:21:39.92 00:22:19.18 00:44:08.21
45 95 KAMIŃSKI-DRĄG MATEUSZ M 43 WEJHEROWO SAVELEND M 30-39 17 Bieg 10 km 00:21:58.37 00:22:12.06 00:44:13.05
46 175 NOWAK MIROSŁAW M 44 REDA M 50-59 7 Bieg 10 km 00:21:55.35 00:22:15.43 00:44:14.32
47 361 WASYLKA ŁUKASZ M 45 LUZINO KASZUBI LUZINO M 30-39 18 Bieg 10 km 00:21:55.23 00:22:18.04 00:44:18.39
48 7 ANDRYSZAK WOJCIECH M 46 GDAŃSK MAPA SC M 50-59 8 Bieg 10 km 00:22:03.88 00:22:14.77 00:44:21.82
49 15 BOGUCKI ZARKO M 47 GDAŃSK M 40-49 15 Bieg 10 km 00:21:26.78 00:22:57.43 00:44:28.37
50 202 RYBACZEK PAWEL M 48 RUMIA M 40-49 16 Bieg 10 km 00:22:06.44 00:22:19.39 00:44:30.06
51 70 GORCZYCKI GRZEGORZ M 49 GDAŃSK ILONKA TEAM M 40-49 17 Bieg 10 km 00:21:50.43 00:22:27.57 00:44:30.12
52 48 DRAWC MIECZYSŁAW M 50 GDAŃSK MKRAWCZYŃSKA TEAM M 60-69 3 Bieg 10 km 00:22:14.05 00:22:13.59 00:44:35.66
53 78 HINTZKE LESZEK M 51 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU M 40-49 18 Bieg 10 km 00:22:15.49 00:23:03.33 00:45:25.67
54 216 STAŃCZYK MARTYNA K 3 GDAŃSK K 30-39 Bieg 10 km 00:22:38.86 00:22:55.91 00:45:44.22
55 42 DETTLAFF IRENEUSZ M 52 GNIEŻDŻEWO LZS GNIEŻDŻEWO M 40-49 19 Bieg 10 km 00:23:02.19 00:22:39.53 00:45:52.18
56 31 CIBA MICHAŁ M 53 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM M 50-59 9 Bieg 10 km 00:22:47.38 00:23:05.98 00:46:03.40
57 108 KLAHS ARTUR M 54 POŁCZYNO BIS M 16-29 2 Bieg 10 km 00:22:49.47 00:23:13.52 00:46:12.00
58 172 NALEPKA KAROLINA K 4 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 16-29 1 Bieg 10 km 00:23:09.15 00:23:02.82 00:46:15.46
59 127 KRÓL BENEDYKT M 55 WERBLINIA M 60-69 4 Bieg 10 km 00:22:40.95 00:23:38.63 00:46:24.02
60 159 MICKIEWICZ-SZYMAŃSKA ILONA K 5 DOMATÓWKO K 30-39 1 Bieg 10 km 00:22:54.30 00:23:27.25 00:46:25.58
61 178 OSTOJSKI DAWID M 56 REDA WEJHEROWSKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE M 16-29 3 Bieg 10 km 00:23:40.53 00:22:49.81 00:46:36.96
62 205 RZYMOWSKI MARIUSZ M 57 WEJHEROWO M 40-49 20 Bieg 10 km 00:23:39.90 00:22:51.61 00:46:37.79
63 256 ZABŁOTNI MAŁGORZATA K 6 CHOCZEWO K 30-39 2 Bieg 10 km 00:22:52.74 00:23:36.34 00:46:38.11
64 126 KRÓL ADRIAN M 58 REDA M 40-49 21 Bieg 10 km 00:23:08.29 00:23:29.83 00:46:47.83
65 219 STROMIDŁO JAN M 59 SWARZEWO M 40-49 22 Bieg 10 km 00:22:33.38 00:24:16.92 00:46:54.78
66 140 LADEMANN ARTUR M 60 BOLSZEWO RUN BABYS M 40-49 23 Bieg 10 km 00:23:13.23 00:23:40.76 00:46:56.98
67 257 ZABŁOTNY PIOTR M 61 PUCK M 30-39 19 Bieg 10 km 00:23:22.67 00:23:25.82 00:47:00.27
68 186 PIELEŃ MICHAŁ M 62 RUMIA M 40-49 24 Bieg 10 km 00:22:58.02 00:23:58.20 00:47:01.45
69 174 NIEMIEC MAREK M 63 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO M 50-59 10 Bieg 10 km 00:22:54.26 00:24:03.07 00:47:03.12
70 227 SZTYGIEL MACIEJ M 64 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM M 40-49 25 Bieg 10 km 00:23:10.36 00:23:48.09 00:47:08.17
71 44 DMOWSKI ROBERT M 65 WEJHEROWO M 40-49 26 Bieg 10 km 00:23:25.15 00:23:39.08 00:47:12.38
72 101 KARSZNIA GRZEGORZ M 66 PUCK M 40-49 27 Bieg 10 km 00:23:33.27 00:23:41.83 00:47:26.24
73 100 KARPIŃSKI SŁAWOMIR M 67 WEJHEROWO M 40-49 28 Bieg 10 km 00:23:31.92 00:23:58.60 00:47:34.78
74 56 ELWART PIOTR M 68 BOLSZEWO M 30-39 20 Bieg 10 km 00:23:58.11 00:23:34.61 00:47:45.97
75 22 BRZEZICKI MACIEJ M 69 GDYNIA TREC M 40-49 29 Bieg 10 km 00:23:26.30 00:24:17.28 00:47:49.28
76 1 ADAMOWICZ AGNIESZKA K 7 SOPOT K 50-59 1 Bieg 10 km 00:23:20.69 00:24:27.32 00:47:51.52
