I Żuławski Bieg oraz Marsz Nordic Walking z okazji Dnia Kobiet
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 PISKORSKI JERZY PELPLIN Bieg 5km opłacono BM
2 Jungowska Iwona Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj opłacono BM
3 Zielińska Monika Malbork Bieg 5km opłacono BM
4 Meger Paweł Graniczna Wieś ul. Gdańska 9 Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
5 Łagowski Paweł Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
6 Mania Roman Będźmierowice Bieg 5km PKP Cargo Gdynia opłacono BM
7 Schoenrock Michał Nowy Dwór Gdański Bieg 5km Giganci z Ndg opłacono BM
8 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg 5km Finisz Morąg opłacono BM
9 Nieściór Jan Stękiny Marsz Nordic Walking 5km Jonkowo SPORT opłacono BM
10 Nieściór Mieczysława Stękiny Marsz Nordic Walking 5km Jonkowo SPORT opłacono BM
11 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
12 Kochanowska Paulina Elbląg Bieg 5km opłacono BM
13 Żołądek Paweł Starogard Gdański Bieg 5km opłacono BM
14 Babiński Dawid Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
15 Leśniewski Jan Elbląg Bieg 5km opłacono BM
16 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
17 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg 5km MKA opłacono BM
18 Plombon Barbara Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
19 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km opłacono BM
20 Mazur Michał Demlin Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
21 Rukat Dagmara Nowy Staw Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
22 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
23 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg 5km opłacono BM
24 Okupny Marta Olsztyn Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
25 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Marsz Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
26 Włodarczyk Mariusz Morąg Bieg 5km ZPD KACZKAN opłacono BM
27 Klejna Wiesława Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
28 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 5km KSGP Sprint Kulice opłacono BM
29 sojka zbigniew malbork Bieg 5km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono BM
30 Żur Arkadiusz Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
31 Pałkowska-Żur Monika Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
32 Szablewski Piotr Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
33 Wójcik Piotr Gdynia Marsz Nordic Walking 5km Morsik Weteran opłacono BM
34 BREWCZYŃSKa Milena ŁYSE Marsz Nordic Walking 5km #MorsyŁyse opłacono BM
35 Partyka Robert Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
36 Grabowski Szymon Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
37 Grabowska Aneta Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
38 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg 5km opłacono BM
39 Prokop Mariusz Elbląg Marsz Nordic Walking 5km Prokopki opłacono BM
40 Prokop Anna Elbląg Bieg 5km Prokopki opłacono BM
41 Chojnicka Joanna Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
42 Bujnicka Magdalena Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
43 Bujnicki Marcin Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
44 Jóźwiak Cecylia Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
45 Jachimczyk Danuta Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Mikoszewo Team opłacono BM
46 Kaczyńska Barbara Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Mikoszewo Team opłacono BM
47 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
48 Romaniec Barbara Gdansk Marsz Nordic Walking 5km PZU Sport NW opłacono BM
49 Plewiński Rafał Banino Marsz Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki opłacono BM
50 Jukowska Aneta Malbork Bieg 5km opłacono BM
51 Wąsik Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono BM
52 Szok Magdalena Malbork Bieg 5km opłacono BM
53 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
54 Halik- Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
55 Lewandowski Roman Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
56 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
57 Gibas Asia Elbląg Marsz Nordic Walking 5km NW BAŻANT ELBLĄG opłacono BM
58 Sabiniarz Beata Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
59 Kiełtyka Bożena Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
60 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono BM
61 Jóźwiak Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
62 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Marsz Nordic Walking 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
63 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
64 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
65 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
66 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
67 Ceran Maja Nowy staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
68 Ceran Katarzyna Nowy staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
69 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg 5km opłacono BM
70 Dydymska Monika Rumia Bieg 5km opłacono BM
71 Szulczyk Benedykt Pszczolki Bieg 5km G.K. "Gryf" Tczew. opłacono BM
72 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono BM
73 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg 5km Nyborg-Mawent opłacono BM
74 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
75 Zima Jolanta Minięta Marsz Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
76 Stańczak Edward Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
77 Kaczmar Błażej Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
78 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono BM
79 Langmesser Danuta Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
80 Nazim Tomasz Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM opłacono BM
81 Szulkowska Irena Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
82 Ossowska Ewa Starogard Gdański Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
83 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
84 Gibas Sławomir Elblag Marsz Nordic Walking 5km NW Bażant Elbląg opłacono BM
85 Pękalska Monika Elbląg Marsz Nordic Walking 5km Wonder Women opłacono BM
86 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
87 CZAPIEWSKI MACIEJ Brodnica Bieg 5km BRODNICA BIEGA opłacono BM
88 Zielińska Jolanta OSIELSKO Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
89 Czoska Anna Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono BM
90 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż opłacono BM
91 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 5km Przebiegli Unisław i okolice opłacono BM
92 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono BM
93 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
94 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg 5km opłacono BM
95 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono BM
96 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg 5km opłacono BM
97 Żurawski Mariusz Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
98 Sokół Paweł Zduny Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
99 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km Piękny opłacono BM
100 PIÓRKOWSKA BOGUMIŁA SIERPC Marsz Nordic Walking 5km t.k.k.f. Sierpc opłacono BM


Wyświetleń: 7611

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