Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akademia Sportu Otwock | |||||||||
1 | Plejznerowski Jakub | Otwock | 1 km | Akademia Sportu Otwock | opłacono | ||||
2 | Plejznerowski Mateusz | Otwock | 1 km | Akademia Sportu Otwock | opłacono | ||||
3 | Plejznerowski Marcin | Otwock | 5 km | Akademia Sportu Otwock | opłacono | ||||
Avocado Wellness Club | |||||||||
4 | Syldatk Helena | Warszawa | 5 km NW | Avocado Wellness Club | opłacono | ||||
5 | Nowak-Dresler Magdalena | Warszawa | 5 km NW | Avocado Wellness Club | opłacono | ||||
6 | Paluch Paweł | Warszawa | 5 km NW | Avocado Wellness Club | opłacono | ||||
DOGON GRODZISK MAZOWIECKI | |||||||||
7 | Baranski Ireneusz | Milanowek | 5 km | DOGON GRODZISK MAZOWIECKI | opłacono | ||||
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
8 | Szatkowska Kasia | Chylice | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
9 | Zdziarski Piotr | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Hachi Judo | |||||||||
10 | Magdoń Jan | Grodzisk Maz. | 1 km | Hachi Judo | opłacono | ||||
KS ATAK AGRYKOLA | |||||||||
11 | Rachwalska Zofia | Warszawa | 1 km | KS ATAK AGRYKOLA | opłacono | ||||
KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | |||||||||
12 | Węgliński Paweł | Mińsk Mazowiecki | 1 km | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | opłacono | ||||
LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
13 | Małecki Mateusz | Radziejowice | 5 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | |||||
14 | Konat Mikołaj | Książenice | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
15 | Żulińska Kamila | Podkowa Leśna | 5 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
16 | Barszczewski Kazimierz | Grodzisk Mazowiecki | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
17 | Kulczyk Tymoteusz | Książenice | 1 km | LIDER Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
LKS Osuchów | |||||||||
18 | Małecki Marcel | Radziejowice | 1 km | LKS Osuchów | |||||
19 | Małecka Karina | Radziejowice | 1 km | LKS Osuchów | |||||
20 | Małecka Dominika | Radziejowice | 1 km | LKS Osuchów | |||||
Lemiesz Team | |||||||||
21 | Małecki Piotr | Radziejowice | 5 km | Lemiesz Team | |||||
Let's go Podkowa Leśna | |||||||||
22 | Netkowski Wojciech | Warszawa | 5 km NW | Let's go Podkowa Leśna | opłacono | ||||
Let’s go Podkowa Leśna | |||||||||
23 | Newen-Tarczyk Barbara | Granica | 5 km NW | Let’s go Podkowa Leśna | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
24 | Jerulank Wiesław | Grajewo | 5 km | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
25 | Bielecka Zuzanna | Warszawa | 5 km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
Oldboy Żychlin | |||||||||
26 | Dominiak Jolanta | Żychlin | 5 km NW | Oldboy Żychlin | opłacono | ||||
PASJA Nordic Walking | |||||||||
27 | Wroński Vlodi | Warszawa | 5 km NW | PASJA Nordic Walking | opłacono | ||||
Pasja Nordic Walking | |||||||||
28 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono | ||||
29 | Kozłowska Ewa | Warszawa | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono | ||||
30 | Kozłowska Małgorzata | Warszawa | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono | ||||
31 | Adamczyk Adam | Warszawa | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono | ||||
32 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | |||||
Pasja Nordic Walking | |||||||||
33 | Padowicz Anna | Warszawa | 5 km NW | Pasja Nordic Walking | opłacono | ||||
Polonia Warszawa | |||||||||
34 | Żaczkiewicz Michal | Boża Wola | 1 km | Polonia Warszawa | opłacono | ||||
SP AZYMUT | |||||||||
35 | Izwantowski Franciszek | Brwinów | 1 km | SP AZYMUT | opłacono | ||||
SportTeam Skierniewice | |||||||||
36 | Witczak Piotr | Skierniewice | 5 km NW | SportTeam Skierniewice | |||||
Sport Team Skierniewice | |||||||||
37 | Świderek Marcin | Skierniewice | 5 km NW | Sport Team Skierniewice | opłacono | ||||
38 | Radke-Witczak Ewelina | Skierniewice | 5 km NW | Sport Team Skierniewice | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Maz. | |||||||||
39 | Hirsz Franek | Grodzisk Mazowiecki | 1 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Maz. | opłacono | ||||
