Pączek Run 2022 z Putką
Bieg główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Peć Mariusz Pabianice Bieg główny Biliński Team Run&Walk opłacono BM
2 Pielas Marcin Łódź Bieg główny #happyrunners opłacono BM
3 Mikulska Agnieszka Łódź Bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
4 Walczak Witek Łódź Bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
5 Dudziński Piotr Łódź Bieg główny Razem Trenujemy Sport opłacono BM
6 Fudala Milena Łódź Bieg główny opłacono
7 Kołodziejska Kasia Łódź Bieg główny opłacono
8 Mehdi Khalid Łódź Bieg główny opłacono
9 Lefik Jacek Łódź Bieg główny opłacono
10 Fudala Tomasz Łódź Bieg główny opłacono
11 Kamińska Beata Łódź Bieg główny opłacono
12 Maślińska Aleksandra Łódź Bieg główny opłacono
13 Fudala Elwira Łódź Bieg główny opłacono
14 Patyk Marcin Łódź Bieg główny opłacono
15 Szczepaniak Angelika Łódź Bieg główny opłacono
16 Barańska Monika Łódź Bieg główny opłacono
17 Szczap Adam Warszawa Bieg główny opłacono BM
18 Lewandowska Marta Lewandowska Warszawa Bieg główny opłacono BM
19 Janowski Adam Koluszki Bieg główny opłacono BM
20 Gajda Magdalena Koluszki Bieg główny opłacono BM
21 Lorek Radosław Łódź Bieg główny Biliński Team Run&Walk opłacono BM
22 Zawiasa Mateusz Łódź Bieg główny opłacono
23 Bednarek Kamila Łódź Bieg główny opłacono BM
24 Kozioł Anna Łódź Bieg główny opłacono BM
25 Bielecka-Dziekańska Anna Łódź Bieg główny opłacono BM
26 Ogłoziński Michał Łódź Bieg główny Nordea Runners Łódź opłacono BM
27 Byczkowska Aleksandra Łódź Bieg główny opłacono
28 Podgórska Aleksandra Łódź Bieg główny opłacono BM
29 Bamberski Radosław Łódź Bieg główny opłacono
30 Wilkowska Ewelina Wilkowska Ciosny Bieg główny opłacono BM
31 Śmiałkowski Marcin Konstantynów Łódzki Bieg główny Biliński Team RunWalk opłacono BM
32 Czernik Sylwester Łódź Bieg główny opłacono BM
33 GĄSIOROWSKI KRZYSZTOF GĄSIOROWSKI Łódź Bieg główny opłacono BM
34 Skrzypek Bartosz Konstantynów łódzki Bieg główny Biliński Team RunWalk opłacono BM
35 Stępień-Pietrzyk Małgorzata Rawa Mazowiecka Bieg główny opłacono
36 Balcerczyk Aneta Łódź Bieg główny opłacono BM
37 Apanasowicz Anna Łódź Bieg główny opłacono BM
38 Kaczmarek Eunika Łódź Bieg główny opłacono BM
39 Piątek Marta Bydgoszcz Bieg główny opłacono BM
40 Dublański Michał Łódź Bieg główny opłacono BM
41 Mroczek Katarzyna Łódź Bieg główny opłacono BM
42 Grzelak Łukasz Włocławek Bieg główny opłacono BM
43 Grzelak Agnieszka Włocławek Bieg główny opłacono BM
44 Damaz Jakub Łódź Bieg główny opłacono BM
45 Damaz Żaneta Łódź Bieg główny opłacono BM
46 Krasoń Beata Łódź Bieg główny opłacono BM
47 Kabziński Łukasz Łódź Bieg główny KabzaTeam opłacono BM
48 Kabzińska Julia Łódź Bieg główny KabzaTeam opłacono BM
49 Grzelczyk Adrian Gałków Mały Bieg główny opłacono BM
