IV Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2022

Bieg główny 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Start Czas netto
1 89 SANKO ALEX M 1 MALBORK M 20-35 Bieg główny 5 km 00:00:00.95 00:16:04.90
2 132 GRABOWSKI KRZYSZTOF M 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM M 20-35 Bieg główny 5 km 00:00:02.05 00:16:18.81
3 128 SADOWSKI ROBERT M 3 TCZEW LKS ŻELAZNY OPOCZNO RUNNING TEAM M 36-49 Bieg główny 5 km 00:00:01.46 00:16:39.16
4 130 GAJDUS LEON M 4 SKÓRCZ LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ M 20-35 1 Bieg główny 5 km 00:00:01.44 00:17:44.03
5 62 MAŃKA ERYK M 5 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ M 16-19 1 Bieg główny 5 km 00:00:01.40 00:17:47.70
6 4 BARANOWSKI KRZYSZTOF M 6 SIWIAŁKA M 20-35 2 Bieg główny 5 km 00:00:04.73 00:18:06.06
7 90 SANKO SVIATLANA K 1 MALBORK K 20-35 Bieg główny 5 km 00:00:02.15 00:18:07.96
8 119 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 7 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES M 20-35 3 Bieg główny 5 km 00:00:03.08 00:18:14.63
9 120 ŻARDECKI DAWID M 8 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20-35 4 Bieg główny 5 km 00:00:01.34 00:18:22.52
10 22 DUBIELLA MONIKA K 2 LUBICHOWO LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ K 20-35 Bieg główny 5 km 00:00:03.44 00:18:25.67
11 122 HINZ ADAM M 9 GNIEW M 16-19 2 Bieg główny 5 km 00:00:04.07 00:18:36.45
12 9 BOGULSKI PIOTR M 10 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20-35 5 Bieg główny 5 km 00:00:02.31 00:19:02.12
13 34 HAPKE TOMASZ M 11 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM.KWIDZYN M 36-49 1 Bieg główny 5 km 00:00:02.69 00:19:10.65
14 82 RATAJCZAK DAWID M 12 STAROGARD GDAŃSKI M 36-49 2 Bieg główny 5 km 00:00:03.11 00:19:18.81
15 52 KURKOWSKI MAREK M 13 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO M 50-100 1 Bieg główny 5 km 00:00:03.82 00:19:26.20
16 33 GRZONKA KAMILA K 3 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO K 36-49 Bieg główny 5 km 00:00:03.79 00:19:54.48
17 77 PATELCZYK SŁAWOMIR M 14 DEMLIN M 36-49 3 Bieg główny 5 km 00:00:07.35 00:19:57.70
18 51 KUHN RAFAŁ M 15 STAROGARD GDAŃSKI M 36-49 4 Bieg główny 5 km 00:00:12.41 00:20:01.63
19 44 KAMROWSKI MIŁOSZ M 16 PELPLIN M 16-19 3 Bieg główny 5 km 00:00:03.70 00:20:03.12
20 99 SUCHORZEBSKI MACIEJ M 17 KRĄG M 36-49 5 Bieg główny 5 km 00:00:03.38 00:20:28.50
21 111 UFNOWSKI SEBASTIAN M 18 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK M 36-49 6 Bieg główny 5 km 00:00:16.09 00:20:32.45
22 42 KAISER KRZYSZTOF M 19 GNIEW KIEROWCY CIĘŻARÓWEK M 36-49 7 Bieg główny 5 km 00:00:11.35 00:20:46.22