77 228 SZUSZKIEWICZ SEBASTIAN M 70 LĘBORK M 30-39 21 Bieg 10 km 00:24:16.21 00:23:17.44 00:47:53.28
78 93 JETKE KRYSTIAN M 71 WŁADYSŁAWOWO M 40-49 30 Bieg 10 km 00:23:52.48 00:23:53.19 00:48:06.63
79 156 MATLEWSKA MARZENA K 8 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA K 50-59 2 Bieg 10 km 00:24:01.24 00:24:07.15 00:48:13.54
80 36 CZERWIONKA NORBERT CZERWIONKA M 72 USTARBOWO M 16-29 4 Bieg 10 km 00:23:38.40 00:24:28.76 00:48:15.53
81 68 GOŁĄBEK KAMIL GOŁĄBEK M 73 MIECHUCINO M 16-29 5 Bieg 10 km 00:24:29.74 00:23:48.59 00:48:29.95
82 107 KITOWSKI KRZYSZTOF M 74 PRUSZCZ GDAŃSKI U-LONG 2022 M 40-49 31 Bieg 10 km 00:24:15.83 00:24:16.14 00:48:39.64
83 84 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 75 GDAŃSK SOLWITTEAM/ BBL GDAŃSK M 40-49 32 Bieg 10 km 00:23:31.10 00:24:50.72 00:48:39.99
84 134 KWIATKOWSKI MICHAŁ M 76 WEJHEROWO M 30-39 22 Bieg 10 km 00:22:50.60 00:24:35.31 00:48:56.18
85 99 KARBOWNIK PIOTR M 77 WEJHEROWO M 40-49 33 Bieg 10 km 00:24:16.67 00:24:28.74 00:48:57.33
86 94 KACZYKOWSKI KAROL M 78 ŻELISTRZEWO ĶORONA ŻELISTRZEWO BIEGA M 50-59 11 Bieg 10 km 00:24:22.51 00:24:33.11 00:49:03.92
87 150 ŁOSIŃSKI DAMIAN M 79 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM M 30-39 23 Bieg 10 km 00:24:26.39 00:24:42.85 00:49:17.74
88 171 MULARCZYK JACEK M 80 BORKOWO RUN-PASSION TEAM M 50-59 12 Bieg 10 km 00:23:47.78 00:25:40.67 00:49:38.32
89 136 LABUDDA MIROSŁAW M 81 RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA M 60-69 5 Bieg 10 km 00:23:42.93 00:25:50.21 00:49:40.93
90 241 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 82 GDAŃSK M 30-39 24 Bieg 10 km 00:24:23.13 00:25:17.45 00:49:46.33
91 12 BEDNARCZYK PATRYK M 83 RUMIA M 40-49 34 Bieg 10 km 00:24:18.45 00:25:24.70 00:49:49.07
92 223 SZAJERKA KRZYSZTOF M 84 RUMIA M 50-59 13 Bieg 10 km 00:24:14.05 00:25:34.85 00:49:58.23
93 33 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 85 REDA INTER DOOR M 40-49 35 Bieg 10 km 00:20:50.90 00:22:09.10 00:50:00.00
94 60 FRANKOWSKA JUSTYNA K 9 KARTUZY K 30-39 3 Bieg 10 km 00:24:16.00 00:25:40.77 00:50:04.83
95 55 DZIENISZ ROMAN M 86 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO M 40-49 36 Bieg 10 km 00:24:45.83 00:25:18.17 00:50:06.93
96 5 ANDRYSKOWSKI MAREK M 87 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK M 50-59 14 Bieg 10 km 00:25:04.50 00:25:03.23 00:50:19.15
97 77 HINCKA MARZENA K 10 GNIEŻDŻEWO BRW WŁADYSŁAWOWO K 30-39 4 Bieg 10 km 00:24:24.99 00:25:47.28 00:50:21.26
98 23 BRZEZIK ILONA K 11 WEJHEROWO K 40-49 1 Bieg 10 km 00:24:38.68 00:25:40.87 00:50:25.74
99 164 MILEWCZYK DARIUSZ M 88 BOLSZEWO M 40-49 37 Bieg 10 km 00:25:36.57 00:24:46.74 00:50:45.51
100 30 CHMIELEWSKA AGNIESZKA K 12 WARSZAWA K 40-49 2 Bieg 10 km 00:25:02.97 00:25:35.45 00:50:53.02
101 47 DORSZ BEATA K 13 GDYNIA K 50-59 3 Bieg 10 km 00:24:58.25 00:26:11.65 00:51:14.06
102 65 GŁAZIK TOMASZ M 89 WEJHEROWO M 40-49 38 Bieg 10 km 00:25:18.87 00:25:52.53 00:51:27.75
103 362 WOJCIECHOWSKA WERONIKA K 14 GDYNIA TREC K 16-29 2 Bieg 10 km 00:25:18.17 00:26:11.97 00:51:36.15
104 11 BARSKIY PAVLO M 90 GDYNIA TREC M 30-39 25 Bieg 10 km 00:25:18.87 00:26:11.48 00:51:36.29
105 154 MAJKOWSKI MICHAŁ MAJKOWSKI M 91 RUMIA KREW I HONOR M 30-39 26 Bieg 10 km 00:25:11.00 00:26:15.67 00:51:40.86
106 248 WITKA PIOTR M 92 GARCZEGORZE 2/2 M 50-59 15 Bieg 10 km 00:24:57.57 00:26:59.70 00:52:10.90
107 16 BOJAN ANDRZEJ M 93 GDYNIA ANDDACH M 40-49 39 Bieg 10 km 00:25:28.42 00:26:39.65 00:52:16.25
