Dystans MEGA

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Klub Kat M kat Dystans start 10 km 13 km 10 km 13 km Czas netto
1 1 BANACH BARTOSZ M 1 BRIGHT INVENTIONS GDANSK M 3 1 Dystans MEGA 00:00:03.26 00:20:55.27 00:42:47.51 00:20:53.75 00:45:34.60 02:10:11.13
2 176 PRZYBYLSKI DAWID M 2 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 2 1 Dystans MEGA 00:00:02.52 00:20:55.20 00:44:43.74 00:21:22.98 00:45:04.91 02:12:06.83
3 26 ZASTAWNY KRZYSZTOF M 3 DIVERSEEXTREMETEAM M 3 2 Dystans MEGA 00:00:00.95 00:20:56.49 00:44:42.98 00:21:23.27 00:45:05.47 02:12:08.21
4 40 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 4 DACHLAND CENTRUM ROWEROWE M 3 3 Dystans MEGA 00:00:00.72 00:20:57.74 00:45:05.80 00:21:36.13 00:46:14.29 02:13:53.96
5 34 WYŻLIC MICHAŁ M 5 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 4 1 Dystans MEGA 00:00:00.49 00:20:59.60 00:46:20.08 00:22:20.98 00:47:42.67 02:17:23.33
6 37 ROMANOWSKI MATEUSZ M 6 M 3 4 Dystans MEGA 00:00:01.05 00:20:58.18 00:46:38.22 00:22:10.22 00:47:51.98 02:17:38.60
7 8 JUSIŃSKI ARKADIUSZ M 7 EVANLITE M 4 2 Dystans MEGA 00:00:01.89 00:20:56.45 00:44:43.50 00:21:21.81 00:52:49.56 02:19:51.32
8 177 TENGOWSKI MATEUSZ M 8 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 1 1 Dystans MEGA 00:00:03.24 00:21:14.87 00:47:28.33 00:23:13.15 00:51:09.77 02:23:06.12
9 31 PIŁAT ADRIAN M 9 M 3 5 Dystans MEGA 00:00:01.19 00:20:58.21 00:46:42.50 00:23:00.42 00:53:10.19 02:23:51.32
10 24 WYBRANIAK DARIUSZ M 10 GK GRYF TCZEW M 4 3 Dystans MEGA 00:00:01.47 00:21:18.20 00:49:00.49 00:23:22.27 00:51:09.99 02:24:50.95
11 10 KRUBA EMIL M 11 PIASECKI CONCEPT M 4 4 Dystans MEGA 00:00:04.12 00:22:28.19 00:49:08.98 00:23:29.73 00:51:03.90 02:26:10.80
12 36 MRÓZ PATRYK M 12 M 3 6 Dystans MEGA 00:00:04.14 00:22:29.68 00:49:48.87 00:24:30.28 00:49:23.36 02:26:12.19
13 39 BEDNAREK PAWEŁ M 13 RAFBIKE CYCLING TEAM M 3 7 Dystans MEGA 00:00:04.36 00:21:14.10 00:50:02.89 00:24:56.24 00:52:54.26 02:29:07.49
14 9 KOPER MATEUSZ M 14 GK GRYF TCZEW M 3 8 Dystans MEGA 00:00:00.88 00:21:18.97 00:52:15.37 00:23:17.11 00:52:45.03 02:29:36.48
15 20 SKALSKI TOMASZ M 15 EVANLITE M 4 5 Dystans MEGA 00:00:03.83 00:21:23.01 00:50:28.52 00:24:23.04 00:53:52.47 02:30:07.04
16 14 MICHALCZYK PRZEMEK M 16 EVANLITE M 4 6 Dystans MEGA 00:00:02.90 00:21:16.54 00:50:37.01 00:24:21.12 00:54:29.76 02:30:44.43
17 33 HINZ MARCIN M 17 SKALMAR OBŁYNOS RACING M 3 9 Dystans MEGA 00:00:02.30 00:22:30.63 00:51:01.70 00:24:54.64 00:54:21.91 02:32:48.88
18 13 MĘZIŃSKI BARTOSZ M 18 FINISHER.PL M 3 10 Dystans MEGA 00:00:03.91 00:23:25.15 00:51:23.70 00:25:58.43 00:55:22.46 02:36:09.74
19 28 BURCZYŃSKI ADAM M 19 DACHLAND CENTRUM ROWEROWE M 4 7 Dystans MEGA 00:00:06.08 00:24:03.30 00:53:41.26 00:26:12.13 00:54:14.08 02:38:10.77
20 32 CHRUSZCZYK MARCIN M 20 M 4 8 Dystans MEGA 00:00:00.65 00:23:29.15 00:52:53.25 00:27:07.63 00:54:41.51 02:38:11.54
