I Żuławski Bieg oraz Marsz Nordic Walking z okazji Dnia Kobiet
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#MorsyŁyse
1 BREWCZYŃSKa Milena ŁYSE Marsz Nordic Walking 5km #MorsyŁyse opłacono BM
2 BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI ŁYSE Marsz Nordic Walking 5km #MorsyŁyse opłacono BM
AMATOR
3 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg 5km AMATOR
Aktywni Borowiacy Czersk
4 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk
5 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono BM
6 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono BM
Aktywni Kociewiacy
7 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
8 Sokół Paweł Zduny Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
9 Borzyszkowska Jolanta Puck Marsz Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono BM
10 Kowalik Anna Puck Marsz Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono BM
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ
11 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono BM
BRODNICA BIEGA
12 CZAPIEWSKI MACIEJ Brodnica Bieg 5km BRODNICA BIEGA opłacono BM
Biegający Tczew
13 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono BM
14 Jagodda Adam Tczew Bieg 5km Biegający Tczew
15 Dejna Sylwia Tczew Bieg 5km Biegający Tczew
Buchalter
16 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg 5km Buchalter opłacono BM
Chabrowe Wilki
17 Plewiński Rafał Banino Marsz Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki opłacono BM
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
18 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
19 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
20 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
21 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
22 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
23 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
24 Zima Jolanta Minięta Marsz Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
Dąbrowski Team
25 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg 5km Dąbrowski Team opłacono BM
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
26 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg 5km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
Elite Team
27 Przybylska Aleksandra Gdynia Marsz Nordic Walking 5km Elite Team opłacono BM
Face Nordic Walking Team
28 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
Finisz Morąg
29 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg 5km Finisz Morąg opłacono BM
Florian Chojnice
30 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice
G.K. "Gryf" Tczew.
31 Szulczyk Benedykt Pszczolki Bieg 5km G.K. "Gryf" Tczew. opłacono BM
GRUPA MALBORK
32 Czerniakowska Paulina Malbork Bieg 5km GRUPA MALBORK opłacono BM
Giganci z Ndg
33 Schoenrock Michał Nowy Dwór Gdański Bieg 5km Giganci z Ndg opłacono BM
Grupa Malbork
34 Łagowski Paweł Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
35 Szewczyk Adam Malbork Bieg 5km Grupa Malbork
36 Molenda Tomasz Malbork Bieg 5km Grupa Malbork
37 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
Grupa Malbork
38 Partyka Robert Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
39 Nowakowski Wojciech Malbork Bieg 5km Grupa Malbork
JARBUD
40 Czoska Anna Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono BM
41 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono BM
42 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono BM
Jonkowo SPORT
43 Nieściór Jan Stękiny Marsz Nordic Walking 5km Jonkowo SPORT opłacono BM
44 Nieściór Mieczysława Stękiny Marsz Nordic Walking 5km Jonkowo SPORT opłacono BM
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE
45 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Marsz Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
KSGP Sprint Kulice
46 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 5km KSGP Sprint Kulice opłacono BM
KS Sokół Zblewo
47 Klejna Wiesława Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
48 Ossowska Ewa Starogard Gdański Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
49 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
50 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
KWIDZYN BIEGA
51 JANIK Roman KWIDZYN Bieg 5km KWIDZYN BIEGA opłacono BM
Kierowcy Ciężarówek
52 Kaiser Krzysztof Gniew Bieg 5km Kierowcy Ciężarówek opłacono BM
Kwidzyn Biega
53 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
LKS ZANTYR SZTUM