108 364 MICHNOWICZ PIOTR M 94 GDAŃSK M 50-59 16 Bieg 10 km 00:26:29.86 00:25:40.29 00:52:19.52
109 128 KRÓL KRZYSZTOF M 95 STEBLEWO M 50-59 17 Bieg 10 km 00:25:45.72 00:26:30.88 00:52:23.55
110 142 LADEMANN MACIEJ M 96 DARZLUBIE M 40-49 40 Bieg 10 km 00:25:14.59 00:26:56.71 00:52:27.33
111 115 KONOPIŃSKA-KARBOWNIK KATARZYNA K 15 WEJHEROWO K 40-49 3 Bieg 10 km 00:26:25.47 00:25:48.83 00:52:27.38
112 96 KANKOWSKA JUSTYNA K 16 LUZINO KASZUBI LUZINO K 40-49 4 Bieg 10 km 00:25:39.25 00:26:56.25 00:52:41.45
113 251 WOLAŃSKI TOMASZ M 97 RUMIA M 40-49 41 Bieg 10 km 00:26:00.86 00:26:35.54 00:52:48.59
114 236 URBANOWICZ BARTOSZ M 98 KĘBŁOWO M 16-29 6 Bieg 10 km 00:25:46.74 00:26:56.72 00:52:51.57
115 139 LADEMANN ALICJA K 17 DARZLUBIE K 40-49 5 Bieg 10 km 00:26:04.72 00:26:34.53 00:52:53.90
116 131 KURKOWSKI MARIUSZ M 99 WEJHEROWO M 30-39 27 Bieg 10 km 00:26:10.90 00:26:34.32 00:53:07.08
117 234 TOCHA MICHAŁ M 100 REDA M 30-39 28 Bieg 10 km 00:27:11.37 00:25:38.29 00:53:07.30
118 184 PIECZKA DANIEL M 101 DOMATÓWKO M 30-39 29 Bieg 10 km 00:26:16.58 00:26:37.45 00:53:11.45
119 237 WALASZKOWSKA DOMINIKA K 18 GOŚCICINO BIESY K 30-39 5 Bieg 10 km 00:26:26.76 00:26:36.78 00:53:16.77
120 242 WICKI JAROSŁAW M 102 ROBAKOWO M 50-59 18 Bieg 10 km 00:27:06.25 00:25:59.65 00:53:19.48
121 21 BRONOWICKI SŁAWOMIR M 103 RUMIA M 50-59 19 Bieg 10 km 00:26:50.40 00:26:17.49 00:53:28.79
122 80 HRYNIEWICKA MONIKA K 19 RUMIA K 40-49 6 Bieg 10 km 00:26:34.72 00:26:44.80 00:53:34.58
123 37 CZURYŃSKA WIOLETTA K 20 GDYNIA POKOCHAJ BIEGANIE K 40-49 7 Bieg 10 km 00:26:18.67 00:27:13.08 00:53:34.78
124 144 LEŚNIEWSKI JAN M 104 ELBLĄG EL-AKTYWNI M 70+ 1 Bieg 10 km 00:26:46.07 00:26:53.04 00:53:44.83
125 177 OKRÓJ GABRIELA K 21 DOMATÓWKO K 60-69 1 Bieg 10 km 00:26:30.24 00:27:09.46 00:53:47.23
126 75 HEJKA WŁADEK M 105 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY M 40-49 42 Bieg 10 km 00:26:28.84 00:27:18.74 00:53:47.58
127 240 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 106 SOPOT M 40-49 43 Bieg 10 km 00:28:23.83 00:25:20.27 00:54:04.19
128 167 MIOTK KLAUDIA K 22 KARTUZY FORMA FITNESS CLUB K 16-29 3 Bieg 10 km 00:26:21.25 00:27:50.55 00:54:20.45
129 232 TABAKA WALDEMAR M 107 NOWA WIEŚ LĘBORSKA M 50-59 20 Bieg 10 km 00:26:27.77 00:27:39.99 00:54:29.36
130 32 CISKOWSKA ALEKSANDRA K 23 MINKOWICE K 16-29 4 Bieg 10 km 00:26:56.80 00:27:35.98 00:54:35.23
131 155 MATELSKI SZYMON M 108 JASTARNIA M 40-49 44 Bieg 10 km 00:27:02.51 00:27:10.43 00:54:38.06
132 211 SOCHA DOROTA K 24 GDYNIA K 40-49 8 Bieg 10 km 00:26:45.26 00:27:43.18 00:54:42.59
133 59 FORMELLA WALDEMAR M 109 WEJHEROWO M 50-59 21 Bieg 10 km 00:26:53.29 00:27:35.92 00:54:43.91
134 20 BRONOWICKI MARCIN M 110 RUMIA M 16-29 7 Bieg 10 km 00:26:44.31 00:27:42.45 00:54:48.64
135 86 JANOWICZ ANNA K 25 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 40-49 9 Bieg 10 km 00:27:51.17 00:26:47.48 00:54:49.58
136 10 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K 26 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM K 40-49 10 Bieg 10 km 00:26:37.10 00:28:16.89 00:54:57.93
137 180 PATALAS PIOTR M 111 WŁADYSŁAWOWO M 30-39 30 Bieg 10 km 00:27:46.53 00:26:52.81 00:55:00.07
138 2 ADRIANOWICZ BOŻENA ADRIANOWICZ K 27 BOLSZEWO BIEGAM BO LUBIE K 60-69 2 Bieg 10 km 00:27:00.71 00:27:38.75 00:55:00.99
139 117 KOTŁOWSKI BARTOSZ M 112 WEJHEROWO M 30-39 31 Bieg 10 km 00:27:05.42 00:27:43.62 00:55:01.34
140 51 DYDYMSKA MONIKA K 28 RUMIA K 40-49 11 Bieg 10 km 00:27:07.14 00:27:52.56 00:55:05.17
