Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Harkot Nikodem Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa Wysoka Kamieńska
2 Ciślak Szymon Baczysław Polska 1963m
3 Pastryk Konrad Baczysław Polska 1963m
4 Paczyńska Joanna Goleniów Polska 1963m
5 Szabat Urszula Wysoka Kamienska Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
6 Jankowski Mateusz Kamień Pomorski Polska 1963m
7 Jankowski Aleksander Kamień Pomorski Polska 1963m
8 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska Polska 1963m
9 Kiljańczyk Antonina Wysoka Kamienska Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
10 Orszulak Kornelia Wysoka Kamieńska Polska 1963m
11 Saładajczyk Alan Kretlewo Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
12 Flis Adam Wysoka Kamieńska Polska 1963m
13 Włodarczyk Klaudia Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
14 Kałużka Robert Wysoka Kamieńska Polska 1963m
15 Przesławska Amelia Dargobądz Polska 1963m
16 Przesławski Marcel Dargobadz Polska 1963m
17 Przesławska Patrycja Dargobądz Polska 1963m
18 Marszałek Paulina Wysoka Kamieńska Polska 1963m
19 Kałużka Nikola Wysoka Kamieńska Polska 1963m
20 Wesołowski Marcin Szczecin Polska 1963m
21 Pastryk Mariusz Wysoka Kamieńska Polska 1963m
22 Błasiak Kamila Wysoka Kamieńska Polska 1963m
23 Błasiak Paulina Wysoka kamieńska Polska 1963m
24 Chudzicki Miłosz Wysoka Kamieńska Polska 1963m
25 Nowicki Patryk Wysoka Kamieńska Polska 1963m
26 Cybulska Patrycja Wysoka Kamieńska Polska 1963m
27 Musiał Ela Wysoka Kamieńska Polska 1963m
28 Musiał Jakub Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
29 Musiał Wiktoria Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
30 Pawełczyk Olaf Wysoka Kamieńska Polska 1963m
31 Strumiński Dawid Wysoka Kamieńska Polska 1963m
32 Majewski Dawid Wysoka Kamieńska Polska 1963m
33 Bidler Marta Kretlewo Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
34 Dąbek Małgorzata Kretlewo Polska 1963m
35 Matecka Kamila Wysoka Kamieńska Polska 1963m
36 Kłysewicz Ida Wysoka Kamieńska Polska 1963m
37 Kłysewicz Staś Wysoka Kamieńska Polska 1963m
38 klysewicz MARIOLA WYSOKA KAMIEŃSKA Polska 1963m
39 Typek Sebastian Ostromice Polska 1963m
40 Walczak Anastazja Wysoka Kamieńska Polska 1963m
41 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska Polska 1963m
42 Kałużka Alan Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa Wysoka Kamieńska
43 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
44 Radoń Magdalena Wysoka Kamieńska Polska 1963m
45 Szabat Martyna Wysoka Kamieńska Polska 1963m Szkoła Podstawowa Wysoka Kamieńska
46 Szabat Marek Wysoka Kamieńska Polska 1963m Znicz Wysoka Kamieńska
47 Janusz Franciszek Dobropole Polska 1963m Szkoła Podstawowa Wysoka Kamieńska
48 Janusz Piotr Wysoka Kamieńska Polska 1963m
49 Kaczmarek Arkadiusz Niemica Polska 1963m
50 Caban Kacper Kozielice Polska 1963m Szkoła Podstawowa Wysoka Kamieńska
51 Caban Miłosz Kozielice Polska 1963m
52 Karbowski Adrian Koplino Polska 1963m
53 Major Szymon Samlino Polska 1963m Iskra Golczewo
54 Major Jakub Samlino Polska 1963m AP Gryf Kamień Pomorski
55 Kaczmarek Patrycja Niemica Polska 1963m
56 Bęgowska-Major Danuta Samlino Polska 1963m
57 Kaczmarek Damian Niemica Polska 1963m
58 Kaczmarek Bożena Niemica Polska 1963m
59 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska Polska 1963m
60 Kmiotczyk Jan Dobropole Polska 1963m
61 Pastryk Beata Baczysław Polska 1963m Szkoła Podstawowa Wysoka Kamieńska
62 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska Polska 1963m MKS Ina Goleniów
63 Kmiotczyk Maria Dobropole Polska 1963m
64 Kmiotczyk Mateusz Dobropole Polska 1963m
65 Kmiotczyk Stanisław Dobropole Polska 1963m Szkoła Podstawowa Wysoka Kamieńska
66 Kmiotczyk Karolina Dobropole Polska 1963m


Wyświetleń: 1974

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