54 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
55 Halik- Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
LKS ZANTYR SZTUM
56 Lewandowski Roman Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
LKS Zantyr Sztum
57 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
58 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Bieg 5km LKS Zantyr Sztum
59 Cebula Bogdan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
MKA
60 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg 5km MKA opłacono BM
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK
61 sojka zbigniew malbork Bieg 5km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono BM
Malborskie Morsy
62 Chabowska Grażyna sztum Marsz Nordic Walking 5km Malborskie Morsy
63 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Malborskie Morsy
64 Witkowski Albert Nowy Staw Bieg 5km Malborskie Morsy opłacono BM
Maratończyk. Elbląg
65 Stefański Andrzej Elbląg Bieg 5km Maratończyk. Elbląg
Mardy Bum
66 Skurtys Dagmara REDA Marsz Nordic Walking 5km Mardy Bum opłacono BM
67 Skurtys Cezary REDA Marsz Nordic Walking 5km Mardy Bum opłacono BM
Matka Wariatka
68 SARNECKA PATRYCJA GRUDZIĄDZ Bieg 5km Matka Wariatka opłacono BM
Mikoszewo Team
69 Jachimczyk Danuta Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Mikoszewo Team opłacono BM
70 Kaczyńska Barbara Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Mikoszewo Team opłacono BM
Morsik Weteran
71 Wójcik Piotr Gdynia Marsz Nordic Walking 5km Morsik Weteran opłacono BM
Morsy Zblewo
72 Sabiniarz Beata Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
73 Kiełtyka Bożena Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
74 Langmesser Danuta Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
75 Szulkowska Irena Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
76 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
77 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono BM
Morsy Zblewo Run Team
78 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono BM
NW BAŻANT ELBLĄG
79 Gibas Asia Elbląg Marsz Nordic Walking 5km NW BAŻANT ELBLĄG opłacono BM
NW Bażant Elbląg
80 Gibas Sławomir Elblag Marsz Nordic Walking 5km NW Bażant Elbląg opłacono BM
Nordic Walking Malbork
81 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Marsz Nordic Walking 5km Nordic Walking Malbork
82 Baćkowska-Sekuła Renata Nowy Staw Marsz Nordic Walking 5km Nordic Walking Malbork opłacono BM
83 Kudelska Ewelina Malbork Marsz Nordic Walking 5km Nordic Walking Malbork opłacono BM
84 Kasprzyk sylwia MALBORK Marsz Nordic Walking 5km Nordic Walking Malbork opłacono BM
85 Zalewska Joanna Nowy Staw Marsz Nordic Walking 5km Nordic Walking Malbork opłacono BM
Nordic Walking Pasłęk
86 Chojnicka Joanna Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
87 Bujnicka Magdalena Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
88 Bujnicki Marcin Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
Nowy Staw Biega
89 Filcek Daria Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega
90 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Marsz Nordic Walking 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
91 Ceran Maja Nowy staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
92 Ceran Katarzyna Nowy staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
Nyborg-Mawent
93 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg 5km Nyborg-Mawent opłacono BM
PKP Cargo Gdynia
94 Mania Roman Będźmierowice Bieg 5km PKP Cargo Gdynia opłacono BM
PPK Team Malbork
95 Szablewski Piotr Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA
96 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA
97 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono BM
PZU Sport NW
98 Romaniec Barbara Gdansk Marsz Nordic Walking 5km PZU Sport NW opłacono BM
Pierniki Toruń
99 Przyborkiewicz Kriss Toruń Marsz Nordic Walking 5km Pierniki Toruń opłacono BM
100 Przyborkiewicz Gosia Toruń Marsz Nordic Walking 5km Pierniki Toruń opłacono BM
Piękny
101 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km Piękny opłacono BM
Polipack Team GWE
102 Toporek Rafał Przodkowo Marsz Nordic Walking 5km Polipack Team GWE opłacono BM
Prokopki
103 Prokop Mariusz Elbląg Marsz Nordic Walking 5km Prokopki opłacono BM
104 Prokop Anna Elbląg Bieg 5km Prokopki opłacono BM
Przebiegli Unisław i okolice
105 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 5km Przebiegli Unisław i okolice opłacono BM
S...K...S...