141 158 MELZACKA ANNA K 29 BĄKOWO K 30-39 6 Bieg 10 km 00:26:47.56 00:28:03.17 00:55:05.95
142 91 JETKE AGNIESZKA K 30 WŁADYSŁAWOWO K 40-49 12 Bieg 10 km 00:27:45.13 00:27:05.35 00:55:09.95
143 193 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 113 RUMIA M 30-39 32 Bieg 10 km 00:27:47.99 00:27:20.30 00:55:27.07
144 27 BUKOWSKI TOMASZ M 114 BYDGOSZCZ OLUCHA RUN M 30-39 33 Bieg 10 km 00:27:10.35 00:28:11.05 00:55:27.34
145 71 GRYCKO BARBARA K 31 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 16-29 5 Bieg 10 km 00:27:04.15 00:28:20.29 00:55:42.01
146 258 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 115 RUMIA REWA 12:15 M 60-69 6 Bieg 10 km 00:27:57.85 00:27:40.15 00:55:47.62
147 161 MIELEWCZYK LESZEK M 116 LĘBORK M 60-69 7 Bieg 10 km 00:26:52.73 00:28:43.66 00:55:52.89
148 26 BUJAK ALEKSANDRA K 32 BOLSZEWO RUNEDA K 16-29 6 Bieg 10 km 00:27:15.80 00:28:29.62 00:56:02.35
149 363 SZYMAŃSKI PAWEŁ M 117 ORLE M 30-39 34 Bieg 10 km 00:28:03.87 00:27:50.23 00:56:14.36
150 3 ANDRYSKOWSKA KATARZYNA K 33 WŁADYSŁAWOWO MAYO JUDO&FITNESS CENTER K 16-29 7 Bieg 10 km 00:28:26.71 00:27:36.86 00:56:21.92
151 61 FREITAG ADAM M 118 WEJHEROWO M 50-59 22 Bieg 10 km 00:29:02.77 00:26:58.45 00:56:22.57
152 18 BOZA BEATA K 34 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM K 40-49 13 Bieg 10 km 00:28:02.04 00:28:08.18 00:56:30.69
153 210 SOBANTY DARIUSZ M 119 BŁĄDZIKOWO MAYO JUDO&FITNESS CENTER M 40-49 45 Bieg 10 km 00:27:15.42 00:29:08.75 00:56:36.47
154 41 DERWICH MICHAŁ M 120 GRZYBNO M 30-39 35 Bieg 10 km 00:27:48.33 00:28:28.98 00:56:38.56
155 124 KROLL TOMASZ M 121 KOBYSEWO PRZODKOWSKIE MORSY M 40-49 46 Bieg 10 km 00:27:17.35 00:29:20.97 00:56:51.13
156 54 DZIENISZ JUSTYNA K 35 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO K 40-49 14 Bieg 10 km 00:27:54.84 00:28:58.72 00:56:55.75
157 8 ANIOL BARTOSZ ANIOL M 122 RYBNIK M 30-39 36 Bieg 10 km 00:27:28.90 00:29:32.26 00:57:04.42
158 356 OKRÓZ MARIUSZ M 123 LEŚNIEWO THE NORTH RUNNERS M 16-29 8 Bieg 10 km 00:28:18.42 00:28:53.23 00:57:18.68
159 4 ANDRYSKOWSKI DARIUSZ M 124 WLADYSLAWOWO MAYO JUDO&FITNESS CENTER M 50-59 23 Bieg 10 km 00:28:25.80 00:28:34.40 00:57:19.61
160 35 CZERWIŃSKI MICHAŁ M 125 GDAŃSK M 40-49 47 Bieg 10 km 00:29:01.87 00:27:56.31 00:57:20.79
161 13 BIESZK GRZEGORZ M 126 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO M 40-49 48 Bieg 10 km 00:27:21.80 00:29:56.28 00:57:27.95
162 213 SOKÓŁ MARCIN SOKÓŁ M 127 POBŁOCIE M 40-49 49 Bieg 10 km 00:27:38.83 00:29:35.40 00:57:34.86
163 112 KOLLEK ANNA K 36 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 50-59 4 Bieg 10 km 00:28:34.74 00:29:23.89 00:58:10.28
164 141 LADEMANN GABRIELA K 37 BOLSZEWO RUN BABYS K 40-49 15 Bieg 10 km 00:29:18.11 00:28:51.24 00:58:11.15
165 250 WOLAŃSKA JOLANTA K 38 RUMIA K 30-39 7 Bieg 10 km 00:28:09.58 00:30:11.12 00:58:34.66
166 203 RYCHERT ANNA K 39 GOWINO KASZUBI LUZINO K 30-39 8 Bieg 10 km 00:28:42.98 00:29:47.75 00:58:43.44
167 104 KĘDZIORA SEWERYN M 128 WEJHEROWO M 40-49 50 Bieg 10 km 00:29:35.57 00:29:01.05 00:58:51.98
168 197 REITER PIOTR M 129 BOLSZEWO PORTA RUNNING TEAM M 40-49 51 Bieg 10 km 00:27:39.04 00:31:03.57 00:58:54.09
169 143 LESNER DARIUSZ M 130 PUCK BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO M 40-49 52 Bieg 10 km 00:28:44.42 00:30:15.60 00:59:11.36
170 14 BLUMA KATARZYNA K 40 TORUŃ YODELING JACHAS K 30-39 9 Bieg 10 km 00:29:35.72 00:29:19.65 00:59:11.69
