Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skorupa Mateusz | Owczarnia | Polska | 5 km | ||
2 | Małecki Mateusz | Radziejowice | Polska | 5 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | |
3 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | 5 km NW | opłacono | |
4 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | 5 km NW | opłacono | |
5 | Konat Mikołaj | Książenice | Polska | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
6 | Żulińska Kamila | Podkowa Leśna | Polska | 5 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
7 | Syldatk Helena | Warszawa | Polska | 5 km NW | Avocado Wellness Club | opłacono |
8 | Neska Grzegorz | Przystałowice Duże | Polska | 5 km | opłacono | |
9 | Kowalczyk Mateusz | Książenice | Polska | 1 km | ZSP Książenice | |
10 | Grabarczyk Ilona | Leszno | Polska | 5 km | opłacono | |
11 | Barszczewski Kazimierz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
12 | Małecki Marcel | Radziejowice | Polska | 1 km | LKS Osuchów | |
13 | Małecka Karina | Radziejowice | Polska | 1 km | LKS Osuchów | |
14 | Małecka Dominika | Radziejowice | Polska | 1 km | LKS Osuchów | |
15 | Małecki Piotr | Radziejowice | Polska | 5 km | Lemiesz Team | |
16 | Szustek-Choroś Monika | Grodzisk mazowiecki | Polska | 5 km | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | |
17 | Hirsz Franek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Maz. | opłacono |
18 | Hirsz Martynka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 200 m | opłacono | |
19 | Hirsz Ignaś | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Maz. | opłacono |
20 | Hirsz Antek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 1 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Maz. | opłacono |
21 | Hirsz Jacek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
22 | Hirsz Marta | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
23 | Nowak-Dresler Magdalena | Warszawa | Polska | 5 km NW | Avocado Wellness Club | opłacono |
24 | Paluch Paweł | Warszawa | Polska | 5 km NW | Avocado Wellness Club | opłacono |
25 | Jarczyk Marcelina | Marynin | Polska | 1 km | ZSP Książenice | opłacono |
26 | Grzeszczyk Julia | Książenice | Polska | 1 km | ZSP Książenice | opłacono |
27 | Grzeszczyk Stanisław | Książenice | Polska | 1 km | ZSP Książenice | opłacono |
28 | Rylska Oliwia | Pass | Polska | 1 km | UKS Filipides Teresin | opłacono |
29 | MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | Polska | 5 km | Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" | opłacono |
30 | Węgliński Paweł | Mińsk Mazowiecki | Polska | 1 km | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | opłacono |
31 | Baranski Ireneusz | Milanowek | Polska | 5 km | DOGON GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono |
32 | Szatkowska Kasia | Chylice | Polska | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
33 | Dominiak Jolanta | Żychlin | Polska | 5 km NW | Oldboy Żychlin | opłacono |
34 | Dominiak Józef Dominiak | Żychlin | Polska | 5 km NW | opłacono | |
35 | Newen-Tarczyk Barbara | Granica | Polska | 5 km NW | Let’s go Podkowa Leśna | opłacono |
36 | Kulczyk Tymoteusz | Książenice | Polska | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
37 | Zdziarski Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono |
38 | Oksiędzki Zbigniew | Brwinów | Polska | 5 km | opłacono | |
39 | Netkowski Wojciech | Warszawa | Polska | 5 km NW | Let's go Podkowa Leśna | opłacono |
40 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | Polska | 5 km | ||
41 | Bielecka Zuzanna | Warszawa | Polska | 5 km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
42 | Magdoń Jan | Grodzisk Maz. | Polska | 1 km | Hachi Judo | opłacono |
43 | Safandowska Małgorzata | Kowal | Polska | 5 km NW | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
44 | Polkowski Piotr | Warszawa | Polska | 5 km NW | opłacono | |
45 | Żbikowski Wacław | Kowalówka | Polska | 5 km NW | TURBO-KIJE | opłacono |
46 | Zieliński Szczepan | Włocławek | Polska | 5 km NW | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
47 | Izwantowski Franciszek | Brwinów | Polska | 1 km | SP AZYMUT | opłacono |
48 | Kurdubski Daniel | Włocławek | Polska | 5 km NW | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
49 | Braun Aneta | Włocławek | Polska | 5 km NW | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
50 | Wroński Vlodi | Warszawa | Polska | 5 km NW | PASJA Nordic Walking | opłacono |
51 | Sadłoń Ignacy | Warszawa | Polska | 1 km | UKS Wawer Warszawa | |
52 | Muszał Maja | Osowiec | Polska | 1 km | opłacono | |
53 | Gałązka Tomasz | Błonie | Polska | 5 km | opłacono | |
54 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono |
55 | Tomczak Joanna | Warszawa | Polska | 5 km | ||
56 | Hajec Jakub | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 400 m | opłacono | |
57 | Kozłowska Ewa | Warszawa | Polska | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono |
58 | Rudnicka Gabrysia | Warszawa | Polska | 400 m | opłacono | |
59 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | 5 km NW | opłacono | |
60 | Padowicz Anna | Warszawa | Polska | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono |
61 | Kozłowska Małgorzata | Warszawa | Polska | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono |
62 | Adamczyk Adam | Warszawa | Polska | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono |
63 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono |
64 | Plejznerowski Mikołaj | Otwock | Polska | 200 m | opłacono | |
65 | Plejznerowski Jakub | Otwock | Polska | 1 km | Akademia Sportu Otwock | opłacono |
66 | Plejznerowski Mateusz | Otwock | Polska | 1 km | Akademia Sportu Otwock | opłacono |
67 | Plejznerowski Marcin | Otwock | Polska | 5 km | Akademia Sportu Otwock | opłacono |
68 | Żaczkiewicz Michal | Boża Wola | Polska | 1 km | Polonia Warszawa | opłacono |
69 | Zmyslowska Mróz Eliza | KOMORÓW | Polska | 5 km | ||
70 | Mróz Sebastian | Komorów | Polska | 5 km | ||
71 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Polska | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | |
72 | Jeruzal Tymoteusz | Szczęsne | Polska | 1 km | opłacono | |
73 | Jeruzal Maciej | Szczęsne | Polska | 5 km | opłacono | |
74 | Hentka Basia | Warszawa | Polska | 200 m | Ukl olimpijczyk | opłacono |
75 | JAWORSKI ŁUKASZ | Biejkòw | Polska | 5 km NW | ||
76 | Świderek Marcin | Skierniewice | Polska | 5 km NW | Sport Team Skierniewice | opłacono |
77 | Radke-Witczak Ewelina | Skierniewice | Polska | 5 km NW | Sport Team Skierniewice | |
78 | Witczak Piotr | Skierniewice | Polska | 5 km NW | SportTeam Skierniewice | |
79 | Kisiel Wincenty | Ząbki | Polska | 5 km | Widłorogi | |
80 | Majewski Franciszek | Wołomin | Polska | 200 m | Widłorogi | |
81 | Majewska Edyta | Wołomin | Polska | 5 km | Zabiegany Wołomin | |
82 | Lutomirska Asia | Łomianki | Polska | 1 km | UKS Orzełki | opłacono |
83 | Adamczyk Hanna | Piotrowice k/Nałęczowa | Polska | 5 km NW | ||
84 | Kulik Adam | Łukow | Polska | 5 km NW | opłacono | |
85 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | 5 km | Vege Runners | |
86 | Rachwalska Zofia | Warszawa | Polska | 1 km | KS ATAK AGRYKOLA | opłacono |
87 | sobolak marzena | Warszawa | Polska | 5 km NW | ||
88 | Wojtasińki Rafał | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 7750