23 71 PAŁKOWSKA AGNIESZKA K 4 SWAROŻYN TEAM TAPFLO K 36-49 1 Bieg główny 5 km 00:00:03.52 00:20:54.40
24 19 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 5 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM K 36-49 2 Bieg główny 5 km 00:00:03.35 00:20:55.66
25 2 AŁANOWSKA ARTUR M 20 KALISKA NIEZRZESZONA M 16-19 4 Bieg główny 5 km 00:00:07.04 00:21:01.00
26 18 DERING MARCIN M 21 DEMLIN M 20-35 6 Bieg główny 5 km 00:00:10.34 00:21:01.37
27 41 KACPERSKI MATEUSZ M 22 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ M 16-19 5 Bieg główny 5 km 00:00:02.92 00:21:03.35
28 121 CIECHOLEWSKI ROBERT M 23 KOZMIN M 36-49 8 Bieg główny 5 km 00:00:17.12 00:21:24.22
29 39 JĘDRASIEWICZ JACEK M 24 TCZEW TEAM TAPFLO M 20-35 7 Bieg główny 5 km 00:00:08.97 00:21:36.16
30 118 ZIMA JAN M 25 MINIĘTA DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ M 50-100 2 Bieg główny 5 km 00:00:09.51 00:21:39.62
31 127 JAŚKOWSKA KINGA K 6 SKÓRCZ LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ K 16-19 1 Bieg główny 5 km 00:00:04.23 00:21:49.09
32 114 ZAKRZEWSKI JAKUB M 26 STAROGARD GDAŃSKI M 36-49 9 Bieg główny 5 km 00:00:11.95 00:21:52.10
33 15 CZWOJDA ADRIAN CZWOJDA M 27 GDAŃSK M 36-49 10 Bieg główny 5 km 00:00:08.01 00:22:05.32
34 93 SOKÓŁ PAWEŁ M 28 ZDUNY AKTYWNI KOCIEWIACY M 20-35 8 Bieg główny 5 km 00:00:10.48 00:22:12.25
35 65 MIKOŁAJEWSKI MATEUSZ M 29 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO M 20-35 9 Bieg główny 5 km 00:00:09.86 00:22:26.53
36 17 DERENGOWSKA PAULINA K 7 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES K 16-19 2 Bieg główny 5 km 00:00:03.72 00:22:28.37
37 31 GROBELNY TOMASZ M 30 STAROGARD GD. STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES M 36-49 11 Bieg główny 5 km 00:00:07.93 00:22:43.04
38 54 LABON MAGDALENA K 8 KOTEŻE KS SOKÓŁ ZBLEWO K 20-35 1 Bieg główny 5 km 00:00:02.67 00:22:50.23
39 58 LIPKOWSKI PAWEŁ M 31 TCZEW M 20-35 10 Bieg główny 5 km 00:00:04.36 00:22:58.18
40 53 KWICZOR DANIEL M 32 OSIEK K. SKÓRCZA M 20-35 11 Bieg główny 5 km 00:00:20.24 00:23:00.46
41 28 GLAZA PIOTR M 33 ROKOCIN M 36-49 12 Bieg główny 5 km 00:00:08.54 00:23:04.20
42 5 BASARA MATEUSZ M 34 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI M 36-49 13 Bieg główny 5 km 00:00:13.42 00:23:07.80
43 45 KITOWSKI JAN M 35 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES M 16-19 6 Bieg główny 5 km 00:00:05.31 00:23:13.20
44 37 JABŁOŃSKI ROBERT M 36 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ M 36-49 14 Bieg główny 5 km 00:00:07.46 00:23:23.87
45 76 PATELCZYK KAROL M 37 DEMLIN M 16-19 7 Bieg główny 5 km 00:00:10.13 00:23:25.46
46 88 RYSIEWSKI ROBERT M 38 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES M 36-49 15 Bieg główny 5 km 00:00:09.92 00:23:36.12
