Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotowicz Marcel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
2 | Diffenbach Kinga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | UKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
3 | Błaszkiewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 14 Bałuckiego | opłacono on-line |
4 | Jurczenko Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
5 | Pituch Milan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono | |
6 | Jabłoński Alan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono | |
7 | Chwieckowicz Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono | |
8 | Machelski Olaf | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SSP3 | opłacono |
9 | Godlewski Apollin | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SSP3 | opłacono |
10 | Zięba Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 15 | opłacono on-line |
11 | Czerkawski Ksawery | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
12 | Bal Karolina | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
13 | Król Zosia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
14 | Gawryś Oliwier Kamil | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Rim Tim Team Braniewo | opłacono on-line |
15 | Zboch Hanna | Jegłownik | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP16 Elbląg | opłacono on-line |
16 | Wlazło Dominik | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła podstawowa nr 8 | opłacono on-line |
17 | Boćwiński Kamil | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line |
18 | robak Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 31 | opłacono on-line |
19 | Koziczkowska Liliana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
20 | Banasiak Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
21 | Banasiak Barbara | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
22 | Kurek Gabriel | Jegłownik | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
23 | Zabłocki Wojtek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | UKS Wikingowie | opłacono on-line |
24 | Krzeszewski Alan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
25 | Owocka Weronika | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu | opłacono on-line |
26 | Klimkowski Mateusz | Milejewo | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa w Milejewie | opłacono on-line |
27 | Szakiewicz Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | limit osiągnięty | |
28 | Wołkowicz Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
29 | Trocki Szymon | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Olimpia judo Elbląg/Sp12 Elbląg | opłacono on-line |
30 | Karcz Nikola | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 4 | opłacono on-line |
31 | Falińska Laura | Dworki | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Gronowo Elbląskie | opłacono on-line |
32 | Bulkowska Laura | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SSP3 | opłacono on-line |
33 | Sempowicz Julia | Dąbrówka malborska | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
34 | Rynkowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 1 | opłacono on-line |
35 | Piotrowska Edyta Piotrowska | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
36 | Skrzypiński Damian | Wierzchucin Królewski | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
37 | Lasota Borys | Łęcze | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
38 | Biniewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
39 | Połajdowicz Aniela | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | limit osiągnięty |
40 | Jeleniewska Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
41 | Nadolski Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 16 Elblag | opłacono on-line |
42 | Grzywińska Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sportowi Grzywińscy | opłacono on-line |
43 | Kuternowski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
44 | Woźnicki Bartosz | Elblag | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | |
45 | Myszkowska Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
46 | Surówka Liwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
47 | Dębczyński Oktawian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 21 | opłacono on-line |
48 | Nowacki Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 15 | opłacono on-line |
49 | Firlej Izabela | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
50 | Bieniok Jan | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line | |
51 | Ulkowski Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 15 Elbląg | limit osiągnięty |
52 | Sadowska ZUZANNA | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
53 | Szarmacher Leon | Działdowo | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
54 | Warunek Joanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole Niepubliczne Wiki | opłacono on-line |
55 | Milewski Krzysztof | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 21 | opłacono on-line |
56 | Laskowska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 21 | limit osiągnięty |
57 | Laskowska Nikola | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 21 | limit osiągnięty |
58 | Kępiński Jakub | Pomorska Wieś | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
59 | Dobrołowicz Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
60 | Wyszyńska Michalina | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 21 | opłacono on-line |
61 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | UKS Wikingowie | opłacono on-line |
62 | wojciechowski Antoni | elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole 26 | opłacono on-line |
63 | Tkaczuk Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 19 Elbląg | opłacono on-line |
64 | Kwiatkowska Kinga | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
65 | Gawryołek Hubert | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
66 | Weiss Lila | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole 24 | opłacono on-line |
67 | Niemczyk Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
68 | Jaśniewska Patrycja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line |
69 | Jaśniewska Klaudia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line |
70 | Byk Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
71 | Filipowicz Kamil | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
72 | Filipowicz Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 12 Elbląg | opłacono on-line |
73 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
74 | Kędzierski Adam | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
75 | Buda Kornelia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
76 | Zapolski Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole 23 | opłacono on-line |
77 | Sławińska Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
78 | Biskup Artur | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp11 | opłacono on-line |
79 | Wilkoszewska Iga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
80 | Bogdanowicz Martin | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Olimpia Elbląg | limit osiągnięty |
81 | Mazur Julia | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole 23 | opłacono on-line | |
82 | Matlewski Alex | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
83 | Prokurat Agata | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 11 Elbląg | opłacono on-line |
84 | Spole Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła podstawowa nr 19 | opłacono on-line |
85 | Kołakowski Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
86 | Jacewicz Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 21 | opłacono on-line |
87 | Zemke Julian | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
88 | Pilarz Kamil | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkola nr 1 Elblag | opłacono on-line |
89 | Demczuk Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
90 | Świercz Fabian | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
91 | Rdzanek Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole 15 | limit osiągnięty |
92 | Lisak Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
93 | Sanecki Jan | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
94 | Markiewicz Alicja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
95 | Kutnik Tadeusz | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP18 Elbląg | opłacono on-line |
96 | Panek Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
97 | Przybysz Oskar | Gronowo Elbląskie | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Gronowo Elbląskie | opłacono on-line |
98 | GRZESIUK JAN | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole 23 | opłacono on-line |
99 | Kaśkiewicz Hanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole Nr 15 Elbląg | opłacono on-line |
100 | Gołębiewski Dominik | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18676