106 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg 5km S...K...S... opłacono BM
SRC Sport Team
107 Witkowski Jarosław Gdańsk Bieg 5km SRC Sport Team
Salon Optyczny Prestiż
108 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż opłacono BM
Speed Ladies
109 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Marsz Nordic Walking 5km Speed Ladies opłacono BM
Taka RYBA
110 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Marsz Nordic Walking 5km Taka RYBA opłacono BM
Team Deaf
111 Miłkowska Jolanta Gdynia Marsz Nordic Walking 5km Team Deaf opłacono BM
112 Towarnicka Izabela Gdynia Marsz Nordic Walking 5km Team Deaf opłacono BM
Team Nigdy się nie poddawaj
113 Jungowska Iwona Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj opłacono BM
114 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj opłacono BM
115 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj opłacono BM
116 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj opłacono BM
Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM
117 Nazim Tomasz Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM opłacono BM
Team Tapflo
118 Żur Arkadiusz Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
119 Pałkowska-Żur Monika Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
120 Kaczmar Błażej Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
121 Żurawski Mariusz Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
122 Jędrasiewicz Jacek Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
123 Gostomski Piotr tczew Marsz Nordic Walking 5km Team Tapflo opłacono BM
Wda Run Team
124 Loose Sebastian Wda Bieg 5km Wda Run Team opłacono BM
125 Grabowski Marcin Wda Bieg 5km Wda Run Team opłacono BM
126 Loose Dariusz Wda Bieg 5km Wda Run Team opłacono BM
Wonder Women
127 Pękalska Monika Elbląg Marsz Nordic Walking 5km Wonder Women opłacono BM
WłóczyKije Gdynia
128 ŁĘCKI JAN GDYNIA Marsz Nordic Walking 5km WłóczyKije Gdynia opłacono BM
ZPD KACZKAN
129 Włodarczyk Mariusz Morąg Bieg 5km ZPD KACZKAN opłacono BM
_BRAK NAZWY_
130 PISKORSKI JERZY PELPLIN Bieg 5km opłacono BM
131 Zielińska Monika Malbork Bieg 5km opłacono BM
132 Meger Paweł Graniczna Wieś ul. Gdańska 9 Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
133 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg 5km
134 Kochanowska Paulina Elbląg Bieg 5km opłacono BM
135 Żołądek Paweł Starogard Gdański Bieg 5km opłacono BM
136 Kamińska Joanna Malbork Bieg 5km
137 Babiński Dawid Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
138 Leśniewski Jan Elbląg Bieg 5km opłacono BM
139 Plombon Barbara Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
140 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km opłacono BM
141 Mazur Michał Demlin Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
142 Rukat Dagmara Nowy Staw Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
143 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg 5km opłacono BM
144 Jankowska Beata Stare Pole Bieg 5km
145 Okupny Marta Olsztyn Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
146 Białk Roman Gdańsk Marsz Nordic Walking 5km
147 Grabowski Szymon Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
148 Grabowska Aneta Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
149 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg 5km opłacono BM
150 Jóźwiak Cecylia Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
151 Jukowska Aneta Malbork Bieg 5km opłacono BM
152 Wąsik Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono BM
153 Szok Magdalena Malbork Bieg 5km opłacono BM
154 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
155 Jóźwiak Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
156 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg 5km opłacono BM
157 Dydymska Monika Rumia Bieg 5km opłacono BM
158 Stańczak Edward Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
159 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km
160 Zielińska Jolanta OSIELSKO Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
161 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono BM
162 Kownacka Marta Malbork Bieg 5km
163 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg 5km opłacono BM
164 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg 5km opłacono BM
165 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
166 Gutowska-Janiuk Małgorzata Malbork Bieg 5km opłacono BM
167 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg 5km opłacono BM
168 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km
169 Bartoszewicz Tomasz Toruń Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
170 Bartoszewicz Danuta Toruń Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
171 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km opłacono BM
172 Kozierska Katarzyna Stary Targ Bieg 5km opłacono BM
173 Kotyza Marta Kotyza Stary Targ Bieg 5km opłacono BM
174 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km opłacono BM
175 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km opłacono BM
176 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg 5km opłacono BM
177 Krzoska Dorota Brusy Bieg 5km opłacono BM
178 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg 5km opłacono BM
179 Minda Anna Malbork Bieg 5km
180 Jakrzewska Izabela Gdańsk Bieg 5km opłacono BM
181 Jakrzewski Piotr Gdańsk Bieg 5km opłacono BM
182 Botkowski Mateusz Nowy Staw Bieg 5km opłacono BM
183 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km
184 Szyszka Diana Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
185 Grudzień Magdalena Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
186 Trela Jolanta Ostaszewo Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
187 Strzelecka Paulina Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
188 Kosek Mariusz Bydgoszcz Bieg 5km opłacono BM
189 Rycąbel Bogdan Licze Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
190 korzec Anna Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
191 Mieszkuniec Wojciech Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
192 Chlistowska Kamila Malbork Bieg 5km opłacono BM
193 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
194 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono BM
t.k.k.f. Sierpc
195 PIÓRKOWSKA BOGUMIŁA SIERPC Marsz Nordic Walking 5km t.k.k.f. Sierpc opłacono BM
196 PIÓRKOWSKI STANISŁAW SIERPC Bieg 5km t.k.k.f. Sierpc opłacono BM
traktor team gm.kwidzyn
197 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km traktor team gm.kwidzyn


Wyświetleń: 7610

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