47 25 FIBOREK PAWEŁ M 39 STAROGARD GDAŃSKI SKS VOLLEYBALL M 36-49 16 Bieg główny 5 km 00:00:15.70 00:23:38.74
48 21 DUBIELLA KAROLINA K 9 MOŚCISKA K 20-35 2 Bieg główny 5 km 00:00:05.21 00:23:53.26
49 116 ZAWACKI DANIEL M 40 TCZEW PATMAT M 20-35 12 Bieg główny 5 km 00:00:21.34 00:23:55.13
50 40 KACPERSKI BARTOSZ M 41 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ M 20-35 13 Bieg główny 5 km 00:00:04.74 00:24:01.09
51 35 JABŁOŃSKA LAURA K 10 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ K 12-15 1 Bieg główny 5 km 00:00:02.99 00:24:03.34
52 108 SZULC MARCIN M 42 SIERAKOWICE M 50-100 3 Bieg główny 5 km 00:00:13.65 00:24:06.55
53 57 LIEDTKE DARIUSZ M 43 TCZEW M 36-49 17 Bieg główny 5 km 00:00:10.39 00:24:10.59
54 96 SOWIŃSKI PAWEŁ M 44 SKÓRCZ BROKER BIEGAJ Z NAMI. M 36-49 18 Bieg główny 5 km 00:00:16.81 00:24:11.50
55 131 GRUBICH MARCIN M 45 TCZEW APATOR METRIX S.A. M 36-49 19 Bieg główny 5 km 00:00:09.77 00:24:22.62
56 129 DERENGOWSKI ANDRZEJ M 46 STAROGARD GDAŃSKI M 36-49 20 Bieg główny 5 km 00:00:06.94 00:24:26.76
57 92 SIKORA BEATA K 11 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK K 50-100 1 Bieg główny 5 km 00:00:03.73 00:24:28.59
58 43 KALWAJTYS TOMASZ M 47 ZBLEWO M 36-49 21 Bieg główny 5 km 00:00:16.46 00:24:36.05
59 78 PIELAK DOROTA PIELAK K 12 STAROGARD GDAŃSKI K 36-49 3 Bieg główny 5 km 00:00:05.16 00:24:40.46
60 3 AŁANOWSKA KRZYSZTOF M 48 KALISKA NIEZRZESZONA M 16-19 8 Bieg główny 5 km 00:00:07.04 00:24:45.04
61 72 PAŁKOWSKA ALEKSANDRA K 13 SWAROŻYN TEAM TAPFLO K 12-15 2 Bieg główny 5 km 00:00:03.91 00:24:45.12
62 26 GAJEWSKA KAROLINA K 14 STAROGARD GDAŃSKI K 20-35 3 Bieg główny 5 km 00:00:08.70 00:24:49.91
63 117 ZDANOWICZ WIOLETA K 15 STAROGARD GDANSKI K 20-35 4 Bieg główny 5 km 00:00:10.46 00:25:03.60
64 59 MAJKA JAKUB M 49 NOWA WIEŚ RZECZNA SKL FILIPPIDES M 12-15 1 Bieg główny 5 km 00:00:12.45 00:25:13.98
65 64 MAŃKA SANDRA K 16 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ K 16-19 3 Bieg główny 5 km 00:00:03.47 00:25:14.26
66 110 ŚWICZKOWSKI MICHAŁ M 50 TCZEW M 20-35 14 Bieg główny 5 km 00:00:11.07 00:25:17.24
67 126 SEGAR KAJETAN M 51 LUBICHOWO OLIMPIK LUBICHOWO M 12-15 2 Bieg główny 5 km 00:00:05.54 00:25:22.98
68 115 ZARĘBA BEATA K 17 KALISKA NIEZRZESZONA K 50-100 2 Bieg główny 5 km 00:00:10.02 00:25:29.59
69 47 KOSIOROWSKI ANDRZEJ M 52 KWIDZYN MM KWIDZYN TEAM M 50-100 4 Bieg główny 5 km 00:00:15.25 00:25:31.62
70 85 ROKITA JUSTYNA K 18 CZERSK K 36-49 4 Bieg główny 5 km 00:00:16.05 00:25:37.77
71 6 BIELIŃSKA BARBARA K 19 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD K 36-49 5 Bieg główny 5 km 00:00:07.36 00:25:49.69
