Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
1 | Niemiec Mariola | Gdynia | MARSZ | ACTIV EAGLES PRO | opłacono | ||||
2 | Niemiec Marek | Gdynia | BIEG | ACTIV EAGLES PRO | opłacono | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
3 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | MARSZ | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono | ||||
BROWAR GDYNIA | |||||||||
4 | Schutz Tomasz | Sopot | BIEG | BROWAR GDYNIA | opłacono | ||||
BRW KP PSP | |||||||||
5 | Oreszke Jan | Karwia | BIEG | BRW KP PSP | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
6 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | MARSZ | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
7 | Lesner Dariusz | Puck | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
8 | Konkel Edyta | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
9 | Ostojska Ewa | Reda | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
10 | Kollek Anna | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
11 | Konkel Andrzej | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
12 | Janowicz Anna | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
CFS Runteam | |||||||||
13 | Świderski Marcin | Siedlce | BIEG | CFS Runteam | |||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
14 | Wochnik Marek | Katowice | BIEG | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
ESJA TEAM | |||||||||
15 | Zientkiewicz Witold | Banino | MARSZ | ESJA TEAM | |||||
16 | Zientkiewicz Aga | Banino | MARSZ | ESJA TEAM | |||||
17 | Manthey Marcin | Gdańsk | MARSZ | ESJA TEAM | |||||
18 | Janocha Anna | Borkowo | MARSZ | ESJA TEAM | |||||
19 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | MARSZ | ESJA TEAM | |||||
FOX | |||||||||
20 | Treder Daniel | Mechelinki | BIEG | FOX | |||||
21 | Tymiński Jarosław | Reda | BIEG | FOX | |||||
Gdynia Sport Team | |||||||||
22 | Dalecki Przemysław | Gdynia | MARSZ | Gdynia Sport Team | opłacono | ||||
Huragan Trębki Stare | |||||||||
23 | Palmowski Artur | Złotopolice | MARSZ | Huragan Trębki Stare | opłacono | ||||
24 | Palmowska Monika | Złotopolice | MARSZ | Huragan Trębki Stare | opłacono | ||||
Jeźdźcy Apokalipsy | |||||||||
25 | Pelczar Krzysztof | Białystok | BIEG | Jeźdźcy Apokalipsy | opłacono | ||||
KB Forrest Gump | |||||||||
26 | Pawelec Ewa | Zielona Góra | MARSZ | KB Forrest Gump | opłacono | ||||
27 | Pawelec Mariusz | Zielona Góra | BIEG | KB Forrest Gump | opłacono | ||||
Kaszëbë Łebcz | |||||||||
28 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | BIEG | Kaszëbë Łebcz | opłacono | ||||
Klif Team | |||||||||
29 | Borchmann Szymon | Władysławowo | BIEG | Klif Team | opłacono | ||||
Kontener Formy | |||||||||
30 | Imielska Justyna | Rumia | MARSZ | Kontener Formy | opłacono | ||||
31 | Pociask Krzysztof | Rumia | BIEG | Kontener Formy | opłacono | ||||
Krokowa Biega | |||||||||
32 | Chojnacka Natalia | Lisewo | BIEG | Krokowa Biega | |||||
LIVESTRONG | |||||||||
33 | Lunk Krzysztof | Puck | BIEG | LIVESTRONG | opłacono | ||||
Milonek Jurta | |||||||||
34 | Wilandt Konrad | Sopot | BIEG | Milonek Jurta | opłacono | ||||
North Runners | |||||||||
35 | Dorobczyński Marek | Chałupy | BIEG | North Runners | opłacono | ||||
Oksywie | |||||||||
36 | Dąbrowski Tadeusz | Gdynia | BIEG | Oksywie | opłacono | ||||
PRZYSTAŃ | |||||||||
