Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła 25 w Elblągu | opłacono on-line |
2 | Kotowicz Kornelia | Elblag | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
3 | Król Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła podstawowa nr 11 | opłacono on-line |
4 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
5 | Jarmużewski Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 1 | opłacono on-line |
6 | Zapolski Maksymilian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
7 | Haryńska Weronika | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
8 | Zamor Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono | |
9 | Szylman Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | opłacono |
10 | Synak Natasza | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | opłacono |
11 | Tazuszel Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | opłacono |
12 | Pacholski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | opłacono |
13 | Saunders Michael | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | opłacono |
14 | Szpociński Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | opłacono |
15 | Rybak Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | UKP Jedynka Elbląg | opłacono on-line |
16 | Fiedorowicz Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 21 | opłacono on-line |
17 | Szrama Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono | |
18 | Zalewski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono | |
19 | Jureko Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | UKP Jedynka Elbląg | opłacono on-line |
20 | Begej Jessica | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
21 | Gałecka Maria | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
22 | Malewicz Dorota | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
23 | Boss Paweł | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line |
24 | Pacholski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sportowa szkoła podstawowa nr.3 Elbląg | limit osiągnięty |
25 | Krakowska Nikola | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
26 | Szcześniak Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line |
27 | Strąk Iga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
28 | Strąk Fabian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
29 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 21 | opłacono on-line |
30 | Stefański Julian | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
31 | Klimowicz Bartłomiej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu | opłacono on-line |
32 | Wiśniewska Iga | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Elbląskim | opłacono on-line |
33 | Woźnicki Igor | Elblag | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
34 | Groblewski Aleks | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
35 | Surówka Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
36 | Dorsz Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP Nr 12 | opłacono on-line |
37 | Firlej Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
38 | Wysocka Wiktoria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
39 | Kadzińska Elena | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 6 Braniewo | opłacono on-line |
40 | Charyton Jan | Kadyny | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
41 | Kępińska Jagoda | Pomorska Wieś | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
42 | Kubis Adam | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 16 Elblag | opłacono on-line |
43 | Korba Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu | opłacono on-line |
44 | Korba Nadia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu | opłacono on-line |
45 | Banaszek Kacper | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu | opłacono on-line |
46 | Guz Marta | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 19 Elbląg | opłacono on-line |
47 | SZABŁOWSKA Marta | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
48 | Sadowska Aniela | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | KPR ELBLĄG | opłacono on-line |
49 | Post Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
50 | Jaśniewska Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 16 Elblag | opłacono on-line |
51 | Stojek Maria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Lubię placki | opłacono on-line |
52 | Mrozowicz Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sportowa szkoła podstawowa nr.3 Elbląg | opłacono on-line |
53 | Żuchowski Oskar | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
54 | Gawałkiewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
55 | MIKA Leon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Montessori | opłacono on-line |
56 | Rejman Wiktoria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | limit osiągnięty |
57 | Kędzierski Jan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
58 | Matuszak Jan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 45 Gdańsk | opłacono on-line |
59 | Ługowski Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP16 Elbląg | opłacono on-line |
60 | Mech Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
61 | Januszkiewicz Gniewko | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
62 | Chodziński Jan | Malbork | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Malborskie Morsy | opłacono on-line |
63 | Dąbała Wiktoria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
64 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
65 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
66 | Kołecka Dominika | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp11 | opłacono on-line |
67 | Maciejczyk Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Elblągu | opłacono on-line |
68 | Wójcik Dominik | Pomorska Wieś | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono | |
69 | Brodziak Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SSP3 | opłacono on-line |
70 | Jastrzębska Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
71 | Biliński Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
72 | Przybysz Fabian | Gronowo Elbląskie | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Elbląskim | opłacono on-line |
73 | Kaśkiewicz Karol | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 23 Elbląg | opłacono on-line |
74 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | limit osiągnięty | |
75 | Dąbrowski Marcel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
76 | Szyfelbajn Olaf | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 19 Elbląg D-beściaki | opłacono on-line |
77 | Talewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
78 | Buczek Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SZKOŁA PODSTAWOWA W GRONOWIE | opłacono on-line |
79 | Straszkiewicz Bartłomiej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Zespół Szkół Pijarskich | opłacono on-line |
80 | Ratajewski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
81 | Woźniakowski Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP16 Elbląg | opłacono on-line |
82 | Szatewicz Nancy | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 25 | opłacono on-line |
83 | Gadaj Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
84 | Kłos Michalina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
85 | Czyżewska Emilia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Zespół państwowych szkół muzycznych | opłacono on-line |
86 | Wierzchoń Oskar | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | UKS Wikingowie | opłacono on-line |
87 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
88 | Pietryka Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu | opłacono on-line |
89 | Lasoń Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
90 | Jankowski Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 9 | opłacono on-line |
91 | Lipski Olek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 25 | opłacono on-line |
92 | Boroszko Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18698