Sztafeta Trail Running & Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosik Michał Rędziny Bieg Czewka Ultra Sqad
2 Kurzac Aleksandra Kurzac Częstochowa Bieg
3 Wicherek Maciej Kraków Bieg
4 Suchy Mariusz Częstochowa Bieg
5 Stolarczyk Tomasz Łysiec Bieg
6 Kuziorowicz Alicja Kol.poczesna Bieg
7 Masłoń Błażej Rudnik Mały Bieg
8 Jański Sylwester Korwinów Bieg
9 BOTOR REMIGIUSZ Krępa Bieg
10 Knysak Piotr Częstochowa Bieg
11 BUCZKO ADAM KRAKÓW Nordic Walking
12 Franczuk Martyna Boronów Bieg
13 Pyrkosz Karolina Cestochowa Bieg
14 Hnatczuk Michał Radomsko Bieg
15 Gerasch Piotr Częstochowa Bieg
16 Kruk Grzegorz czestochowa Bieg
17 Szewczyk Franek Wrzosowa Nordic Walking
18 Zając Tomasz Lubliniec Bieg
19 Rutkowski Grzegorz Jedlno Pierwsze Bieg
20 Szewczyk Andrzej Szewczyk Wrzosowa Bieg
21 ZAWADZKI Tomasz Aleksandria Bieg
22 Kowalik Anna Kłobuck Nordic Walking
23 Winter Roman Częstochowa Bieg
24 Rogacz Radek Łysiec Bieg
25 Kuśmierczyk Ewa Kuśmierczyk Radomsko Bieg
26 Majer Agnieszka Czestochowa Nordic Walking
27 Kowalik Dorota Rędziny Bieg
28 Glanc Jan Strzebiń Bieg
29 Cynkowska Karina Częstochowa Nordic Walking
30 Walaszczyk Agnieszka Częstochowa Nordic Walking
31 Swoboda Joanna Bytom Bieg
32 Kliszewski Dariusz Częstochowa Bieg
33 Trela Bartek Łysiec Bieg
34 Sarara Agata Częstochowa Bieg
35 Olszewska Justyna Poczesna Nordic Walking
36 Bodanka Piotr Nieznanice Bieg Apama Acoustic Project
37 Sitak Adam Częstochowa Bieg Czewka Ultra Sqad
38 Jania Przemysław Częstochowa Bieg Czewka Ultra Sqad
39 Kaliściak Małgorzata Rudnik Mały Bieg Domin Team
40 Suskiewicz Agnieszka Częstochowa Bieg Good Way Fitness
41 Zegadło Wioletta Częstochowa Bieg Good Way Fitness
42 Strumieńska Iwona Częstochowa Bieg Good Way Fitness
43 Hereźniak Ewelina Częstochowa Bieg Good Way Fitness
44 Adamus Aleksandra Częstochowa Bieg Good Way Fitness
45 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Hetman Tarnowskie Góry
46 Raś Agnieszka Krakow Bieg Husaria Race Team
47 Cieślak Krzysztof Częstochowa Bieg Hutnik Biega :D
48 Krakowian Mirosław Częstochowa Nordic Walking JEST LEPIEJ
49 Krakowian Aleksandra Częstochowa Nordic Walking JEST LEPIEJ
50 Radzioch Krzysztof Częstochowa Bieg JestLepiejRunTeam
51 Podwysocki Kamil Częstochowa Bieg JestLepiejRunTeam
52 kaleta jan kraków Bieg JW 2771 Rzaska
53 Woźniak Anna Częstochowa Bieg Kejt Fun&Fit
54 Kopacz Maciej Częstochowa Bieg Kejt Fun&Fit
55 Tulejko Katarzyna Huta Stara B Bieg Kejt Fun&Fit
56 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ LUBLINIEC Bieg Mafia Team Lubliniec
57 SWOBODA LESZEK SWOBODA Solarnia Bieg Mafia Team Lubliniec
58 Otrąbek Tomek Słowik Bieg Mafia Team Lubliniec
59 Olszewski Jakub Poczesna Bieg Mafia Team Lubliniec
60 Jagielska Magdalena Kłobuck Bieg NGB Kłobuck
61 Gutowska Urszula Kłobuck Nordic Walking NGB Kłobuck
62 Gutowski Dariusz Kłobuck Bieg NGB Kłobuck
63 Kluba Łukasz Wilkowiecko Bieg NGB Kłobuck
64 Wojtasiński Daniel Częstochowa Bieg Nordic Team Częstochowa
65 Cieśluk Marcin Częstochowa Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
66 Gawor Renata Częstochowa Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
67 Walaszczyk Radosław Częstochowa Bieg OIRP Opole/2plus2/Czewka Ultra Sqad
68 Krzywik Daniel Stefania Nordic Walking PoChodzone NW Radomsko
69 Giemlik Tadeusz Tychy Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
70 Maciejewski Michał Poczesna Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy
71 Botór Barbara Krępa Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy
72 Dukalski Adam Dukalski Chełmo Bieg Press Glass Biegamy i wspieramy
73 Szczelina Paweł OŚWIĘCIM Bieg PRESS GLASS Biegamy i wspieramy
74 Zogrodnik Andrzej Lędziny Bieg PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy
75 Niestrój Slawek Słowik Bieg PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy
76 Banas Lukasz Czestochowa Bieg Radny Częstochowy
77 Dolaś Danuta KRAKÓW Bieg Rebellion of Free Runners
78 Zarębska Justyna Radomsko Bieg Rozbiegajmy Radomsko
79 Konopka Andrzej Radomsko Bieg Rozbiegajmy Radomsko
80 Załęska-Kęsy Monika Radomsko Nordic Walking Rozbiegajmy Radomsko
81 Kuśmierczyk Piotr Radomsko Bieg Rozbiegajmy Radomsko
82 Kucharska Aneta Radomsko Bieg Rozbiegajmy Radomsko
83 Kucharski Janusz Radomsko Bieg Rozbiegajmy Radomsko
84 Barska-Olszewska Ewa Radomsko Bieg Rozbiegajmy Radomsko
85 Krzyszkowska-Cudak Anna Gidle Bieg Rozbiegajmy Radomsko
86 Cudak Andrzej Gidle Bieg Rozbiegajmy Radomsko
87 Podpłomyk Andrzej Bargły Bieg Sportczesna
88 Pawlik Dawid Nowa Wieś Bieg Sportczesna
89 Groszek Grzegorz Huta stara B Bieg Sportczesna
90 Nowicki Artur Bargły Bieg Sportczesna
91 Hudy Kasia Słowik Bieg Sportczesna
92 Hudy Damian Słowik Bieg Sportczesna
93 Podpłomyk Anna Bargły Nordic Walking Sportczesna
94 Chądzyński Robert Poczesna Bieg Sportczesna
95 Skrobek Karolina Rudniki Nordic Walking Vege Rabbits
96 Glab Krzysztof Klobuck Bieg Vege Rabbits
97 Florek Michał Kraków Nordic Walking Wojsko Polskie
98 Kucharski Damian Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa
99 Koszela Aleksandra Masłońskie Bieg Zabiegani Częstochowa


Wyświetleń: 3164

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