50 Sadowski Adrian Sadowski Zgierz Bieg główny opłacono BM
51 Leśniewski Tomek Łódź Bieg główny Bieszczadzkie deserowe opłacono BM
52 Szlęk Mateusz Szlęk Sędziejowice Bieg główny opłacono
53 Wojdyła Dominik Łódź Bieg główny opłacono
54 Komar Paweł Łódź Bieg główny opłacono BM
55 Olczyk Katarzyna Aleksandrów Łódzki Bieg główny opłacono
56 Zalas Marzena Łódź Bieg główny opłacono
57 Laskowski Grzegorz Lodz Bieg główny 2beFit team opłacono BM
58 Gliszczyńska Monika Łódź Bieg główny 2beFit team opłacono BM
59 Kwaśniewski Henryk Łódź Bieg główny opłacono BM
60 Zagórska Agnieszka Łódź Bieg główny opłacono BM
61 Śliwińska Agata Łódź Bieg główny opłacono BM
62 Korzeniak Patrycja Łódź Bieg główny opłacono
63 Powolna Żaneta Mirków Bieg główny opłacono BM
64 Bandel Aneta Łódź Bieg główny opłacono
65 Krakowian Karolina Zgierz Bieg główny opłacono BM
66 Socik Anna Łódź Bieg główny opłacono BM
67 Laszczyk Krzuysztof Łódź Bieg główny opłacono BM
68 Mazurkiewicz Iwona Łódź Bieg główny opłacono BM
69 Igielski Mariusz Łowicz Bieg główny opłacono BM
70 Syguła Monika Dabrowka wielka Bieg główny opłacono BM
71 Jarecka Joanna Zgierz Bieg główny opłacono BM
72 PIETRASIAK JAKUB Łódź Bieg główny Jagermajsterzy opłacono BM
73 Filipczak Marta Łódź Bieg główny opłacono BM
74 Nita Michał Łódź Bieg główny opłacono BM
75 Zbrojewski Maciej Łódź Bieg główny Jagermajsterzy opłacono BM
76 Sobczak Piotr Łódź Bieg główny opłacono BM
77 Dobrowolska Karolina Dabrowka wielka Bieg główny opłacono BM
78 Oberski Jakub Łódź Bieg główny opłacono BM
79 Sobczak Agnieszka Orchów Bieg główny opłacono BM
80 Zalewski Marcin Łódź Bieg główny opłacono BM
81 Pyda Monika Łódź Bieg główny opłacono BM
82 Piech Monika Piech Łódź Bieg główny opłacono BM
83 Jaszczak Justyna Łódź Bieg główny opłacono BM
84 Niewolska Kinga Łęczna Bieg główny opłacono BM
85 Kosiorek Elżbieta Łódź Bieg główny opłacono BM
86 Jakś Julia Poznań Bieg główny opłacono BM
87 Jakś Piotr Poznań Bieg główny opłacono BM
88 Siekacz Agata Łódź Bieg główny opłacono BM
89 Świderski Jakub Świderski Łódź Bieg główny opłacono BM
90 Orlicki Oskar Łódź Bieg główny opłacono
91 miłkowska-rębowska joanna Łódź Bieg główny opłacono BM
92 Gawroński Grzegorz Łódź Bieg główny opłacono BM
93 Pichlińska Natalia Łódź, Polska Bieg główny opłacono
94 Bebniarek Karolina Łódź Bieg główny opłacono BM
95 Skibińska Dominika Łódź Bieg główny move Your ass opłacono BM
96 Żarnowska Lena Dzietrzniki Bieg główny opłacono
97 Paliwoda Anna Stary Adamów Bieg główny Niedzielne Biegaczki opłacono
98 Kuśmierska Katarzyna Zachorzów Bieg główny opłacono BM
99 Olędzki Marcin Oledzki Łódź (Łódź-Górna) Bieg główny opłacono BM
100 Trzepieciński Kacper Łódź Bieg główny opłacono BM


Wyświetleń: 14529

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