Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Józefowicz Zbigniew Gronowo Elbląskie Polska Dystans MINI
2 Krawiec Anna Lębork Polska Dystans MINI MKK PST MISTRAL LĘBORK opłacono
3 Zakrzewski Łukasz Olsztyn Polska Dystans MINI opłacono
4 Gierulski Marcin Olsztyn Polska Dystans MEGA MSR OLSZTYN opłacono
5 Modrzewski Bogumił Prabuty Polska Dystans MINI BIKE CLUB PRABUTY opłacono
6 Klepando Filip Olsztyn Polska Dystans MINI Akademia Kolarstwa Olsztyn
7 Kopeć Michał Olsztyn Polska Dystans MINI MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ opłacono
8 Kowalczyk Wojciech Susz Polska Dystans MINI Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn
9 Szydłowski Sebastian Elbląg Polska Dystans MINI EUS
10 Stakuć Magdalena Gdańsk Polska Dystans MINI Rowersi Cycling Team
11 Siemiński Paweł Dobre Miasto Polska Dystans MEGA opłacono
12 Winiarz Robert Kwidzyn Polska Dystans MINI MTB KWIDZYN TEAM opłacono
13 Jarząbek Bartłomiej Karsin Polska Dystans MEGA GardenFlora Sport Team opłacono
14 Dzikowski Łukasz Kwidzyn Polska Dystans MINI Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn
15 Wyżlic Michał Ostróda Polska Dystans MEGA Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn
16 Jahn Daniel Kwidzyn Polska Dystans MINI Kwidzynski Klub Kolarski Dziki Team
17 Misiewicz Aleksander Elbląg Polska Dystans MINI opłacono
18 Rydel Wiktor Kwidzyn Polska Dystans MINI AKJ Kwidzyn opłacono
19 Piasek Michał Elbląg Polska Dystans MINI AdventureTeam opłacono
20 Wydrowska Elżbieta Gdańsk Polska Dystans MEGA DiverseExtremeTeam opłacono
21 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK Polska Dystans MEGA opłacono
22 Strzelecki Paweł Lębork Polska Dystans MINI MKK PST MISTRAL LĘBORK opłacono
23 Kazaniecki Robert Kwidzyn Polska Dystans MINI MTB KWIDZYN TEAM opłacono
24 Piłat Adrian Dywity Polska Dystans MEGA
25 Szajkowski Tomasz Tczew Polska Dystans MINI opłacono
26 Oborski Ryszard Mrągowo Polska Dystans MINI opłacono
27 Gruszewski Hadrian Mława Polska Dystans MINI Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn
28 Iwaniuk Bartosz Olsztyn Polska Dystans MINI Michelin Team opłacono
29 Hinz Marcin Dywity Polska Dystans MEGA SKALMAR OBŁYNOS RACING
30 Tarkowian Karol Olsztyn Polska Dystans MEGA opłacono
31 BANACH Bartosz Gdansk Polska Dystans MEGA Bright Inventions Gdansk opłacono
32 Zastawny Krzysztof Gdańsk Polska Dystans MEGA DiverseExtremeTeam opłacono
33 Żywicki Paweł Bytów Polska Dystans MINI Prefabet opłacono
34 Szot Szymon Olsztyn Polska Dystans MINI opłacono
35 Gołębicki Paweł Gdańsk Polska Dystans MEGA Torus Grom Gdańsk opłacono
36 Bednarek Paweł Mrągowo Polska Dystans MEGA RAFBIKE CYCLING TEAM opłacono
37 Olpeter Adam Kwidzyn Polska Dystans MINI A K J KWIDZYN opłacono
38 Dzienisz Janusz Gdynia Polska Dystans MINI Adva Optical Networking opłacono
39 Hoppe Leszek Bytów Polska Dystans MINI Baszta Bytow opłacono
40 Zawidow Maciej Pasłęk Polska Dystans MINI
41 Dłoniak Sławomir Bogdany Polska Dystans MEGA Hotel Krasicki MTB Team Olsztyn
42 Rubaj Adam Kwidzyn Polska Dystans MINI Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn
43 Michalik Jarosław Kwidzyn Polska Dystans MINI MTB KWIDZYN TEAM opłacono
44 Ryś Marcin Bytów Polska Dystans MINI opłacono
45 Siemież Agnieszka Elbląg Polska Dystans MINI opłacono
46 Kruba Emil Dobre Miasto Polska Dystans MEGA Piasecki Concept opłacono
47 Ścibek Szymon Pasłęk Polska Dystans MINI (dzieci z rocznika 2005-2008) opłacono
48 Charkiewicz Andrzej Prabuty Polska Dystans MINI BIKE CLUB PRABUTY
49 Szpont Rafał Grudziądz Polska Dystans MEGA TCH Cycling Punks opłacono
50 Sikora Łukasz Dywity Polska Dystans MEGA Decathlon Olsztyn opłacono
