Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koziarska Anna | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
2 | Głuchowski Jędrzej | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
3 | Ostrowski Piotr | Tczew | Polska | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
4 | Stępniak Barbara | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
5 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Nowakowski Bartosz | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
8 | Hałabis Krzysztof | Straszyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Szałach Sebastian | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
10 | Szczepański Marcin | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
11 | Kochański Bartłomiej | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
12 | Konkel Magda | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Wojnarowicz Zdzislaw | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Sanko Sviatlana | Malbork | Polska | 10 km | ||
15 | Sanko Alex | Malbork | Polska | 10 km | ||
16 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
17 | DYAS KRZYSZTOF | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
18 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
19 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
20 | Bujnowski Kamil | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
21 | Goliński Janusz | Frombork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
22 | Gatza Jan | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
23 | Daszkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Kozłowska Sylwia | Sierpin | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
25 | Moskal Paweł | Kurzętnik | Polska | 5 km | Kurzętnik biega | opłacono |
26 | Karbowski Kacper | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
27 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
28 | Błaut Damian | Ostróda | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
29 | KRAKOWSKI TOMASZ | ELBLĄG | Polska | 10 km | 16 Pułk Logistyczny | opłacono on-line |
30 | Wojtowicz Jarosław | elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
31 | Miąsko Marcin | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Strach Martin | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono | |
33 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
34 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
35 | Trębacz Kinga | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
36 | Stasiak Damian | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
37 | Tyda Igor | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Tyda Rafał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Koprowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Frankowski Łukasz | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
41 | wikarjak tomasz wikarjak | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
42 | Klimowska Anetta | Elbląg | Polska | 10 km | ETT | opłacono on-line |
43 | Chwieckowicz Karolina | Elblag | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
44 | Rekita Krystian | Pogórze | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Jabłońska Natalia | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Jabłoński Przemysław | Elblag | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
47 | Tarasewicz Szymon | Olsztyn | Polska | 5 km | AKM Olsztyn | opłacono |
48 | Nduva Boniface Wambua | Machakos | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | LECH Rafał | Małdyty | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
51 | Kaczmarek Żaneta | Morąg | Polska | 10 km | ||
52 | Wiśniewski Michał | Elbląg | Polska | 5 km | NORPAK | opłacono on-line |
53 | Szymczyk Błażej | Elbląg | Polska | 5 km | Warsztat Terapii Zajęciowej | opłacono |
54 | Mroczek Jakub | Elbląg | Polska | 5 km | Warsztat Terapii Zajęciowej | opłacono |
55 | CHARLIŃSKI JACEK | OLSZTYN | Polska | 10 km | BIOMERIEUX POLSKA | opłacono on-line |
56 | Jaworski Grzegorz | Elbląg | Polska | 5 km | Warsztat Terapii Zajęciowej | opłacono |
57 | Cyrlker Rafał | Ostróda | Polska | 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
58 | Szubowski Lukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
59 | Tomasik Karol | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
60 | Drózda-Kulkowska Marta | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
61 | Nestorowicz Grzegorz | Elblag | Polska | 10 km | Activity Sport | opłacono on-line |
62 | Jankowski Mateusz | Elbląg | Polska | 5 km | Lubię piwko | opłacono on-line |
63 | Jankowski Mateusz | Nowy Staw | Polska | 5 km | Lubię piwko | |
64 | Rajewska Katarzyna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
65 | Denis Arkadiusz | Mslbork | Polska | 10 km | Małe Kotki PL | opłacono on-line |
66 | Ławicki Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
67 | Siecinski Emilian | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
68 | Klaman Aldona | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Wiśniewski Rafał | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
70 | Szulc Maciej | Elbląg | Polska | 5 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
71 | Bogucki Zarko | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
72 | Kołodziejski Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
73 | Stołycia Aleksandra | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
74 | BERTOLASSI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Grzelakowska Magda | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
76 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Daszkiewicz Dawid | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
78 | Łabaj Karol Łabaj | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
79 | Porożyńska Anna | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
80 | Lompert Anna | Elblag | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
81 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Buczko Bartosz | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
83 | Dratwa Patrycja | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
84 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
85 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | 10 km | Mały Biegacz | opłacono on-line |
86 | Florkowski Roman | Elbląg | Polska | 10 km | ||
87 | Papiernik Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
88 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | 10 km | Forma Jak Wino | opłacono on-line |
89 | Czepurnych Marta | Elbląg | Polska | 10 km | MND-NE | opłacono on-line |
90 | Koziatek Jakub | Szczytno | Polska | 5 km | AKB Szczytno | opłacono on-line |
91 | Zieja Kasia | Olsztyn | Polska | 5 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
92 | Koziatek Marcin Koziatek | Szczytno | Polska | 5 km | AKB Szczytno | opłacono on-line |
93 | Zieja Andrzej | Olsztyn | Polska | 10 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
94 | Brzeziński Paweł | Elbląg | Polska | 5 km | Brzooza Team | opłacono on-line |
95 | Kuźmiak Emilia | Olsztyn | Polska | 10 km | AsicsFrontrunner Poland | opłacono on-line |
96 | Olszewski Tomasz | Jeziorany | Polska | 10 km | ||
97 | Lesniowski Damian | Zurawiec | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
99 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
100 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 40818