Zapisz się BBL Szpęgawsk

  1. Oficjalne rozpoczęcie imprezy i otwarcie biura zawodów, nastąpi o godz. 8.45. O godz. 11:30 przeprowadzona będzie wspólna rozgrzewka do biegu głównego.
  2. Trasa biegu będzie oznakowana przez tablice ustawione na każdym przebiegniętym km i zabezpieczona taśmami.
  3. Do pomiaru czasu wykorzystywany będzie system chipowy (The North Event). Dotyczy biegu głównego na dystansie 5 km.
  4. Obowiązuje limit czasu do ukończenia biegu głównego wynoszący 60 min dla biegu na dystansie 5 km. Jeżeli zawodnik nie ukończy biegu przed upływem powyższego limitu czasowego, nie zostanie sklasyfikowany.
  5. Rozpoczęcie biegów towarzyszących - godz. 10:30.
  6. Klasyfikacje - bieg główny open I-III oraz I-III w kategoriach wiekowych; biegi towarzyszące I-III DZ/CH na 300m do 7 lat, I-III DZ/CH na 600m 8-11 lat oraz open I-III K/M na 600m w ramach Mistrzostw Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych (biegi towarzyszące odbywają się na łące, jest to nawierzchnia trawiasta, z niewielkimi wzniesieniami, które dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach mogą być bardzo wymagające).
  7. Uczestnicy biegu głównego otrzymają w pakiecie startowym skarpetki biegowe Exercises, które są dostępne w trzech przedziałach rozmiarowych.
  8. Uwaga! W biegach towarzyszących startujemy zgodnie z rocznikiem. (np. dziecko, które w tym roku ukończy 8 lat we wrześniu startuje na 600m).

Szpęgawsk BBL bieg

Wyświetleń: 5487

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