37 | Dawidowski Roman | Puck | MARSZ | PRZYSTAŃ | opłacono | ||||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
38 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | MARSZ | Piwo to moje paliwo | opłacono | ||||
39 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | BIEG | Piwo to moje paliwo | opłacono | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
40 | Hewelt Mateusz | Puck | BIEG | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
REWA 12:15 | |||||||||
41 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | BIEG | REWA 12:15 | opłacono | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
42 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | BIEG | Runpassion.pl TEAM | opłacono | ||||
SPRINTETR PRĄDY | |||||||||
43 | Jabłoński Kazimierz | Prądy | BIEG | SPRINTETR PRĄDY | opłacono | ||||
Team Sarenki | |||||||||
44 | Patalas Angelika | Chłapowo | BIEG | Team Sarenki | opłacono | ||||
45 | Lewińska Dominika | Władysławowo | BIEG | Team Sarenki | opłacono | ||||
The North Runners | |||||||||
46 | Chudzik Beata | Władysławowo | BIEG | The North Runners | opłacono | ||||
The North Runners | |||||||||
47 | Okrój Mariusz | Leśniewo | BIEG | The North Runners | opłacono | ||||
48 | Dalecka Paulina | Gdynia | BIEG | The North Runners | |||||
49 | Marczykowski Paweł | Władysławowo | BIEG | The North Runners | opłacono | ||||
50 | Kowalik Adam | Jastarnia | BIEG | The North Runners | opłacono | ||||
Tupadły Runners | |||||||||
51 | Suszek Paweł | Gdańsk | BIEG | Tupadły Runners | opłacono | ||||
Virtual Runner Club | |||||||||
52 | Wrzos Krzysztof | Władysławowo | BIEG | Virtual Runner Club | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Nowicki Jacek | Poznań | BIEG | opłacono | |||||
54 | Kuchnowski Karol | Werblinia | MARSZ | opłacono | |||||
55 | Zawadzka Deręgowska Małgorzata | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
56 | Pulczyńska Anna | Starzyno | BIEG | opłacono | |||||
57 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
58 | Peplińska Iwona | Lębork | BIEG | opłacono | |||||
59 | Pepliński Piotr | Lębork | BIEG | opłacono | |||||
60 | Naczke Grzegorz | Żelistrzewo | BIEG | opłacono | |||||
61 | Stefaniak Piotr | Lębork | BIEG | opłacono | |||||
62 | Witka Piotr | Garczegorze | BIEG | opłacono | |||||
63 | Witka Grażyna | Garczegorze | BIEG | opłacono | |||||
64 | Jankowska Karolina | Gdynia | BIEG | opłacono | |||||
65 | Oberzig-Zasada Magdalena | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
66 | Lademann Alicja | Darzlubie | BIEG | opłacono | |||||
67 | Rycio Natalia | Puck | BIEG | opłacono | |||||
68 | Rejter Piotr | Donimierz | BIEG | ||||||
69 | Kumor Kacper | Rzeszów | BIEG | opłacono | |||||
70 | Namsołek Feliks | Gdynia | MARSZ | opłacono | |||||
71 | Wójcik Robert | Warszawa | BIEG | opłacono | |||||
72 | Michałuszko Paweł | Rzeszów | BIEG | opłacono | |||||
73 | Lademann Maciej | Darzlubie | BIEG | opłacono | |||||
74 | Pańka Adam | Borowo | BIEG | ||||||
75 | Mielczarska Monika | Wejherowo | BIEG | ||||||
76 | Budzisz Rafał | Chałupy | BIEG | opłacono | |||||
77 | Maciejowski Wiesław | Olkusz | BIEG | opłacono | |||||
78 | Brzozowski Piotr | Jastrzębia Góra | BIEG | ||||||
gosia.sie.buja | |||||||||
79 | Grzębska-Buja Małgorzata | Władysławowo | BIEG | gosia.sie.buja | opłacono | ||||
morsik weteran | |||||||||
80 | Wójcik Piotr | Gdynia | MARSZ | morsik weteran | opłacono |
Wyświetleń: 6593