1000 ANIOŁÓW O WSCHODZIE SŁOŃCA

1000 Aniołów o wschodzie słońca 2022 wydarzenie charytatywne Morza Aniołów.

Społeczność Morza Aniołów zaprasza do wspólnego charytatywnego wejścia do morza o godz. 4.17, o wschodzie słońca 1 czerwca 2022 w Dzień Dziecka, w Sopocie by wesprzeć funkcjonowanie Fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

 1000 Aniołów

Jeżeli nie możesz być z nami tego dnia w Sopocie, zapraszamy Cię do wejścia do wody w swojej okolicy. Możesz zaprosić lub zainspirować inne osoby i zorganizować wspólne wejście do wody.

Jeżeli nie masz możliwości wejścia do wody możesz dołączyć łącząc się z nami intencją pokoju i wolności w godzinie wschodu słońca.

Morza Aniołów jest inicjatywą społeczną, która łączy ludzi. To społeczność, która praktykuje codziennie kąpiele w zimnym Bałtyku o wschodzie Słońca. Inspiruje do dbania o siebie i o innych, do zdrowych praktyk, do świadomego obcowania z naturą i z zimnem, które mają działanie terapeutyczne.

Inspiruje do pomagania bo "Nigdy nie wiesz kto dla Ciebie stanie się Aniołem a a dla kogo staniesz się nim Ty."

Do każdej wpłaty zostanie dołączony Pakiet Anielski z upominkiem od Morza Aniołów, do wpłaty powyżej 111 zł Pakiet Archanielski. Pakiety zostaną przesłane do uczestników 1000 Aniołów najpóźniej w ciągu 6 tygodni po zakończeniu Wydarzenia.

Wyświetleń: 9214

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