Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tryba Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line |
2 | Ptasiński Hugo | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono | |
3 | Hitner Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono | |
4 | Jankowska Nadia | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Niepubliczne nr 1 "Biedronka" | opłacono on-line |
5 | Poddubiuk Klaudiusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
6 | Czerkawska Iga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
7 | Król Hania | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PRZYJACIELE KUBUSIA | opłacono on-line |
8 | Prus Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | REHA-PRUS | opłacono on-line |
9 | Myśliwiec Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne przedszkole Bratek | opłacono on-line |
10 | Tałuć Kacper | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Katolickie im. bł. Franciszki Siedliskiej | opłacono on-line |
11 | Oleszczuk Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
12 | Polny Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
13 | Niemiec Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
14 | Połomka Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
15 | Borowski Fabian | Jegłownik | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
16 | Sobiecki Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Oddział przedszkolny przy szkole podstawowej nr 23 | opłacono on-line |
17 | Gałecka Gabriela | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
18 | Werema Nikodem | Pasłęk | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
19 | Rybczyński Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
20 | Weyna Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
21 | Rudzka Agata | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
22 | Biczak Aleksander | Pasłęk | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
23 | Pozarzycka Matylda | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
24 | Zabłocka Kaja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | UKS Wikingowie | opłacono on-line |
25 | Aleksandrowicz Tymek | Milejewo | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Milejewo | opłacono on-line |
26 | Płyszewska Blanka | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
27 | Wójcicki Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
28 | Janik Bogna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | YanikY | opłacono on-line |
29 | Gruchalski Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
30 | Skrobotun Aleks | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 10 | opłacono on-line |
31 | PARADOWSKI ADAM | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
32 | TRACZ PATRYCJA | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PRZYJACIELE KUBUSIA | opłacono on-line |
33 | Godlewska Lila | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Balonik | opłacono on-line |
34 | Pieniek Alicja | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 21 | opłacono on-line |
35 | Bytner Jan | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 13 | opłacono on-line |
36 | Bytner Agatka | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 13 | opłacono on-line |
37 | Jeleniewska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
38 | Klimowicz Miłosz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 11 | opłacono on-line |
39 | Malec Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
40 | Danielewicz Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 21 | opłacono on-line |
41 | Dębczyński Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
42 | Marszałek Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
43 | Marszałek Maciej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
44 | Życki Piotr | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | SPSK w Elblągu | limit osiągnięty |
45 | Korzeniewski Witold | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
46 | Szarmacher Antonina | Działdowo | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
47 | Czerepko Liliana | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
48 | Makowska Franciszka | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 6 w Elblągu | opłacono on-line |
49 | Łuszkiewicz Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
50 | Milewski Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 10 | opłacono on-line |
51 | Korba Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line |
52 | Korba Hania | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu | opłacono on-line |
53 | Ponichtera Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
54 | Gajewska Maria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 24 w Elblągu | opłacono on-line |
55 | Krawczyński Fabian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Wiki | opłacono on-line |
56 | SZABŁOWSKI Adam | Braniewo | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
57 | Piernicka Hanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa w Jantarze | opłacono on-line |
58 | Szmidt Filip | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
59 | Brzuszczyńska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
60 | Dekowski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
61 | Styfi Olga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
62 | Tomaszewska Urszula | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
63 | Puchalska Zuzia | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Żyrafa | opłacono on-line |
64 | Zięba Kalina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
65 | Paciorkowski Paweł | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
66 | MIKA Pola | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
67 | Rogowicz Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
68 | Chlewińska Daria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono | |
69 | SEKUŁA Kornelia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
70 | Bachorski Radosław | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Katolickie Dorotka | opłacono on-line |
71 | Prokurat Kaja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 24 | opłacono on-line |
72 | Włodarczyk Miłosz | Morąg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | ZPD KACZKAN | opłacono on-line |
73 | Spole Alicja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 33 | opłacono on-line |
74 | Grynis Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
75 | Pilarz Lena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 23 Elblag | opłacono on-line |
76 | Kołecki Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 24 | opłacono on-line |
77 | Kotwica Michalina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
78 | Legiewicz Kaludia | Tolkmicko | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
79 | BRZOZOWSKI HUBERT | PRZEZMARK | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 11 | opłacono on-line |
80 | Wójcik Anna | Pomorska Wieś | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono | |
81 | Sajewska Tina | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
82 | Kaczmarczyk Karolina | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Wiki | opłacono on-line |
83 | Helac Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono | |
84 | Brodziak Sztmon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Sp 25 Elbląg | opłacono on-line |
85 | Ostrowski Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Niepubliczne Wiki | limit osiągnięty |
86 | Pinkowicki Maks | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
87 | Wojtaś Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
88 | Opaczewska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
89 | Opaczewska Nikola | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
90 | Rutkowski Tymoteusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
91 | Gorgol Amelia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
92 | Śliwka Tymon | Śliwa | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
93 | Gołębiewski Damian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
94 | Połczyński Leon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno-Sportowe Jedyneczka | opłacono on-line |
95 | Jarząbek Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line |
96 | Caban Cezary | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Zaczynam Truchtać z tatą | opłacono on-line |
97 | Siemaszko Krystian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Jedyneczka | opłacono on-line |
98 | Rybicka Natalia | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 10 | opłacono on-line |
99 | Grabowska Maria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 26 | opłacono on-line |
100 | Wróblewska Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 26 | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18695