Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#teamkurwix | |||||||||
1 | Czapkowicz Anastazja | Lublin | WPISOWE | #teamkurwix | opłacono BM | ||||
Avocado Wellness Club | |||||||||
2 | POROWSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | WPISOWE | Avocado Wellness Club | opłacono BM | ||||
Bałucka Grupa Biegowa | |||||||||
3 | Sęczkowski Robert | Łódź | WPISOWE | Bałucka Grupa Biegowa | opłacono BM | ||||
Biliński Team Run&Walk | |||||||||
4 | Biliński Mikołaj | Łódź | WPISOWE | Biliński Team Run&Walk | opłacono BM | ||||
Brygiery OCR | |||||||||
5 | Kierzkowski Radoslaw | Łódź | WPISOWE | Brygiery OCR | opłacono BM | ||||
Ciastki.pz | |||||||||
6 | Rau Justyna | Poznań | WPISOWE | Ciastki.pz | opłacono BM | ||||
7 | Olejniczak Sławka | Poznań | WPISOWE | Ciastki.pz | opłacono BM | ||||
Dar-Bud Team | |||||||||
8 | Skorek Marta | Boguchwałów | WPISOWE | Dar-Bud Team | opłacono | ||||
9 | Gaj Monika | Kietrz | WPISOWE | Dar-Bud Team | opłacono | ||||
Drink Team | |||||||||
10 | Śmiglarska Aleksandra | Jedlina-Zdrój | WPISOWE | Drink Team | opłacono BM | ||||
Drużyna Niedźwiedzia | |||||||||
11 | Zawadziński Robert | Bielawy | WPISOWE | Drużyna Niedźwiedzia | opłacono BM | ||||
J.A.H.A.I.K.Z. | |||||||||
12 | Baltyn-Przybyłek Maria | Warszawa | WPISOWE | J.A.H.A.I.K.Z. | opłacono BM | ||||
KB Harcownik Jelcz-Laskowice | |||||||||
13 | ŁOZIENKO ANNA ŁOZIENKO | Miłoszyce | WPISOWE | KB Harcownik Jelcz-Laskowice | opłacono | ||||
MLECZNA Team | |||||||||
14 | Gbiorczyk Wioletta | Wrocław | WPISOWE | MLECZNA Team | opłacono BM | ||||
15 | Jeżak Monika | Radom | WPISOWE | MLECZNA Team | opłacono BM | ||||
Rossmann | |||||||||
16 | Kunicki Krzysztof | Aleksandrów Łódzki | WPISOWE | Rossmann | opłacono BM | ||||
SP 17 Gdynia | |||||||||
17 | Paszka Bartosz | Gdynia | WPISOWE | SP 17 Gdynia | opłacono BM | ||||
18 | Paszka Natalia | Gdynia | WPISOWE | SP 17 Gdynia | opłacono BM | ||||
SPC | |||||||||
19 | Wojtanis Magdalena | Toruń | WPISOWE | SPC | opłacono BM | ||||
Snail Run | |||||||||
20 | Wnukowski Kamil | Łódź | WPISOWE | Snail Run | opłacono BM | ||||
Szalone Brodniczanki | |||||||||
21 | Ostrowska Monika | Brodnica | WPISOWE | Szalone Brodniczanki | opłacono BM | ||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
22 | Redkiewicz Agnieszka | Warszawa | WPISOWE | Team ZabieganeDni | opłacono BM | ||||
Wataha - Łączy Nas Bieganie | |||||||||
23 | Karwacki Sebastian | Łódź | WPISOWE | Wataha - Łączy Nas Bieganie | opłacono BM | ||||
Wilk Trenuje Family (WTF) | |||||||||
24 | Nadrowski Maksymilian | Warszawa | WPISOWE | Wilk Trenuje Family (WTF) | opłacono BM | ||||
25 | Żyśko Marta | Warszawa | WPISOWE | Wilk Trenuje Family (WTF) | opłacono BM | ||||
Złoczew Team | |||||||||
26 | Sterna Krystian | Brzeźnio | WPISOWE | Złoczew Team | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Konopa Agnieszka | Gdynia | WPISOWE | opłacono BM | |||||
28 | Antosik Ewelina | Słupsk | WPISOWE | opłacono BM | |||||
29 | Bartos Tomasz | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
30 | Kostecka Izabela | Poznań | WPISOWE | opłacono BM | |||||
31 | Kauwa Oskar Kauwa | Włocławek | WPISOWE | opłacono BM | |||||
32 | Marszalkowska Katarzyna Marszalkowska | Konstantynów Łódzki | WPISOWE | opłacono BM | |||||
33 | Różycka Magdalena | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
34 | Mroczek Magdalena | Warszawa | WPISOWE | opłacono | |||||
35 | Krawczyk Katarzyna | Solna | WPISOWE | opłacono | |||||
36 | Mertyn Łukasz | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
37 | Bukowska-Kmin Dorota | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
