Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olszówka Jan | Gdańska | Polska | Aquathlon | |||
2 | Olszówka Aleksander | Gdańska | Polska | Aquathlon | |||
3 | Labuda Tymoteusz | Luzino | Polska | Aquathlon | Szkoła Podstawowa nr 1 | ||
4 | Labuda Nikodem | Luzino | Polska | Kids Run | Przedszkole Bajkowa Dolina | ||
5 | Labuda Franciszek | Luzino | Polska | Kids Run | Przedszkole Bajkowa Dolina | ||
6 | Kowalik Kamil | Kębłowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT | ||
7 | Kozikowski Filip | Goscicino | Polska | Kids Run | |||
8 | Kozikowski Oliwier | Goscicino | Polska | Kids Run | |||
9 | Chmielewska Hanna | Straszyn, Pruszcz Gdański, Gdański | Polska | Aquathlon | |||
10 | Maszota Amelia Maszota | Luzino | Polska | Aquathlon | |||
11 | Maszota Dawid Maszota | Luzino | Polska | Aquathlon | |||
12 | Maszota Piotr Maszota | Luzino | Polska | Kids Run | |||
13 | Mudlaff Marcelina | Chłapowo | Polska | Kids Run | Klif Team | ||
14 | Kass Mieszko | Puck | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
15 | Kass Michalina | Puck | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
16 | Bocianowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
17 | Voigt Patryk | Szemud | Polska | Aquathlon | |||
18 | Voigt Mateusz | Szemud | Polska | Aquathlon | |||
19 | Wysocka Zofia | Gdynia | Polska | Aquathlon | SP nr 47 w Gdyni | ||
20 | Wysocki Adam | Gdynia | Polska | Kids Run | Przedszkole nr 55 w Gdyni | ||
21 | Koss Dominik | Władysławowo | Polska | Aquathlon | |||
22 | Czwatschka Marcelina | Lesniewo | Polska | Kids Run | |||
23 | Czwatschka Milena | Lesniewo | Polska | Aquathlon | Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka | ||
24 | Figura Agata | Starogard Gdański | Polska | Kids Run | |||
25 | Patelczyk Hanna | Góra | Polska | Kids Run | |||
26 | Ostrowski Bartłomiej | Rozewie | Polska | Kids Run | |||
27 | Ostrowska Maja | Rozewie | Polska | Aquathlon | |||
28 | Bieszke Adam | Góra | Polska | Kids Run | |||
29 | Ustarbowska Wiktoria | Swarzewo | Polska | Kids Run | |||
30 | Hartliński Iwo Dionizy | Woryty | Polska | Kids Run | |||
31 | Jezusek Tymoteusz | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
32 | Jezusek Mateusz | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
33 | Meyer Jakub | Barłomino | Polska | Kids Run | |||
34 | Meyer Zofia | Barłomino | Polska | Kids Run | |||
35 | Meyer Paweł | Barłomino | Polska | Aquathlon | |||
36 | Miaśkiewicz Maksymilian | Słupno | Polska | Kids Run | |||
37 | Miaśkiewicz Michalina | Słupno | Polska | Aquathlon | |||
38 | Chmiel Igor | Bolszewo | Polska | Kids Run | Trampus Turystyka Aktywna | ||
39 | Chmiel Jakub | Bolszewo | Polska | Kids Run | Trampus Turystyka Aktywna | ||
40 | Łaski Konrad | Starogard Gdański | Polska | Aquathlon | UKS 8 Starogard Gd / Olimpswim | ||
41 | Ćwik Leonard | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
42 | Ćwik Sonia | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
43 | Ćwik Alicja | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
44 | Milej Marcelina | Kębłowo | Polska | Kids Run | |||
45 | Klebba Natalia | Puck / Łebcz | Polska | Aquathlon | Szkoła Podstawowa Małe Morze | ||
46 | Klebba Szymon | Puck / Łebcz | Polska | Kids Run | Pozytywne Przedszkole Małe Morze | ||
47 | USTARBOWSKA Maja | SWARZEWO | Polska | Aquathlon | |||
48 | Łazaronek Olimpia | Stara Sikorska Huta | Polska | Aquathlon | OlimpSwim | ||
49 | Łazaronek Irmina | Stara Sikorska Huta | Polska | Kids Run | OlimpSwim | ||
