Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUCHERT Piotr | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
2 | Wojtasik Hubert | Rumia | Polska | Aquathlon | |||
3 | mielcarek Antonina | Reda | Polska | Kids Run | |||
4 | Kłodziński Nikodem | Rzucewo | Polska | Aquathlon | |||
5 | Kłodzińska Nikola | Rzucewo | Polska | Aquathlon | |||
6 | Maksymiuk Tobiasz | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
7 | Jankowski Krystian | Wejherowo | Polska | Aquathlon | |||
8 | Hałęza Alicja | Wejherowo | Polska | Kids Run | |||
9 | Dul Maya | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
10 | Dul Zofia | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
11 | Brzezik Michał | Wejherowo | Polska | Aquathlon | |||
12 | Brzezik Damian | Wejherowo | Polska | Aquathlon | |||
13 | Juśkiw Julia | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
14 | Juśkiw Jagna | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
15 | Blar Zuzanna | Puck | Polska | Aquathlon | |||
16 | Blar Maciej | Puck | Polska | Aquathlon | |||
17 | Czwatschka Jakub | Puck | Polska | Kids Run | |||
18 | Okroy Kamil | Puck | Polska | Kids Run | |||
19 | Okroy Sylwester | Puck | Polska | Aquathlon | |||
20 | Zaręba Emilia | Puck | Polska | Kids Run | |||
21 | Kamać Martyna | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
22 | Brzęczek Gabriela | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
23 | Bugaj Alan | Puck | Polska | Kids Run | |||
24 | Liszka Weronika | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
25 | Lamenta Lilianna | Reda | Polska | Kids Run | |||
26 | Lamenta Leon | Reda | Polska | Kids Run | |||
27 | Lisakowski Otton | Puck | Polska | Kids Run | |||
28 | Lisakowska Michalina | Puck | Polska | Aquathlon | |||
29 | Nowak Konrad | Starzyno | Polska | Aquathlon | |||
30 | Sikorra Agata | Puck | Polska | Aquathlon | |||
31 | Zyngier Antonina | Władysławowo | Polska | Kids Run | |||
32 | Zyngier Marcin | Władysławowo | Polska | Kids Run | |||
33 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
34 | Schmidt Klara | Wejherowo | Polska | Kids Run | |||
35 | Schmidt Ula | Wejherowo | Polska | Kids Run | |||
36 | Dzierżyńska Jagna | Mieroszyno | Polska | Aquathlon | |||
37 | Niedźwiecka Nadia | Rumia | Polska | Aquathlon | |||
38 | Pawłowska Laura | Gościcino | Polska | Aquathlon | |||
39 | Pawłowski Dominik | Gościcino | Polska | Aquathlon | |||
40 | Urbański Franciszek | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
41 | USTARBOWSKA Maja | SWARZEWO | Polska | Aquathlon | |||
42 | Milej Marcelina | Kębłowo | Polska | Kids Run | |||
43 | Ćwik Alicja | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
44 | Ćwik Sonia | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
45 | Ćwik Leonard | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
46 | Miaśkiewicz Michalina | Słupno | Polska | Aquathlon | |||
47 | Miaśkiewicz Maksymilian | Słupno | Polska | Kids Run | |||
48 | Meyer Paweł | Barłomino | Polska | Aquathlon | |||
49 | Meyer Zofia | Barłomino | Polska | Kids Run | |||
50 | Meyer Jakub | Barłomino | Polska | Kids Run | |||
51 | Jezusek Mateusz | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
52 | Jezusek Tymoteusz | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
53 | Hartliński Iwo Dionizy | Woryty | Polska | Kids Run | |||
54 | Ustarbowska Wiktoria | Swarzewo | Polska | Kids Run | |||
55 | Bieszke Adam | Góra | Polska | Kids Run | |||
56 | Ostrowska Maja | Rozewie | Polska | Aquathlon | |||
57 | Ostrowski Bartłomiej | Rozewie | Polska | Kids Run | |||
58 | Patelczyk Hanna | Góra | Polska | Kids Run | |||
59 | Figura Agata | Starogard Gdański | Polska | Kids Run | |||
60 | Czwatschka Marcelina | Lesniewo | Polska | Kids Run | |||
61 | Koss Dominik | Władysławowo | Polska | Aquathlon | |||
62 | Voigt Mateusz | Szemud | Polska | Aquathlon | |||
63 | Voigt Patryk | Szemud | Polska | Aquathlon | |||
64 | Bocianowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
65 | Maszota Piotr Maszota | Luzino | Polska | Kids Run | |||
66 | Maszota Dawid Maszota | Luzino | Polska | Aquathlon | |||
67 | Maszota Amelia Maszota | Luzino | Polska | Aquathlon | |||
68 | Chmielewska Hanna | Straszyn, Pruszcz Gdański, Gdański | Polska | Aquathlon | |||
69 | Kozikowski Oliwier | Goscicino | Polska | Kids Run | |||
70 | Kozikowski Filip | Goscicino | Polska | Kids Run | |||
71 | Olszówka Aleksander | Gdańska | Polska | Aquathlon | |||
72 | Olszówka Jan | Gdańska | Polska | Aquathlon | |||
73 | Górski Maciej | Wejherowo | Polska | Aquathlon | AG TRI-Team Rumia | ||
74 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | Kids Run | BCT Team Gdynia | ||
75 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Aquathlon | BCT Team Gdynia | ||
76 | Ryszowska Oliwia | Rumia | Polska | Kids Run | Błyskawica | ||
77 | Budnik Jeremiasz | Gdańsk | Polska | Kids Run | BvB | ||
78 | Budnik Sara | Gdańsk | Polska | Kids Run | BvB | ||
79 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | Polska | Aquathlon | Carlsson Drewno | ||
80 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | Polska | Aquathlon | Carlsson Drewno | ||
81 | Pioch Nina | Kębłowo | Polska | Aquathlon | Graal | ||
82 | Grabowski Mariusz | Pogórze | Polska | Aquathlon | Grabowski Mariusz Sp. z o.o. - TEAM | ||
83 | Kilanowski Antoni | Bydgoszcz | Polska | Kids Run | Gwiazda Bydgoszcz | ||
84 | Kamińska Pola | Gdynia | Polska | Kids Run | Jaś i Małgosia Gdynia | ||
85 | Kamiński Jakub | Gdynia | Polska | Kids Run | Jaś i Małgosia Gdynia | ||
86 | SPRINGMAN Krystian | Jastrzębia Góra | Polska | Aquathlon | Klif Team | ||
87 | Mudlaff Maja | Chłapowo | Polska | Aquathlon | Klif Team | ||
88 | Mudlaff Marcelina | Chłapowo | Polska | Kids Run | Klif Team | ||
89 | Krawczyk Michalina | Kraków | Polska | Aquathlon | Klub Pod Wisienką | ||
90 | Krawczyk Matylda | Kraków | Polska | Kids Run | Klub Pod Wisienką | ||
91 | Szydłowska Natalia | Kraków | Polska | Aquathlon | Klub Pod Wisienką | ||
92 | Szydłowski Kacper | Kraków | Polska | Kids Run | Klub Pod Wisienką | ||
93 | Pluta Michał | Gdańsk | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT | ||
94 | Kowalik Kamil | Kębłowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT | ||
95 | Miziarska Julia | Reda | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
96 | Meyer Jakub | Luzino | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
97 | Meyer Zuzanna | Luzino | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
98 | Skrobacz Aleksander | Reda | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
99 | Rafalak Pola | Kosakowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
100 | Majkowska Zofia | Kębłowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT TRI TEAM |
Wyświetleń: 5470