Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 ZAWADZKI Tomasz Aleksandria Polska Bieg
2 Podpłomyk Anna Bargły Polska Nordic Walking Sportczesna
3 Nowicki Artur Bargły Polska Bieg Sportczesna
4 Podpłomyk Andrzej Bargły Polska Bieg Sportczesna
5 Franczuk Martyna Boronów Polska Bieg
6 Swoboda Joanna Bytom Polska Bieg
7 Pyrkosz Karolina Cestochowa Polska Bieg
8 Dukalski Adam Dukalski Chełmo Polska Bieg Press Glass Biegamy i wspieramy
9 Majer Agnieszka Czestochowa Polska Nordic Walking
10 Banas Lukasz Czestochowa Polska Bieg Radny Częstochowy
11 Kruk Grzegorz czestochowa Polska Bieg
12 Walaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Nordic Walking
13 Kliszewski Dariusz Częstochowa Polska Bieg
14 Winter Roman Częstochowa Polska Bieg
15 Suchy Mariusz Częstochowa Polska Bieg
16 Jania Przemysław Częstochowa Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
17 Wojtasiński Daniel Częstochowa Polska Bieg Nordic Team Częstochowa
18 Sitak Adam Częstochowa Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
19 Cieślak Krzysztof Częstochowa Polska Bieg Hutnik Biega :D
20 Walaszczyk Radosław Częstochowa Polska Bieg OIRP Opole/2plus2/Czewka Ultra Sqad
21 Hereźniak Ewelina Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
22 Radzioch Krzysztof Częstochowa Polska Bieg JestLepiejRunTeam
23 Krakowian Aleksandra Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
24 Podwysocki Kamil Częstochowa Polska Bieg JestLepiejRunTeam
25 Kurzac Aleksandra Kurzac Częstochowa Polska Bieg
26 Gerasch Piotr Częstochowa Polska Bieg
27 Knysak Piotr Częstochowa Polska Bieg
28 Strumieńska Iwona Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
29 Kucharski Damian Częstochowa Polska Bieg Zabiegani Częstochowa
30 Woźniak Anna Częstochowa Polska Bieg Kejt Fun&Fit
31 Kopacz Maciej Częstochowa Polska Bieg Kejt Fun&Fit
32 Zegadło Wioletta Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
33 Suskiewicz Agnieszka Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
34 Cynkowska Karina Częstochowa Polska Nordic Walking
35 Sarara Agata Częstochowa Polska Bieg
36 Krakowian Mirosław Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
37 Gawor Renata Częstochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
38 Cieśluk Marcin Częstochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
39 Adamus Aleksandra Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
40 Cudak Andrzej Gidle Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
41 Krzyszkowska-Cudak Anna Gidle Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
42 Tulejko Katarzyna Huta Stara B Polska Bieg Kejt Fun&Fit
43 Groszek Grzegorz Huta stara B Polska Bieg Sportczesna
44 Rutkowski Grzegorz Jedlno Pierwsze Polska Bieg
45 Glab Krzysztof Klobuck Polska Bieg Vege Rabbits
46 Kowalik Anna Kłobuck Polska Nordic Walking
47 Gutowski Dariusz Kłobuck Polska Bieg NGB Kłobuck
48 Gutowska Urszula Kłobuck Polska Nordic Walking NGB Kłobuck
49 Jagielska Magdalena Kłobuck Polska Bieg NGB Kłobuck
50 Kuziorowicz Alicja Kol.poczesna Polska Bieg
51 Jański Sylwester Korwinów Polska Bieg
52 Raś Agnieszka Krakow Polska Bieg Husaria Race Team
53 Florek Michał Kraków Polska Nordic Walking Wojsko Polskie
54 Dolaś Danuta KRAKÓW Polska Bieg Rebellion of Free Runners
55 BUCZKO ADAM KRAKÓW Polska Nordic Walking
56 kaleta jan kraków Polska Bieg JW 2771 Rzaska
57 Wicherek Maciej Kraków Polska Bieg
58 BOTOR REMIGIUSZ Krępa Polska Bieg
59 Botór Barbara Krępa Polska Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy
60 Zogrodnik Andrzej Lędziny Polska Bieg PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy
61 Zając Tomasz Lubliniec Polska Bieg
62 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ LUBLINIEC Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
63 Trela Bartek Łysiec Polska Bieg
64 Stolarczyk Tomasz Łysiec Polska Bieg
65 Rogacz Radek Łysiec Polska Bieg
66 Koszela Aleksandra Masłońskie Polska Bieg Zabiegani Częstochowa
67 Bodanka Piotr Nieznanice Polska Bieg Apama Acoustic Project
68 Pawlik Dawid Nowa Wieś Polska Bieg Sportczesna
69 Szczelina Paweł OŚWIĘCIM Polska Bieg PRESS GLASS Biegamy i wspieramy
70 Olszewska Justyna Poczesna Polska Nordic Walking
71 Chądzyński Robert Poczesna Polska Bieg Sportczesna
72 Maciejewski Michał Poczesna Polska Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy
73 Olszewski Jakub Poczesna Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
74 Zarębska Justyna Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
75 Barska-Olszewska Ewa Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
76 Konopka Andrzej Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
77 Kucharski Janusz Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
78 Kucharska Aneta Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
79 Kuśmierczyk Ewa Kuśmierczyk Radomsko Polska Bieg
80 Hnatczuk Michał Radomsko Polska Bieg
81 Kuśmierczyk Piotr Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
82 Załęska-Kęsy Monika Radomsko Polska Nordic Walking Rozbiegajmy Radomsko
83 Kowalik Dorota Rędziny Polska Bieg
84 Bartosik Michał Rędziny Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
85 Masłoń Błażej Rudnik Mały Polska Bieg
86 Kaliściak Małgorzata Rudnik Mały Polska Bieg Domin Team
87 Skrobek Karolina Rudniki Polska Nordic Walking Vege Rabbits
88 Otrąbek Tomek Słowik Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
89 Niestrój Slawek Słowik Polska Bieg PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy
90 Hudy Kasia Słowik Polska Bieg Sportczesna
91 Hudy Damian Słowik Polska Bieg Sportczesna
92 SWOBODA LESZEK SWOBODA Solarnia Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
93 Krzywik Daniel Stefania Polska Nordic Walking PoChodzone NW Radomsko
94 Glanc Jan Strzebiń Polska Bieg
95 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Polska Bieg Hetman Tarnowskie Góry
96 Giemlik Tadeusz Tychy Polska Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
97 Kluba Łukasz Wilkowiecko Polska Bieg NGB Kłobuck
98 Szewczyk Franek Wrzosowa Polska Nordic Walking
99 Szewczyk Andrzej Szewczyk Wrzosowa Polska Bieg


Wyświetleń: 5056

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