51 Klimkiewicz Piotr Legionowo Polska Dystans MINI MCP Bike Team opłacono
52 Jabczyński Grzegorz Mrągowo Polska Dystans MINI Mrągowski Klub Morsów opłacono
53 Riebandt Sławek Rokitki Polska Dystans MINI lukaszcycling.com opłacono
54 Kujawski Paweł Nidzica Polska Dystans MINI opłacono
55 Baran Jacek Prabuty Polska Dystans MINI BIKE CLUB PRABUTY opłacono
56 Wolanin Jakub Malbork Polska Dystans MEGA GK Malbork
57 Mroczkowski Mirosław Miłomłyn Polska Dystans MEGA opłacono
58 Papiernik Michał Tczew Polska Dystans MEGA GK Gryf Tczew opłacono
59 Gardzielewski Artur Gdańsk Polska Dystans MINI VO2max MTB Team opłacono
60 Petka Arek Lębork Polska Dystans MINI KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
61 Wenta Krzysztof Bożepole Wielkie Polska Dystans MINI KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
62 Dichting Damian Grudziądz Polska Dystans MEGA TCH Cycling Punks opłacono
63 Wybraniak Dariusz Tczew Polska Dystans MEGA GK Gryf Tczew opłacono
64 Kowalczyk Jarosław Tczew Polska Dystans MEGA GK Gryf Tczew opłacono
65 Jagiełło Henryk Pasłęk Polska Dystans MINI opłacono
66 Kamrowski Robert Tczew Polska Dystans MINI GK Gryf Tczew opłacono
67 Sikorski Maciej Lubiszewo Tczewskie Polska Dystans MINI GK Gryf Tczew opłacono
68 Sulej Magdalena Olsztyn Polska Dystans MINI MSR OLSZTYN opłacono
69 Lesiczka Wojciech Kwidzyn Polska Dystans MINI BIKE KWIDZYN opłacono
70 Ruczyński Arkadiusz Elbląg Polska Dystans MINI HYDROPRESS MTB Team
71 Sobczyński Bartosz Tczew Polska Dystans MINI opłacono
72 Pałkowski Mateusz Tczew Polska Dystans MINI GK Gryf Tczew opłacono
73 Kiebało Roman Olsztyn Polska Dystans MINI opłacono
74 Sikorski Bartosz Olsztyn Polska Dystans MINI MSR OLSZTYN opłacono
75 Gortat Bogumił Dobrzęcino Polska Dystans MINI Norda Active Team opłacono
76 OMAN MARIUSZ ELBLĄG Polska Dystans MINI opłacono
77 Misiewicz Piotr Elbląg Polska Dystans MINI opłacono
78 Jarczyk Tomasz Olsztyn Polska Dystans MEGA RDLP Olsztyn MTB Team opłacono
79 Czerniel Piotr Elbląg Polska Dystans MINI Mks Truso Elbląg opłacono
80 Rawicz-Zegrzda Wawrzyniec Gdańsk Polska Dystans MINI BanachCoach opłacono
81 Jabłonka Mikołaj Elbląg Polska Dystans MINI (dzieci z rocznika 2005-2008) Mks Truso Elbląg opłacono
82 Skowroński Janek Elbląg Polska Dystans MINI (dzieci z rocznika 2005-2008) Mks Truso Elbląg opłacono
83 Solecki Piotr Elbląg Polska Dystans MINI (dzieci z rocznika 2005-2008) Mks Truso Elbląg opłacono
84 Dorsz Szymon Elbląg Polska Dystans MINI (dzieci z rocznika 2005-2008) Mks Truso Elbląg opłacono
85 Muraszko Oskar Elbląg Polska Dystans MINI Mks Truso Elbląg opłacono
86 Konera Kacper Elbląg Polska Dystans MINI Mks Truso Elbląg opłacono
87 SOBOŃ WIKTOR Olsztyn Polska Dystans MINI MSR OLSZTYN
88 Jakubowska Małgorzata Olsztyn Polska Dystans MEGA AUTO LAND MTB Team opłacono
89 Lange Tomasz Gdańsk Polska Dystans MINI RACK TEAM MTB opłacono
90 Byckiewicz Krzysztof Elbląg Polska Dystans MINI OMEGA opłacono
91 Neumann Rafał Miłakowo Polska Dystans MINI MTB MIŁAKOWO opłacono
92 JUCHIEWICZ KUBA BRANIEWO Polska Dystans MINI (dzieci z rocznika 2005-2008) opłacono
93 JUCHIEWICZ IREK BRANIEWO Polska Dystans MINI opłacono
94 Truszczyński Mateusz Gdańsk Polska Dystans MINI
95 Majewski Marek Prabuty Polska Dystans MINI BIKE CLUB PRABUTY opłacono
96 Ochrymczuk Anna Olsztyn Polska Dystans MINI Hotel Krasicki MTB Team Olsztyn
97 Skalski Tomasz Piecki Polska Dystans MEGA EVANLITE opłacono
98 Kruszewski Artur Morąg Polska Dystans MEGA opłacono
99 Sobieralski Piotr tczew Polska Dystans MINI VO2MAX
100 Szczepański Leszek Kwidzyn Polska Dystans MINI Kwidzynski Klub Kolarski Dziki Team


Wyświetleń: 8772

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