72 66 NAZIM MATEUSZ M 53 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ - NAZIM FAMILY TEAM M 12-15 3 Bieg główny 5 km 00:00:13.54 00:25:55.59
73 67 NAZIM TOMASZ M 54 ELBLĄG TEAM NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ - NAZIM FAMILY TEAM M 36-49 22 Bieg główny 5 km 00:00:14.25 00:25:57.55
74 49 KRYSZCZUK PIOTR M 55 PASŁĘK M 36-49 23 Bieg główny 5 km 00:00:07.41 00:26:11.68
75 60 MAKOWSKI KRZYSZTOF M 56 STAROGARD GDAŃSKI M 36-49 24 Bieg główny 5 km 00:00:11.91 00:26:13.21
76 107 SZOPIŃSKI WIKTOR M 57 STAROGARD GDAŃSKI THE SZOPIN STONES RUNNING TEAM M 36-49 25 Bieg główny 5 km 00:00:13.96 00:26:15.80
77 91 SEROCKI PAWEŁ M 58 STAROGARD GDAŃSKI DRUŻYNA PIERŚCIENIA M 12-15 4 Bieg główny 5 km 00:00:08.43 00:26:25.93
78 87 RYK MARTA K 20 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES K 12-15 3 Bieg główny 5 km 00:00:05.54 00:26:26.18
79 46 KŁOS ZUZANNA K 21 BARCHNOWY K 12-15 4 Bieg główny 5 km 00:00:04.65 00:26:26.32
80 24 ENGLER ZUZANNA K 22 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES K 16-19 4 Bieg główny 5 km 00:00:05.83 00:26:26.66
81 12 BUDA MAŁGORZATA K 23 KOTEŻE K 36-49 6 Bieg główny 5 km 00:00:14.82 00:26:35.83
82 109 KOWALSKI RADOSŁAW M 59 STAROGARD GD. M 36-49 26 Bieg główny 5 km 00:00:18.17 00:27:02.69
83 84 ROGALSKA MAŁGORZATA K 24 KOLINCZ K 36-49 7 Bieg główny 5 km 00:00:11.17 00:27:10.62
84 75 PATELCZYK AGATA K 25 DEMLIN K 16-19 5 Bieg główny 5 km 00:00:14.83 00:27:30.89
85 36 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA K 26 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ K 36-49 8 Bieg główny 5 km 00:00:08.89 00:27:33.15
86 8 BINISZKIEWICZ MARCIN M 60 TCZEW M 36-49 27 Bieg główny 5 km 00:00:20.67 00:27:33.20
87 83 RESZKE-WITEK RENATA K 27 GDYNIA TRI TEAM RUMIA K 36-49 9 Bieg główny 5 km 00:00:12.99 00:27:33.61
88 20 DUBIELA PATRYCJA K 28 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES K 16-19 6 Bieg główny 5 km 00:00:06.25 00:27:55.17
89 50 KUBACH JULITA K 29 STAROGARD GDAŃSKI STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES K 16-19 7 Bieg główny 5 km 00:00:06.54 00:27:58.25
90 80 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 30 GDAŃSK K 50-100 3 Bieg główny 5 km 00:00:04.62 00:28:07.02
91 13 BUDA PIOTR M 61 DĄBRÓWKA M 36-49 28 Bieg główny 5 km 00:00:17.36 00:28:28.43
92 7 BIELIŃSKI KRZYSZTOF M 62 STAROGARD GDAŃSKI M 36-49 29 Bieg główny 5 km 00:00:08.46 00:28:52.90
93 123 GAWKOWSKI PIOTR M 63 STAROGARD GDAŃSKI M 20-35 15 Bieg główny 5 km 00:00:21.98 00:29:00.78
94 81 PRUSZYŃSKA MARLENA K 31 TCZEW K 50-100 4 Bieg główny 5 km 00:00:16.52 00:29:43.60
95 55 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 64 BĄDKI PIĘKNY M 50-100 5 Bieg główny 5 km 00:00:07.51 00:30:09.11