171 230 SZYMAŃSKI ADAM M 131 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE 42,2 M 40-49 53 Bieg 10 km 00:29:12.47 00:29:45.66 00:59:20.08
172 166 MIOTK BEATA K 41 STRZEPCZ K 40-49 16 Bieg 10 km 00:29:23.19 00:29:51.16 00:59:34.15
173 87 JASINKIEWICZ ANNA K 42 JANKOWO GDAŃSKIE YODELING JACHAS K 40-49 17 Bieg 10 km 00:29:32.28 00:29:59.67 00:59:48.70
174 105 KIEŁBASA MICHAŁ M 132 GOŚCICINO RUN GOŚCICINO M 30-39 37 Bieg 10 km 00:29:49.22 00:30:05.54 01:00:01.03
175 182 PAWŁOWSKI MATEUSZ M 133 RUMIA PIWO TO MOJE PALIWO M 16-29 9 Bieg 10 km 00:30:08.99 00:29:43.77 01:00:02.67
176 226 SZTYGIEL JOANNA K 43 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM K 30-39 10 Bieg 10 km 00:28:47.30 00:31:02.66 01:00:03.09
177 192 POCIASK KRZYSZTOF M 134 RUMIA KONTENER FORMY M 40-49 54 Bieg 10 km 00:29:00.42 00:31:03.90 01:00:14.95
178 120 KRAUZA GRAŻYNA K 44 BOLSZEWO RUN BABYS K 60-69 3 Bieg 10 km 00:29:17.63 00:30:55.97 01:00:16.04
179 229 SZWEDA MIECZYSŁAW M 135 SWARZEWO M 50-59 24 Bieg 10 km 00:29:45.25 00:30:22.39 01:00:20.11
180 73 HALMAN MIROSŁAWA K 45 LUZINO KASZUBI LUZINO K 40-49 18 Bieg 10 km 00:29:31.66 00:30:46.51 01:00:23.62
181 63 GAZARKIEWICZ ANTONI M 136 GDAŃSK BHMW_GDYNIA M 70+ 2 Bieg 10 km 00:29:39.67 00:30:40.89 01:00:35.76
182 247 WITKA GRAŻYNA K 46 GARCZEGORZE 2/2 K 50-59 5 Bieg 10 km 00:30:00.30 00:30:21.37 01:00:37.92
183 147 LUBOCKI GRACJAN M 137 LEŚNIEWO M 30-39 38 Bieg 10 km 00:29:29.64 00:31:01.69 01:00:54.21
184 366 MUSZKA KAROLINA K 47 K 30-39 11 Bieg 10 km 00:29:45.46 00:30:58.61 01:00:57.72
185 198 REJTER PIOTR M 138 DONIMIERZ M 40-49 55 Bieg 10 km 00:29:38.70 00:31:03.52 01:00:58.21
186 125 KROMER LUDWIK M 139 GDAŃSK M 60-69 8 Bieg 10 km 00:29:11.06 00:31:37.10 01:00:58.42
187 29 CHLEBOWSKI KAROL M 140 REDA RUNEDA M 40-49 56 Bieg 10 km 00:29:53.83 00:30:53.45 01:01:03.07
188 224 SZALK TOMASZ M 141 REDA ŚLAZAK TEAM M 40-49 57 Bieg 10 km 00:29:25.88 00:31:20.36 01:01:03.08
189 152 MAJ ADAM M 142 PUCK MAYO JUDO&FITNESS CENTER M 50-59 25 Bieg 10 km 00:30:30.11 00:30:24.96 01:01:09.32
190 225 SZCZUBIAŁA JAKUB M 143 BOLSZEWO M 40-49 58 Bieg 10 km 00:30:20.92 00:30:41.07 01:01:19.22
191 9 ARENDT-SZCZUBIAŁA HANNA K 48 BOLSZEWO K 30-39 12 Bieg 10 km 00:30:22.69 00:30:39.65 01:01:19.38
192 149 ŁOMOTOWSKI TOMASZ M 144 BOLSZEWO M 40-49 59 Bieg 10 km 00:31:18.62 00:30:24.82 01:02:02.64
193 135 KWIDZIŃSKI MAREK M 145 WEJHEROWO :-) M 40-49 60 Bieg 10 km 00:31:05.00 00:30:34.84 01:02:05.52
194 81 JACHOWICZ DARIUSZ M 146 GDYNIA M 60-69 9 Bieg 10 km 00:29:21.90 00:32:35.50 01:02:07.74
195 357 DĄBROWSKA HANNA K 49 WEJHEROWO K 50-59 6 Bieg 10 km 00:30:43.65 00:31:06.71 01:02:09.73
196 43 DMOWSKA AGNIESZKA K 50 WEJHEROWO K 30-39 13 Bieg 10 km 00:30:32.73 00:31:38.45 01:02:24.45
197 118 KOWALIK ADAM M 147 JASTARNIA THE NORTH RUNNERS M 30-39 39 Bieg 10 km 00:29:52.58 00:32:14.78 01:02:28.85
198 176 NOWOTKA JULIA K 51 RUMIA K 16-29 8 Bieg 10 km 00:30:30.13 00:31:49.92 01:02:30.59
199 185 PIELEŃ MARIA K 52 RUMIA K 16-29 9 Bieg 10 km 00:30:29.50 00:31:50.39 01:02:30.67
200 145 LEWICKA KAROLINA K 53 BŁĄDZIKOWO MAYO JUDO&FITNESS CENTER K 30-39 14 Bieg 10 km 00:30:05.20 00:32:28.23 01:02:46.11
201 255 WYSOCKI MIECZYSŁAW M 148 GDAŃSK M 60-69 10 Bieg 10 km 00:29:59.03 00:32:38.70 01:02:53.49
202 246 WINIARSKA ALEKSANDRA K 54 GDYNIA K 50-59 7 Bieg 10 km 00:30:28.87 00:32:30.07 01:03:11.97
203 39 DĄBROWSKA DOROTA K 55 NOWY SĄCZ K 30-39 15 Bieg 10 km 00:30:54.09 00:32:10.42 01:03:12.00
