Pączek Run 2022 VR
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kunicki Krzysztof Aleksandrów Łódzki WPISOWE Rossmann opłacono BM
2 Bodasińska Marta Bełchatów WPISOWE opłacono BM
3 Pogorzelski Kamil Białystok WPISOWE opłacono BM
4 Zawadziński Robert Bielawy WPISOWE Drużyna Niedźwiedzia opłacono BM
5 Skorek Marta Boguchwałów WPISOWE Dar-Bud Team opłacono
6 Ostrowska Monika Brodnica WPISOWE Szalone Brodniczanki opłacono BM
7 Lipiński Rafał Brzeg WPISOWE opłacono BM
8 Sterna Krystian Brzeźnio WPISOWE Złoczew Team opłacono BM
9 Puchowska Krystyna Cegłów WPISOWE opłacono
10 Marszałkiewicz Żaneta Chmielinko WPISOWE opłacono BM
11 Konopa Agnieszka Gdynia WPISOWE opłacono BM
12 Paszka Natalia Gdynia WPISOWE SP 17 Gdynia opłacono BM
13 Paszka Bartosz Gdynia WPISOWE SP 17 Gdynia opłacono BM
14 Bylica Agnieszka Gorlice WPISOWE opłacono BM
15 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój WPISOWE Drink Team opłacono BM
16 Małecka Izabela Małecka Kalisz WPISOWE opłacono BM
17 Gaj Monika Kietrz WPISOWE Dar-Bud Team opłacono
18 Marszalkowska Katarzyna Marszalkowska Konstantynów Łódzki WPISOWE opłacono BM
19 Boligłowa Małgorzata Kraków WPISOWE opłacono BM
20 Stachura Artur Kraków WPISOWE opłacono BM
21 Lomber Joanna Kraków WPISOWE opłacono BM
22 Morawiec Weronika Kraków WPISOWE opłacono BM
23 Mrozowska Monika Kraków WPISOWE opłacono BM
24 Florczyk Jan Kraków WPISOWE opłacono BM
25 Wojtczak Karolina Krośniewice WPISOWE opłacono BM
26 Olesińska Agnieszka Kutno WPISOWE opłacono BM
27 Wasielewski Mateusz Kutno WPISOWE opłacono BM
28 Zduńczyk Piotr Legionowo WPISOWE opłacono BM
29 Bednarek Kamila Legionowo WPISOWE opłacono BM
30 Stefaniak Robert Lodz WPISOWE opłacono BM
31 Czapkowicz Anastazja Lublin WPISOWE #teamkurwix opłacono BM
32 Szewczyk Piotr Łódź WPISOWE opłacono BM
33 Łuczyński Maciej Łódź WPISOWE opłacono BM
34 Michalski Marcin Łódź WPISOWE opłacono BM
35 Sztombka Mateusz Łódź WPISOWE opłacono BM
36 Karwacki Sebastian Łódź WPISOWE Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
37 Klotowska-Lesiak Ewa Łódź WPISOWE opłacono BM
38 Biliński Mikołaj Łódź WPISOWE Biliński Team Run&Walk opłacono BM
39 Ferszowicz Kamil Łódź WPISOWE opłacono BM
40 Sęczkowski Robert Łódź WPISOWE Bałucka Grupa Biegowa opłacono BM
41 Ostrowska-Lentas Iwona Łódź WPISOWE opłacono BM
42 Lentas Aleksandra Łódź WPISOWE opłacono BM
43 Adamek Agnieszka Łódź WPISOWE opłacono BM
44 Bartos Tomasz Łódź WPISOWE opłacono BM
45 Wnukowski Kamil Łódź WPISOWE Snail Run opłacono BM
46 Bukowska-Kmin Dorota Łódź WPISOWE opłacono BM
47 Gryszanowicz Zuzanna Łódź WPISOWE opłacono BM
48 Matys Maja Łódź WPISOWE opłacono BM
49 Handke Dominika Łódź WPISOWE opłacono BM
50 Walas Wojciech Łódź WPISOWE opłacono BM
51 Jędrzejczak Ula Łódź WPISOWE opłacono BM
52 Różycka Magdalena Łódź WPISOWE opłacono BM
53 Kierzkowski Radoslaw Łódź WPISOWE Brygiery OCR opłacono BM
54 Wlazło Martyna Łódź WPISOWE opłacono BM
55 Mertyn Łukasz Łódź WPISOWE opłacono BM
56 Attiya Malika Łódź WPISOWE opłacono BM
57 Wasiak Agnieszka Łódź (Łódź-Bałuty) WPISOWE opłacono BM
58 ŁOZIENKO ANNA ŁOZIENKO Miłoszyce WPISOWE KB Harcownik Jelcz-Laskowice opłacono
59 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski WPISOWE opłacono BM
60 Kostecka Izabela Poznań WPISOWE opłacono BM
61 Rau Justyna Poznań WPISOWE Ciastki.pz opłacono BM
62 Wasilewska Ilona Poznań WPISOWE opłacono BM
63 Olejniczak Sławka Poznań WPISOWE Ciastki.pz opłacono BM
64 Schmidt Agnieszka Puck WPISOWE opłacono BM
65 Jeżak Monika Radom WPISOWE MLECZNA Team opłacono BM
66 Błaszczyk Barbara Ruda Śląska WPISOWE opłacono
67 Juszczyk Beata Słupiec WPISOWE opłacono BM
68 Antosik Ewelina Słupsk WPISOWE opłacono BM
69 Ufa Jarosław Sochaczew WPISOWE opłacono BM
70 Prokopczyk Aleksandra Sochaczew WPISOWE opłacono BM
71 Krawczyk Katarzyna Solna WPISOWE opłacono
72 Łoszajć Justyna Sosnowiec WPISOWE opłacono
73 Wojtanis Magdalena Toruń WPISOWE SPC opłacono BM
74 Baltyn-Przybyłek Maria Warszawa WPISOWE J.A.H.A.I.K.Z. opłacono BM
75 reda alicja warszawa WPISOWE opłacono
76 Żyśko Marta Warszawa WPISOWE Wilk Trenuje Family (WTF) opłacono BM
77 Nadrowski Maksymilian Warszawa WPISOWE Wilk Trenuje Family (WTF) opłacono BM
78 Redkiewicz Agnieszka Warszawa WPISOWE Team ZabieganeDni opłacono BM
79 Kowalczyk Klaudia Warszawa WPISOWE opłacono
80 POROWSKA AGNIESZKA WARSZAWA WPISOWE Avocado Wellness Club opłacono BM
81 Macios Monika Warszawa WPISOWE opłacono BM
82 Mroczek Magdalena Warszawa WPISOWE opłacono
83 Kauwa Oskar Kauwa Włocławek WPISOWE opłacono BM
84 Frankowska Ela Wrocław WPISOWE opłacono
85 Frankowski Krzysiek Wrocław WPISOWE opłacono
86 Frankowski Wojtek Wrocław WPISOWE opłacono
87 Gbiorczyk Wioletta Wrocław WPISOWE MLECZNA Team opłacono BM
88 Głowiński Damian Zagłówki WPISOWE opłacono BM
89 Rumińska Beata Zgierz WPISOWE opłacono BM
90 Wieteska Monika Zgierz WPISOWE opłacono BM


Wyświetleń: 1792

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