50 | Waleńska Alicja | Gdynia | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
51 | Waleńska Hanna | Gdynia | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
52 | Urbański Franciszek | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
53 | Orzoł Laura | Gdynia | Polska | Kids Run | Party Animals Gdynia | ||
54 | Orzoł Liwia | Gdynia | Polska | Kids Run | Party Animals Gdynia | ||
55 | Piotrzkowski Filip | REDA | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
56 | Pawłowski Dominik | Gościcino | Polska | Aquathlon | |||
57 | Pawłowska Laura | Gościcino | Polska | Aquathlon | |||
58 | Niedźwiecka Nadia | Rumia | Polska | Aquathlon | |||
59 | Dzierżyńska Jagna | Mieroszyno | Polska | Aquathlon | |||
60 | Schmidt Ula | Wejherowo | Polska | Kids Run | |||
61 | Schmidt Klara | Wejherowo | Polska | Kids Run | |||
62 | Szydłowski Kacper | Kraków | Polska | Kids Run | Klub Pod Wisienką | ||
63 | Szydłowska Natalia | Kraków | Polska | Aquathlon | Klub Pod Wisienką | ||
64 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
65 | Klanczkowska Martyna | Wejherowo | Polska | Aquathlon | WAGOTECH Team | ||
66 | Klanczkowska Wiktoria | Wejherowo | Polska | Aquathlon | WAGOTECH Team | ||
67 | Klanczkowska Daria | Wejherowo | Polska | Kids Run | WAGOTECH Team | ||
68 | Zyngier Marcin | Władysławowo | Polska | Kids Run | |||
69 | Zyngier Antonina | Władysławowo | Polska | Kids Run | |||
70 | Sikorra Agata | Puck | Polska | Aquathlon | |||
71 | Szuder Jan | Hornówek | Polska | Aquathlon | Triangle Sports | ||
72 | Nowak Konrad | Starzyno | Polska | Aquathlon | |||
73 | Lisakowska Michalina | Puck | Polska | Aquathlon | |||
74 | Lisakowski Otton | Puck | Polska | Kids Run | |||
75 | Lamenta Leon | Reda | Polska | Kids Run | |||
76 | Lamenta Lilianna | Reda | Polska | Kids Run | |||
77 | Lunk Nadia | Puck | Polska | Aquathlon | Szkoła Podstawowa nr 2 | ||
78 | Liszka Weronika | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
79 | Goszczyńska Martyna | Wejherowo | Polska | Aquathlon | Uks 8 wejherowo | ||
80 | Meyer Amelia | Wejherowo | Polska | Aquathlon | Uks 8 wejherowo | ||
81 | Bugaj Alan | Puck | Polska | Kids Run | |||
82 | Brzęczek Gabriela | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
83 | Krawczyk Matylda | Kraków | Polska | Kids Run | Klub Pod Wisienką | ||
84 | Krawczyk Michalina | Kraków | Polska | Aquathlon | Klub Pod Wisienką | ||
85 | Fedak Michał | Zagórz | Polska | Aquathlon | UKS Aquarius Lesko | ||
86 | Fedak Gaja | Zagórz | Polska | Aquathlon | UKS Aquarius Lesko | ||
87 | Kamać Martyna | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
88 | Zaręba Emilia | Puck | Polska | Kids Run | |||
89 | Okroy Sylwester | Puck | Polska | Aquathlon | |||
90 | Okroy Kamil | Puck | Polska | Kids Run | |||
91 | Czwatschka Jakub | Puck | Polska | Kids Run | |||
92 | Blar Maciej | Puck | Polska | Aquathlon | |||
93 | Blar Zuzanna | Puck | Polska | Aquathlon | |||
94 | Juśkiw Jagna | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
95 | Juśkiw Julia | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
96 | Kamiński Jakub | Gdynia | Polska | Kids Run | Jaś i Małgosia Gdynia | ||
97 | Kamińska Pola | Gdynia | Polska | Kids Run | Jaś i Małgosia Gdynia | ||
98 | Brzezik Damian | Wejherowo | Polska | Aquathlon | |||
99 | Brzezik Michał | Wejherowo | Polska | Aquathlon | |||
100 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Aquathlon | BCT Team Gdynia |
Wyświetleń: 5519