204 217 STEFANIAK PIOTR M 149 LĘBORK M 60-69 11 Bieg 10 km 00:30:41.58 00:33:05.94 01:04:03.75
205 148 ŁOMOTOWSKA IZABELA K 56 BOLSZEWO K 30-39 16 Bieg 10 km 00:31:24.45 00:33:02.49 01:04:43.57
206 89 JEDYNAK PAWEŁ M 150 WEJHEROWO STAIGHT OUTTA WWO M 40-49 61 Bieg 10 km 00:30:34.42 00:33:56.02 01:04:54.82
207 204 RYCIUK WŁADYSŁAW M 151 RUMIA M 60-69 12 Bieg 10 km 00:30:29.66 00:34:22.98 01:05:14.12
208 49 DREWA TOMASZ M 152 GDYNIA M 40-49 62 Bieg 10 km 00:31:40.67 00:33:33.62 01:05:30.64
209 62 FURTAK LESZEK M 153 WEJHEROWO NIEZRZESZONY M 60-69 13 Bieg 10 km 00:32:04.97 00:34:01.38 01:06:17.79
210 111 KOBIERZYŃSKA DARIA KOBIERZYŃSKA K 57 WŁADYSŁAWOWO K 30-39 17 Bieg 10 km 00:32:21.63 00:33:48.85 01:06:30.18
211 254 WYSOCKA DOROTA K 58 GDAŃSK K 50-59 8 Bieg 10 km 00:31:51.31 00:34:34.02 01:06:38.76
212 45 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 59 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 40-49 19 Bieg 10 km 00:32:13.47 00:34:11.14 01:06:42.33
213 179 PALLACH MONIKA K 60 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 30-39 18 Bieg 10 km 00:32:56.46 00:33:37.26 01:06:53.11
214 189 PLIŃSKA MICHALINA K 61 BOLSZEWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 30-39 19 Bieg 10 km 00:32:57.58 00:33:37.45 01:06:53.25
215 201 ROMAŃSKA NIKOLA K 62 BOLSZEWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 30-39 20 Bieg 10 km 00:32:57.62 00:33:39.67 01:06:55.98
216 19 BREZA MATEUSZ M 154 BOLSZEWO M 16-29 10 Bieg 10 km 00:32:15.15 00:36:18.85 01:08:51.13
217 57 FERRA-KLAS MONIKA K 63 BOLSZEWO AKADEMIA SPORTÓW WALKI FREE FIGHT K 30-39 21 Bieg 10 km 00:34:07.01 00:36:09.70 01:10:31.06
218 114 KONKOL BEATA K 64 BOLSZEWO AKADEMIA SPORTÓW WALKI FREE FIGHT K 30-39 22 Bieg 10 km 00:34:07.12 00:36:09.63 01:10:31.08
219 208 SIMON JULIA K 65 RUMIA K 16-29 10 Bieg 10 km 00:34:11.23 00:36:43.79 01:11:07.12
220 24 BUCZKOWSKA AGNIESZKA K 66 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 40-49 20 Bieg 10 km 00:36:23.70 00:36:20.69 01:13:04.98
221 195 PROKOPIUK KRZYSZTOF M 155 GDYNIA M 40-49 63 Bieg 10 km 00:35:38.50 00:38:54.04 01:14:48.54
222 50 DROBIŃSKI MAREK M 156 KĄPINO M 40-49 64 Bieg 10 km 00:35:21.98 00:40:08.94 01:15:54.10
223 38 DĄBROWSKA ANNA K 67 RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA K 40-49 21 Bieg 10 km 00:38:44.25 00:44:40.21 01:23:43.03
224 17 BOLLIN WIESŁAWA K 68 WŁADYSŁAWOWO K 40-49 22 Bieg 10 km 00:38:42.15 00:44:40.33 01:23:43.12
DNF 160 MIELCZARSKA MONIKA K DNF WEJHEROWO K 30-39 DNF Bieg 10 km 00:30:39.66

NW 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Meta Kary
1 276 GROBELNIAK RAFAŁ M 1 ŻUKOWO M 40-49 NW 5 km 00:31:57.32
2 306 MARCZYŃSKI ADAM M 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE M 40-49 NW 5 km 00:32:00.50
3 349 TOPOREK RAFAŁ M 3 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE M 40-49 NW 5 km 00:32:15.38 +1min
4 265 DANIELSKI WALDEMAR M 4 SOKOŁÓW PODLASKI M 50-59 1 NW 5 km 00:32:21.22
5 267 DAWIDOWSKI ROMAN M 5 PUCK PUCK M 50-59 2 NW 5 km 00:32:24.27
6 333 SAŁABON GRZEGORZ M 6 LĘBORK LĘBORSKIE LWY M 50-59 3 NW 5 km 00:33:34.91
7 314 NACZK WIKTORIA K 1 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE K 16-29 NW 5 km 00:33:53.69
8 284 HRYCYK KRZYSZTOF M 7 LĘBORK M 50-59 4 NW 5 km 00:33:54.52
9 291 KONKOL ANDRZEJ M 8 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK M 60-69 1 NW 5 km 00:33:57.66
