Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Biernacka Anna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
102 | Boss Paweł | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line |
103 | Koźlakowska Anastazja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
104 | Pacholski Mikołaj | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sportowa szkoła podstawowa nr.3 Elbląg | limit osiągnięty |
105 | Kardasz Karol | Malbork | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | opłacono on-line | |
106 | Kmieć Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
107 | Królik Tymoteusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | opłacono on-line | |
108 | Rudzka Agata | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
109 | Biczak Aleksander | Pasłęk | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
110 | Dziedzic Konrad | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SP15 | opłacono on-line |
111 | Krakowska Nikola | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
112 | Banasiak Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
113 | Banasiak Barbara | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
114 | Kurek Gabriel | Jegłownik | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
115 | Pozarzycka Matylda | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
116 | Zabłocki Wojtek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | UKS Wikingowie | opłacono on-line |
117 | Zabłocka Kaja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | UKS Wikingowie | opłacono on-line |
118 | Krzeszewski Alan | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 15 Elbląg | opłacono on-line |
119 | Owocka Weronika | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu | opłacono on-line |
120 | Klimkowski Mateusz | Milejewo | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa w Milejewie | opłacono on-line |
121 | Aleksandrowicz Tymek | Milejewo | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole Milejewo | opłacono on-line |
122 | Szakiewicz Nikodem | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | limit osiągnięty | |
123 | Płyszewska Blanka | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Bratek | opłacono on-line |
124 | Wójcicki Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Akademia Krasnoludków | opłacono on-line |
125 | Szcześniak Bartosz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 4 Elbląg | opłacono on-line |
126 | Szcześniak Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Przedszkole nr 8 Elbląg | opłacono on-line |
127 | Tomasz Filip | Gronowo Elbląskie | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
128 | Janik Bogna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | YanikY | opłacono on-line |
129 | Janik Gabriela | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m.) | YanikY | opłacono on-line |
130 | Berger Zuzanna | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Przedszkole Nr 15 Elbląg | opłacono on-line |
131 | Strąk Iga | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
132 | Strąk Fabian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
133 | Stojek Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SpaceX FunClub | opłacono on-line |
134 | Wołkowicz Michał | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
135 | Gruchalski Igor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
136 | Skrobotun Aleks | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 10 | opłacono on-line |
137 | PARADOWSKI ADAM | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
138 | Dziąbkowski TYMEK | Marianka | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
139 | TRACZ PATRYCJA | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PRZYJACIELE KUBUSIA | opłacono on-line |
140 | TROCKA Aleksandra | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | Olimpia judo Elbląg/Sp12 Elbląg | opłacono on-line |
141 | Trocki Szymon | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Olimpia judo Elbląg/Sp12 Elbląg | opłacono on-line |
142 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 21 | opłacono on-line |
143 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SP 21 | opłacono on-line |
144 | Dębska Laura | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SP18 Elbląg | opłacono on-line |
145 | Karcz Nikola | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 4 | opłacono on-line |
146 | Bednarek Blanka | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole Mieszko I | opłacono on-line |
147 | Pieczywek Pola | Gronowo Górne | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | opłacono on-line | |
148 | Falińska Laura | Dworki | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Gronowo Elbląskie | opłacono on-line |
149 | Romański Mateusz | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | limit osiągnięty | |
150 | Godlewska Lila | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Niepubliczne Przedszkole Balonik | opłacono on-line |
151 | Stramska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | Bieganie Olivia Business Centre | opłacono on-line |
152 | Bulkowska Laura | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SSP3 | opłacono on-line |
153 | Sempowicz Julia | Dąbrówka malborska | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
154 | Rynkowski Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 1 | opłacono on-line |
155 | Pieniek Alicja | Elblag | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 21 | opłacono on-line |
156 | Piotrowska Edyta Piotrowska | Elblag | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
157 | Skrzypiński Damian | Wierzchucin Królewski | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
158 | Skrzypińska Malwina | Wierzchucin Królewski | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | opłacono on-line | |
159 | Stefański Julian | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
160 | Lasota Borys | Łęcze | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
161 | Duk Hanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line |
162 | Biniewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
163 | Bytner Jan | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 13 | opłacono on-line |
164 | Bytner Agatka | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 13 | opłacono on-line |
165 | Połajdowicz Aniela | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | limit osiągnięty |
166 | Połajdowicz Antoni | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | Sp 15 Elbląg | limit osiągnięty |
167 | Jeleniewska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
168 | Jeleniewska Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
169 | Klimowicz Gabriel | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami 0-2 lata (chwyt za rękę) (50 m.) | opłacono on-line | |
170 | Klimowicz Miłosz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 11 | opłacono on-line |
171 | Klimowicz Bartłomiej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu | opłacono on-line |
172 | Malec Julia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
173 | Nadolski Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 16 Elblag | opłacono on-line |
174 | Grzywiński Beniamin | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Sportowi Grzywińscy | opłacono on-line |
175 | Grzywińska Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sportowi Grzywińscy | opłacono on-line |
176 | Grzywińska Hanna | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | Sportowi Grzywińscy | opłacono on-line |
177 | Wiśniewska Iga | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Publiczna Szkoła Podstawowa w Gronowie Elbląskim | opłacono on-line |
178 | Kuternowski Mateusz | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
179 | Woźnicki Igor | Elblag | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
180 | Woźnicki Bartosz | Elblag | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Przedszkole nr 17 | opłacono on-line | |
181 | Groblewski Aleks | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Ssp3 | opłacono on-line |
182 | Myszkowska Maja | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 19 Elbląg | opłacono on-line |
183 | Surówka Liwia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
184 | Surówka Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | Szkoła Podstawowa nr 15 w Elblągu | opłacono on-line |
185 | Chmielewski Szymon | ELBLĄG | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | SP15 | opłacono on-line |
186 | Wojtas Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Przedszkole Niepubliczne Wiki | opłacono on-line |
187 | Danielewicz Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole 21 | opłacono on-line |
188 | Dębczyński Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | Przedszkole nr 19 w Elblągu | opłacono on-line |
189 | Dębczyński Oktawian | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 21 | opłacono on-line |
190 | Nowacki Filip | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | SP 15 | opłacono on-line |
191 | Dorsz Jakub | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | SP Nr 12 | opłacono on-line |
192 | Dorsz Szymon | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 13-14 lat (600 m.) | SP Nr 12 | opłacono on-line |
193 | Firlej Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 9-10 lat (300 m.) | opłacono on-line | |
194 | Firlej Izabela | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
195 | Bieniok Jan | Elbląg | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 15 Elbląg | opłacono on-line | |
196 | Woźnicka Karolina | Elblag | Polska | Bieg dzieci 11-12 lat (400 m.) | opłacono on-line | |
197 | Ulkowski Wiktor | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 7-8 lat (200 m.) | Sp 15 Elbląg | limit osiągnięty |
198 | Marszałek Zofia | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
199 | Marszałek Maciej | Elbląg | Polska | Bieg dzieci 5-6 lat (200 m.) | opłacono on-line | |
200 | Sadowski Aleksander | Elblag | Polska | Bieg dzieci z rodzicami lub samodzielnie 3-4 lata (100 m.) | Przedszkole nr 4 w Elblągu | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18692