96 86 RUCHLEWICZ URSZULA K 32 SZTUM K 50-100 5 Bieg główny 5 km 00:00:11.10 00:30:17.25
97 124 SPOREK NATALIA K 33 BORKOWO CET K 12-15 5 Bieg główny 5 km 00:00:03.89 00:30:37.45
98 113 WIRWICKA NATALIA K 34 STAROGARD GDAŃSKI HEALTHY TEAM K 20-35 5 Bieg główny 5 km 00:00:20.14 00:30:39.81
99 69 OSSOWSKA MAŁGORZATA K 35 SZTEKLIN K 36-49 10 Bieg główny 5 km 00:00:18.77 00:30:40.85
100 23 DZIEWIĄTKOWSKI RAFAŁ M 65 STAROGARD GDAŃSKI M 36-49 30 Bieg główny 5 km 00:00:21.03 00:31:26.25
101 98 STĘPAK MAŁGORZATA K 36 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ K 12-15 6 Bieg główny 5 km 00:00:04.05 00:32:00.65
102 63 MAŃKA MARIKA K 37 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ K 12-15 7 Bieg główny 5 km 00:00:04.70 00:32:01.61
103 10 BUDA ALEKSANDER M 66 KOTEŻE SKL FILIPPIDES M 12-15 5 Bieg główny 5 km 00:00:13.01 00:32:26.38
104 48 KOWALSKI FILIP M 67 STAROGARD GD. STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES M 12-15 6 Bieg główny 5 km 00:00:17.29 00:32:28.92
105 1 ADAMKOWSKA ANNA K 38 STAROGARD GDAŃSKI K 36-49 11 Bieg główny 5 km 00:00:12.14 00:32:51.96
106 103 SZCZODROWSKA EWA K 39 STAROGARD GDAŃSKI K 50-100 6 Bieg główny 5 km 00:00:06.47 00:32:57.21
107 104 SZCZODROWSKI DAWID M 68 GDAŃSK M 20-35 16 Bieg główny 5 km 00:00:07.46 00:32:59.05
108 133 GRĘBOSZ-STOPA JOANNA K 40 SWAROŻYN K 36-49 12 Bieg główny 5 km 00:00:19.23 00:33:26.19
109 125 KIEDROWSKI MACIEJ M 69 GODZISZEWO ZSP GODZISZEWO M 12-15 7 Bieg główny 5 km 00:00:03.13 00:33:41.74
110 73 PANUŚ ANNA K 41 STANOWO DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ K 12-15 8 Bieg główny 5 km 00:00:03.62 00:34:02.06
111 74 PANUŚ PATRYCJA K 42 STANOWO DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ K 20-35 6 Bieg główny 5 km 00:00:09.05 00:34:05.62
112 11 BUDA ANNA K 43 DĄBRÓWKA K 36-49 13 Bieg główny 5 km 00:00:14.21 00:34:07.57
113 79 POLINCEUSZ ADAM M 70 GDAŃSK M 50-100 6 Bieg główny 5 km 00:00:04.51 00:35:11.32
114 30 GROBELNY MAKSYMILIAN M 71 STAROGARD GD. STAROGARDZKI KLUB LEKKOATLETYCZNY FILIPPIDES M 12-15 8 Bieg główny 5 km 00:00:17.75 00:35:51.58
115 27 GLAZA KRYSTYNA K 44 STAROGARD GDAŃSKI K 50-100 7 Bieg główny 5 km 00:00:05.30 00:36:44.39
116 14 CIACHOROWSKI JERZY M 72 STAROGARD GDAŃSKI M 12-15 9 Bieg główny 5 km 00:00:03.53 00:37:24.18
117 100 SZCZEPAN JAKUB M 73 STAROGARD GDAŃSKI PSP NR 4 STAROGARD GDAŃSKI M 12-15 10 Bieg główny 5 km 00:00:17.86 00:39:36.37
118 94 SOWA RENATA K 45 ELBLĄG K 36-49 14 Bieg główny 5 km 00:00:23.61 00:40:33.46
119 95 SOWA SYLWESTER M 74 ELBLĄG M 36-49 31 Bieg główny 5 km 00:00:22.26 00:40:34.87

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