40 | Hirsz Antek | Grodzisk Mazowiecki | 1 km | Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Maz. | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Maz. | |||||||||
41 | Hirsz Ignaś | Grodzisk Mazowiecki | 400 m | Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Maz. | opłacono | ||||
TURBO-KIJE | |||||||||
42 | Żbikowski Wacław | Kowalówka | 5 km NW | TURBO-KIJE | opłacono | ||||
Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" | |||||||||
43 | MIECZKOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | 5 km | Towarzystwo Gimnastyczne ,,SOKÓŁ" | opłacono | ||||
UKS Filipides Teresin | |||||||||
44 | Rylska Oliwia | Pass | 1 km | UKS Filipides Teresin | opłacono | ||||
UKS Orzełki | |||||||||
45 | Lutomirska Asia | Łomianki | 1 km | UKS Orzełki | opłacono | ||||
UKS Wawer Warszawa | |||||||||
46 | Sadłoń Ignacy | Warszawa | 1 km | UKS Wawer Warszawa | |||||
Ukl olimpijczyk | |||||||||
47 | Hentka Basia | Warszawa | 200 m | Ukl olimpijczyk | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
48 | Kochman Iwona | Warszawa | 5 km | Vege Runners | |||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
49 | Safandowska Małgorzata | Kowal | 5 km NW | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
50 | Zieliński Szczepan | Włocławek | 5 km NW | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
51 | Kurdubski Daniel | Włocławek | 5 km NW | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
52 | Braun Aneta | Włocławek | 5 km NW | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
Widłorogi | |||||||||
53 | Kisiel Wincenty | Ząbki | 5 km | Widłorogi | |||||
54 | Majewski Franciszek | Wołomin | 200 m | Widłorogi | |||||
Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
55 | Szustek-Choroś Monika | Grodzisk mazowiecki | 5 km | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | |||||
56 | Hirsz Jacek | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
57 | Hirsz Marta | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | Wolni Biegacze Slow Jogging Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
ZSP Książenice | |||||||||
58 | Kowalczyk Mateusz | Książenice | 1 km | ZSP Książenice | |||||
59 | Jarczyk Marcelina | Marynin | 1 km | ZSP Książenice | opłacono | ||||
60 | Grzeszczyk Julia | Książenice | 1 km | ZSP Książenice | opłacono | ||||
61 | Grzeszczyk Stanisław | Książenice | 1 km | ZSP Książenice | opłacono | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
62 | Majewska Edyta | Wołomin | 5 km | Zabiegany Wołomin | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
63 | Skorupa Mateusz | Owczarnia | 5 km | ||||||
64 | Mikoś Teresa | Otwock | 5 km NW | opłacono | |||||
65 | Mikoś Roman | Otwock | 5 km NW | opłacono | |||||
66 | Neska Grzegorz | Przystałowice Duże | 5 km | opłacono | |||||
67 | Grabarczyk Ilona | Leszno | 5 km | opłacono | |||||
68 | Hirsz Martynka | Grodzisk Mazowiecki | 200 m | opłacono | |||||
69 | Dominiak Józef Dominiak | Żychlin | 5 km NW | opłacono | |||||
70 | Oksiędzki Zbigniew | Brwinów | 5 km | opłacono | |||||
71 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | 5 km | ||||||
72 | Polkowski Piotr | Warszawa | 5 km NW | opłacono | |||||
73 | Muszał Maja | Osowiec | 1 km | opłacono | |||||
74 | Gałązka Tomasz | Błonie | 5 km | opłacono | |||||
75 | Tomczak Joanna | Warszawa | 5 km | ||||||
76 | Hajec Jakub | Grodzisk Mazowiecki | 400 m | opłacono | |||||
77 | Rudnicka Gabrysia | Warszawa | 400 m | opłacono | |||||
78 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | 5 km NW | opłacono | |||||
79 | Plejznerowski Mikołaj | Otwock | 200 m | opłacono | |||||
80 | Zmyslowska Mróz Eliza | KOMORÓW | 5 km | ||||||
81 | Mróz Sebastian | Komorów | 5 km | ||||||
82 | Jeruzal Tymoteusz | Szczęsne | 1 km | opłacono | |||||
83 | Jeruzal Maciej | Szczęsne | 5 km | opłacono | |||||
84 | JAWORSKI ŁUKASZ | Biejkòw | 5 km NW | ||||||
85 | Adamczyk Hanna | Piotrowice k/Nałęczowa | 5 km NW | ||||||
86 | Kulik Adam | Łukow | 5 km NW | opłacono | |||||
87 | sobolak marzena | Warszawa | 5 km NW | ||||||
88 | Wojtasińki Rafał | Grodzisk Mazowiecki | 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 7749