21 38 WOLANIN JAKUB M 21 GK MALBORK M 3 11 Dystans MEGA 00:00:02.43 00:22:31.32 00:52:44.70 00:25:32.57 00:58:01.63 02:38:50.22
22 11 KRUSZEWSKI ARTUR M 22 M 2 2 Dystans MEGA 00:00:07.05 00:23:22.43 00:53:29.80 00:26:47.49 00:55:30.49 02:39:10.21
23 19 SIKORA ŁUKASZ M 23 DECATHLON OLSZTYN M 2 3 Dystans MEGA 00:00:02.90 00:22:30.01 00:52:51.47 00:26:46.21 00:57:49.95 02:39:57.64
24 51 MIELNICKI RAFAŁ M 24 KURPIE KADZIDŁO M 3 12 Dystans MEGA 00:00:05.11 00:22:29.14 00:54:29.81 00:26:58.23 00:57:43.94 02:41:41.12
25 52 DADAKOWSKI KAROL M 25 M 4 9 Dystans MEGA 00:00:09.75 00:23:58.68 00:55:20.72 00:26:42.61 00:56:56.76 02:42:58.77
26 3 FALKOWSKI MICHAŁ M 26 M 4 10 Dystans MEGA 00:00:02.90 00:24:05.11 00:54:48.60 00:27:14.53 00:57:09.79 02:43:18.03
27 35 TOMASZKIEWICZ MARIUSZ M 27 M 3 13 Dystans MEGA 00:00:04.81 00:24:22.93 00:56:08.12 00:26:33.21 00:56:39.81 02:43:44.07
28 21 SKAWIŃSKI TOMASZ M 28 COLDTEAM MTB M 5 1 Dystans MEGA 00:00:02.21 00:24:31.13 00:56:39.71 00:26:47.37 00:57:17.05 02:45:15.26
29 29 KRYGIELSKI KRZYSZTOF M 29 CRYOSPACE OLSZTYN M 4 11 Dystans MEGA 00:00:07.65 00:24:24.40 00:55:59.67 00:27:44.58 01:00:57.98 02:49:06.63
30 22 SZPONT RAFAŁ M 30 TCH CYCLING PUNKS M 4 12 Dystans MEGA 00:00:04.53 00:24:30.46 00:59:31.71 00:28:10.42 01:04:16.50 02:56:29.09
31 30 WŁODARCZYK MARIUSZ M 31 HOTEL KRASICKI MTB TEAM OLSZTYN M 4 13 Dystans MEGA 00:00:06.14 00:24:58.08 00:57:24.52 00:29:51.23 01:05:44.39 02:57:58.22
32 5 JAKUBOWSKA MAŁGORZATA K 1 AUTO LAND MTB TEAM K OPEN 1 Dystans MEGA 00:00:08.57 00:25:18.25 01:01:28.89 00:29:03.62 01:03:21.16 02:59:11.92
33 7 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 32 GARDENFLORA SPORT TEAM M 4 14 Dystans MEGA 00:00:03.92 00:27:30.15 01:01:27.82 00:28:55.72 01:02:23.85 03:00:17.54
34 25 WYDROWSKA ELŻBIETA K 2 DIVERSEEXTREMETEAM K OPEN 2 Dystans MEGA 00:00:06.08 00:25:45.03 01:02:37.37 00:28:43.03 01:03:42.62 03:00:48.05
35 2 DICHTING DAMIAN M 33 TCH CYCLING PUNKS M 4 15 Dystans MEGA 00:00:05.26 00:24:29.20 00:59:33.83 00:28:10.13 01:13:37.18 03:05:50.34
36 23 TARKOWIAN KAROL M 34 M 3 14 Dystans MEGA 00:00:04.80 00:25:56.56 01:02:42.38 00:30:50.84 01:07:36.38 03:07:06.16
37 12 LASKOWSKA KATARZYNA K 3 FINISHER.PL K OPEN 3 Dystans MEGA 00:00:06.50 01:30:48.06 01:38:27.21 03:09:15.27
38 15 MILEWSKI KRZYSZTOF M 35 M 4 16 Dystans MEGA 00:00:07.37 00:31:35.85 01:20:11.86 00:37:45.50 01:26:29.62 03:56:02.83
DNF 27 GIERULSKI MARCIN M DNF MSR OLSZTYN M 4 DNF Dystans MEGA 00:00:05.70 00:30:45.59 01:17:35.40
DNF 4 GOŁĘBICKI PAWEŁ M DNF TORUS GROM GDAŃSK M 3 DNF Dystans MEGA 00:00:01.58 00:21:19.92 00:51:36.69
DNF 6 JARCZYK TOMASZ M DNF RDLP OLSZTYN MTB TEAM M 4 DNF Dystans MEGA 00:00:03.46 00:24:28.55 00:59:56.81
DNF 16 MROCZKOWSKI MIROSŁAW M DNF M 5 DNF Dystans MEGA 00:00:11.08 00:44:14.90 02:03:45.39
DNF 17 PAPIERNIK MICHAŁ M DNF GK GRYF TCZEW M 4 DNF Dystans MEGA 00:00:04.91 00:23:24.66 00:57:33.49