38 | Wlazło Martyna | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
39 | Pogorzelski Kamil | Białystok | WPISOWE | opłacono BM | |||||
40 | Sztombka Mateusz | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
41 | Florczyk Jan | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
42 | Juszczyk Beata | Słupiec | WPISOWE | opłacono BM | |||||
43 | Bylica Agnieszka | Gorlice | WPISOWE | opłacono BM | |||||
44 | Walas Wojciech | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
45 | Handke Dominika | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
46 | Stachura Artur | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
47 | Boligłowa Małgorzata | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
48 | Wasilewska Ilona | Poznań | WPISOWE | opłacono BM | |||||
49 | Adamek Agnieszka | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
50 | Schmidt Agnieszka | Puck | WPISOWE | opłacono BM | |||||
51 | Łuczyński Maciej | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
52 | Gryszanowicz Zuzanna | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
53 | Lomber Joanna | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
54 | Wieteska Monika | Zgierz | WPISOWE | opłacono BM | |||||
55 | Szewczyk Piotr | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
56 | Kowalczyk Klaudia | Warszawa | WPISOWE | opłacono | |||||
57 | Matys Maja | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
58 | Ferszowicz Kamil | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
59 | Klotowska-Lesiak Ewa | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
60 | Wasielewski Mateusz | Kutno | WPISOWE | opłacono BM | |||||
61 | Marszałkiewicz Żaneta | Chmielinko | WPISOWE | opłacono BM | |||||
62 | Wojtczak Karolina | Krośniewice | WPISOWE | opłacono BM | |||||
63 | Mrozowska Monika | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
64 | Stefaniak Robert | Lodz | WPISOWE | opłacono BM | |||||
65 | Jeżak Konrad | Piotrków Trybunalski | WPISOWE | opłacono BM | |||||
66 | reda alicja | warszawa | WPISOWE | opłacono | |||||
67 | Frankowski Wojtek | Wrocław | WPISOWE | opłacono | |||||
68 | Frankowski Krzysiek | Wrocław | WPISOWE | opłacono | |||||
69 | Frankowska Ela | Wrocław | WPISOWE | opłacono | |||||
70 | Błaszczyk Barbara | Ruda Śląska | WPISOWE | opłacono | |||||
71 | Jędrzejczak Ula | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
72 | Puchowska Krystyna | Cegłów | WPISOWE | opłacono | |||||
73 | Lentas Aleksandra | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
74 | Ostrowska-Lentas Iwona | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
75 | Olesińska Agnieszka | Kutno | WPISOWE | opłacono BM | |||||
76 | Morawiec Weronika | Kraków | WPISOWE | opłacono BM | |||||
77 | Prokopczyk Aleksandra | Sochaczew | WPISOWE | opłacono BM | |||||
78 | Ufa Jarosław | Sochaczew | WPISOWE | opłacono BM | |||||
79 | Bodasińska Marta | Bełchatów | WPISOWE | opłacono BM | |||||
80 | Bednarek Kamila | Legionowo | WPISOWE | opłacono BM | |||||
81 | Małecka Izabela Małecka | Kalisz | WPISOWE | opłacono BM | |||||
82 | Zduńczyk Piotr | Legionowo | WPISOWE | opłacono BM | |||||
83 | Lipiński Rafał | Brzeg | WPISOWE | opłacono BM | |||||
84 | Michalski Marcin | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
85 | Głowiński Damian | Zagłówki | WPISOWE | opłacono BM | |||||
86 | Attiya Malika | Łódź | WPISOWE | opłacono BM | |||||
87 | Macios Monika | Warszawa | WPISOWE | opłacono BM | |||||
88 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | WPISOWE | opłacono | |||||
89 | Wasiak Agnieszka | Łódź (Łódź-Bałuty) | WPISOWE | opłacono BM | |||||
90 | Rumińska Beata | Zgierz | WPISOWE | opłacono BM |
Wyświetleń: 3167