10 336 SKURTYS CEZARY M 9 REDA MARDY BUM M 40-49 1 NW 5 km 00:34:06.14
11 286 JEDNACHOWSKI MARCIN M 10 PUCK DARZLUBSKIE DZIKI M 16-29 1 NW 5 km 00:34:35.03
12 285 IMIELSKA JUSTYNA K 2 RUMIA KONTENER FORMY K 40-49 NW 5 km 00:34:46.05 +1min
13 346 SZPILMAN KATARZYNA K 3 GDYNIA ESJA TEAM K 50-59 NW 5 km 00:34:55.57
14 338 SMARSZCZ WIESŁAW M 11 LĘBORK LĘBORSKIE LWY M 60-69 2 NW 5 km 00:35:06.81
15 296 KURPIEWSKI KRZYSZTOF M 12 GDAŃSK FITNESSFITBACK M 50-59 5 NW 5 km 00:35:20.03
16 299 LEJKOWSKA MIRELA K 4 GOWINO POLIPACK TEAM GWE K 40-49 1 NW 5 km 00:35:20.45
17 327 PŁOTKA-WASYLKA JUSTYNA K 5 LUZINO KASZUBI LUZINO K 30-39 1 NW 5 km 00:35:32.09
18 348 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 13 REDA NORDIC WALKING PASŁĘK M 40-49 2 NW 5 km 00:35:52.43
19 368 KOLMETZ KATARZYNA K 6 SASINO POLPIACK TEAM GWE K 40-49 2 NW 5 km 00:35:57.57
20 261 BRYGAŁA AGATA K 7 GDAŃSK ESJA TEAM K 16-29 1 NW 5 km 00:36:06.51
21 283 HRYCYK IZABELA K 8 LĘBORK K 16-29 2 NW 5 km 00:36:15.13
22 271 GAJEWSKA DANUTA K 9 ŁEBA K 40-49 3 NW 5 km 00:36:28.87
23 318 NOWY KATARZYNA K 10 GDYNIA ESJA TEAM K 50-59 1 NW 5 km 00:36:29.76
24 324 PIERZCHAŁA MAREK M 14 LUZINO STAR FISTASZKI M 60-69 3 NW 5 km 00:36:32.62
25 369 KUNCEWICZ MONIKA K 11 GDAŃSK K 40-49 4 NW 5 km 00:36:34.43
26 275 GÓRSKA-STUCKA ANNA K 12 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO K 30-39 2 NW 5 km 00:36:45.26
27 302 ŁĘCKI JAN M 15 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA M 30-39 1 NW 5 km 00:36:46.07
28 274 GÓRSKA IWONA K 13 LĘBORK FARM FRITES POLAND K 40-49 5 NW 5 km 00:36:58.84
29 328 PONKA BARBARA K 14 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE K 50-59 2 NW 5 km 00:37:07.98
30 354 WÓJCIK PIOTR M 16 GDYNIA MORSIK WETERAN M 60-69 4 NW 5 km 00:37:24.18
31 341 STENKA AGNIESZKA K 15 CHWASZCZYNO K 40-49 6 NW 5 km 00:37:25.83
32 268 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 16 GDAŃSK TAKA RYBA K 40-49 7 NW 5 km 00:37:32.47
33 270 GAJDZIS WOJCIECH M 17 GDAŃSK M 40-49 3 NW 5 km 00:37:43.98
34 303 ŁUCZYŃSKA AGNIESZKA K 17 GDAŃSK K 40-49 8 NW 5 km 00:37:53.73
35 300 LITEWSKA JOANNA K 18 JUSZKOWO TEAM DEAF K 40-49 9 NW 5 km 00:38:00.95
36 337 SKURTYS DAGMARA K 19 REDA MARDY BUM K 30-39 3 NW 5 km 00:38:05.19
37 304 MANTHEY MARCIN M 18 GDAŃSK ESJA TEAM M 60-69 5 NW 5 km 00:38:09.59
38 322 PAWŁOWSKA JOLANTA K 20 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO K 40-49 10 NW 5 km 00:38:13.30
39 269 FILIPÓW TADEUSZ M 19 LĘBORK NIEZRZESZONY M 70+ 1 NW 5 km 00:38:29.00
40 367 SMARSZCZ GRAŻYNA K 21 LĘBORK K 60-69 1 NW 5 km 00:38:29.14
41 355 ZWIERZ ANDRZEJ M 20 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK M 60-69 6 NW 5 km 00:38:40.30
42 279 HEWELT MICHAŁ M 21 SYCHOWO M 30-39 2 NW 5 km 00:38:44.10
43 277 HABRAT MAŁGORZATA K 22 GDAŃSK K 40-49 11 NW 5 km 00:38:47.74
44 331 PULCZYŃSKA DANUTA K 23 SULICICE K 40-49 12 NW 5 km 00:38:52.96
45 298 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 22 GDAŃSK M 70+ 2 NW 5 km 00:39:09.65
46 305 MARCZYŃSKA MARTA K 24 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE K 40-49 13 NW 5 km 00:39:22.52
47 289 KLAWIKOWSKA MONIKA K 25 POŁCZYNO BIS K 16-29 3 NW 5 km 00:39:33.74
48 316 NIEMIEC MARIOLA K 26 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO K 50-59 3 NW 5 km 00:39:50.33
49 106 KIPROWSKI ADRIAN M 23 ORLE PORTA RUNNING TEAM M 40-49 4 NW 5 km 00:39:50.77
50 325 PIOTROWICZ KARINA PIOTROWICZ K 27 GDYNIA K 50-59 4 NW 5 km 00:39:52.92
