77 ELEKTRONICZNEZAPISY

Wysoka Kamieńska Bieg Tropem Wilczym 2022r

Miejsce Nazwisko i Imię Miejscowość
1 Opowicz Tomasz Kretlewo
2 Wesołowski Marcin Szczecin
3 Karbowski Adrian Koplino
4 Strumiński Dawid Wysoka Kamieńska
5 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska
6 Pawełczyk Olaf Wysoka Kamieńska
7 Major Jakub Samlino
8 Caban Kacper Kozielice
9 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska
10 Paczyńska Joanna Goleniów
11 Nowicki Patryk Wysoka Kamieńska
12 Kałużka Robert Wysoka Kamieńska
13 Saładajczyk Alan Kretlewo
14 Chudzicki Miłosz Wysoka Kamieńska
15 Grudziński Szymon Wysoka Kamieńska
16 Jankowski Mateusz Kamień Pomorski
17 Janusz Piotr Wysoka Kamieńska
18 Szabat Martyna Wysoka Kamieńska
19 Szabat Marek Wysoka Kamieńska
20 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska
21 Muszyńska Martyna Wysoka Kamieńska
22 Caban Miłosz Kozielice
23 Kałużka Alan Wysoka Kamieńska
24 Ciślak Szymon Baczysław
25 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska
26 Pastryk Konrad Baczysław
27 Harkot Nikodem Wysoka Kamieńska
28 Ostapko Michał Wysoka Kam
29 Pastryk Mariusz Wysoka Kamieńska
30 Cybulska Patrycja Wysoka Kamieńska
31 Rząsa Maja Wysoka Kam
32 Orszulak Kornelia Wysoka Kamieńska
33 Leus Hanna Wysoka Kam
34 Musiał Wiktoria Wysoka Kamieńska
35 Musiał Ela Wysoka Kamieńska
36 Janusz Zuzanna Wysoka Kamieńska
37 Janusz Franciszek Dobropole
38 Bęgowska-Major Danuta Samlino
39 Szpakowski Remigiusz
40 Kmiotczyk Stanisław Dobropole
41 Kmiotczyk Mateusz Dobropole
42 Kmiotczyk Jan Dobropole
43 Musiał Jakub Wysoka Kamieńska
44 Szabat Urszula Wysoka Kamienska
45 Cieszyński Antoni Stobno
46 Cieszyńska Agata Stobno
47 Kaczmarek Patrycja Niemica
48 Kaczmarek Arkadiusz Niemica
49 Kaczmarek Bożena Niemica
50 Kaczmarek Damian Niemica
51 Walczak Anastazja Wysoka Kamieńska
52 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska
53 Flis Adam Wysoka Kamieńska
54 Paluch Edwin Wysoka Kam
55 Paluch Justyna Wysoka kamieńska
56 Włodarczyk Klaudia Wysoka Kamieńska
57 Kiljańczyk Antonina Wysoka Kamienska
58 Jankowski Aleksander Kamień Pomorski
59 Matecka Kamila Wysoka Kamieńska
60 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska
61 Radoń Magdalena Wysoka Kamieńska
62 Kałużka Nikola Wysoka Kamieńska
63 Przesławski Marcel Dargobadz
64 Kmiotczyk Karolina Dobropole
65 Kmiotczyk Maria Dobropole
66 Przesławska Patrycja Dargobądz
67 Przesławska Amelia Dargobądz
68 Pastryk Beata Baczysław

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