51 309 MIELEWCZYK JUSTYNA K 28 REDA PRZYJEMNIE ZMĘCZENI K 40-49 14 NW 5 km 00:39:57.64
52 263 BURY LILIANA K 29 REDA PRZYJEMNIE ZMĘCZENI K 40-49 15 NW 5 km 00:40:12.29
53 350 TOWARNICKA IZABELA K 30 GDYNIA TEAM DEAF K 50-59 5 NW 5 km 00:40:23.21
54 330 PUCKOWSKA - POCIASK ILONA K 31 RUMIA KONTENER FORMY K 40-49 16 NW 5 km 00:40:28.36
55 290 KOCOŃ SYLWIA K 32 SIEMIANICE K 40-49 17 NW 5 km 00:41:01.99
56 282 HOŁOWIECKA PATRYCJA K 33 REDA K 40-49 18 NW 5 km 00:41:07.66
57 312 MOKŁOWICZ ANIA K 34 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY K 40-49 19 NW 5 km 00:41:36.09
58 329 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 35 GDYNIA ELITE TEAM K 50-59 6 NW 5 km 00:41:43.48
59 335 SIKORRA JANINA K 36 LĘDZIECHOWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE K 70+ 1 NW 5 km 00:42:16.50
60 315 NERC DOROTA K 37 RUMIA K 60-69 2 NW 5 km 00:42:33.51
61 272 GAWRYLCZYK MACIEJ M 24 WEJHEROWO M 60-69 7 NW 5 km 00:42:39.64
62 313 MUSIAŁKOWSKA-HINTZKE MAGDALENA K 38 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU K 40-49 20 NW 5 km 00:42:49.13
63 323 PĘDZELSKA MAŁGORZATA K 39 SOPOT K 50-59 7 NW 5 km 00:42:56.21
64 310 MIŁKOWSKA JOLANTA K 40 GDYNIA TEAM DEAF K 50-59 8 NW 5 km 00:43:01.42
65 121 KRAUZA JERZY M 25 BOLSZEWO RUN BABYS M 60-69 8 NW 5 km 00:43:33.15
66 262 BUDZISZ JOANNA BUDZISZ K 41 KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ K 40-49 21 NW 5 km 00:43:57.13
67 343 SZAJERKA MAGDALENA K 42 RUMIA K 50-59 9 NW 5 km 00:44:20.13
68 280 HINTZKE MARTYNA K 43 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU 1 NW 5 km 00:44:32.16
69 308 MENDYKOWSA ELŻBIETA K 44 REDA K 50-59 10 NW 5 km 00:45:05.24
70 260 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 45 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ K 60-69 3 NW 5 km 00:45:45.96
71 326 PŁOTEK DOROTA K 46 GOWINO K 30-39 4 NW 5 km 00:45:51.62
72 297 KUSIAK MARIA K 47 GDAŃSK K 70+ 2 NW 5 km 00:46:11.15
73 370 DUBAWSKA AGNIESZKA M 26 M 40-49 5 NW 5 km 00:47:16.35
74 266 DASZKIEWICZ JOANNA K 48 GDYNIA KP PTTK "KOTWICA" K 40-49 22 NW 5 km 00:47:16.47
75 288 KARPIŃSKA KATARZYNA K 49 GDYNIA K 30-39 5 NW 5 km 00:47:24.87
76 352 WALKUSZ MARTA K 50 GDYNIA KP PTTK "KOTWICA" K 40-49 23 NW 5 km 00:47:46.11
77 287 JURAS MAGDALENA K 51 LĘBORK K 30-39 6 NW 5 km 00:47:47.47
78 365 WINIARSKA STANISŁAWA K 52 GDYNIA KP PTTK "KOTWICA" K 70+ 3 NW 5 km 00:47:47.95
79 301 ŁAPIGROWSKI JAN M 27 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42,2 LĘBORK M 40-49 6 NW 5 km 00:47:48.16
80 351 WALKUSZ JULIA K 53 GDYNIA KP PTTK "KOTWICA" K 16-29 4 NW 5 km 00:47:55.16
81 321 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 54 GOWINO K 70+ 4 NW 5 km 00:48:04.39
82 278 HEWELT ELŻBIETA K 55 SYCHOWO K 30-39 7 NW 5 km 00:48:38.59
83 332 REITER ANGELIKA K 56 BOLSZEWO K 40-49 24 NW 5 km 00:48:38.97
84 295 KURGAN PAWEŁ M 28 GDYNIA KP PTTK "KOTWICA" M 40-49 7 NW 5 km 00:49:24.87
85 339 SOBANTY ANDRZEJ M 29 WŁADYSŁAWOWO M 60-69 9 NW 5 km 00:49:26.13
86 311 MLECZAK EUGENIUSZ M 30 WEJHEROWO M 70+ 3 NW 5 km 00:53:38.46
87 281 HOŁOWIECKA DANUTA K 57 REDA K 60-69 4 NW 5 km 00:54:04.65
88 345 SZMIGIELSKA MARZENA K 58 GOŚCICINO K 50-59 11 NW 5 km 00:54:06.16
89 344 SZLAS LAURA K 59 GOŚCICINO K 30-39 8 NW 5 km 00:54:06.63
90 294 KURGAN ANNA K 60 GDYNIA KP PTTK "KOTWICA" K 40-49 25 NW 5 km 00:59:38.14
91 317 NIESPODZIEWANA KRYSTYNA K 61 GDYNIA KP PTTK "KOTWICA" K 60-69 5 NW 5 km 00:59:39.64

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