DNF 18 SIEMIŃSKI PAWEŁ M DNF M 3 DNF Dystans MEGA 00:00:07.30 00:27:25.47

Dystans MINI

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans start 10 km 13 km Czas netto
1 137 PETKA AREK M 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M 3 1 Dystans MINI 00:04:59.01 00:20:46.58 00:45:09.87 01:05:56.45
2 184 ŻYWICKI PAWEŁ M 2 BYTÓW PREFABET M 3 2 Dystans MINI 00:04:57.68 00:20:40.12 00:46:23.28 01:07:03.40
3 143 RYŚ MARCIN M 3 BYTÓW M 2 1 Dystans MINI 00:04:58.70 00:20:38.88 00:46:27.06 01:07:05.94
4 141 RIEBANDT SŁAWEK M 4 ROKITKI LUKASZCYCLING.COM M 3 3 Dystans MINI 00:04:58.35 00:20:39.50 00:46:44.60 01:07:24.10
5 189 KOPEĆ MICHAŁ M 5 OLSZTYN MK STUDIO FRYZJERSKIE MARTA KOPEĆ M 3 4 Dystans MINI 00:04:57.94 00:20:51.22 00:49:39.12 01:10:30.34
6 170 KOWALCZYK WOJCIECH M 6 SUSZ KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 2 2 Dystans MINI 00:04:59.09 00:20:46.60 00:50:30.23 01:11:16.83
7 173 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 7 KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 3 5 Dystans MINI 00:04:58.48 00:21:23.21 00:50:05.91 01:11:29.12
8 110 HOPPE LESZEK M 8 BYTÓW BASZTA BYTOW M 3 6 Dystans MINI 00:04:58.42 00:21:23.59 00:51:54.59 01:13:18.18
9 101 BARAN JACEK M 9 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY M 4 1 Dystans MINI 00:04:59.73 00:21:48.51 00:51:58.28 01:13:46.79
10 180 RUCZYŃSKI RADOSŁAW M 10 ELBLĄG HYDROPRESS MTB TEAM M 4 2 Dystans MINI 00:04:59.22 00:21:49.33 00:52:26.67 01:14:16.00
11 147 SOBOŃ WIKTOR M 11 OLSZTYN MSR OLSZTYN M 3 7 Dystans MINI 00:05:01.06 00:22:31.53 00:52:51.24 01:15:22.77
12 175 DZIKOWSKI ŁUKASZ M 12 KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 4 3 Dystans MINI 00:05:01.38 00:22:30.68 00:53:44.45 01:16:15.13
13 108 GARDZIELEWSKI ARTUR M 13 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM M 4 4 Dystans MINI 00:04:58.78 00:22:33.92 00:53:45.49 01:16:19.41
14 172 GRUSZEWSKI HADRIAN M 14 MŁAWA KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 1 1 Dystans MINI 00:04:58.58 00:22:34.54 00:55:00.58 01:17:35.12
15 144 SIKORSKI BARTOSZ M 15 OLSZTYN MSR OLSZTYN M 3 8 Dystans MINI 00:05:02.66 00:23:52.28 00:53:46.58 01:17:38.86
16 123 KUJAWSKI PAWEŁ M 16 NIDZICA M 3 9 Dystans MINI 00:05:01.52 00:24:02.87 00:54:19.83 01:18:22.70
17 109 GORTAT BOGUMIŁ M 17 DOBRZĘCINO NORDA ACTIVE TEAM M 4 5 Dystans MINI 00:04:59.73 00:23:34.37 00:55:41.97 01:19:16.34
18 165 ZERA MIKOŁAJ M 18 KADZIDŁO KURPIE KADZIDŁO M 1 2 Dystans MINI 00:05:05.96 00:24:23.48 00:56:05.97 01:20:29.45
19 192 KOTARSKI JACEK M 19 GDAŃSK M 5 1 Dystans MINI 00:05:03.81 00:24:33.69 00:56:32.76 01:21:06.45
20 149 STRZELECKI PAWEŁ M 20 LĘBORK MKK PST MISTRAL LĘBORK M 3 10 Dystans MINI 00:05:01.32 00:24:05.42 00:57:09.09 01:21:14.51
21 118 KAMROWSKI ROBERT M 21 TCZEW GK GRYF TCZEW M 4 6 Dystans MINI 00:05:01.95 00:24:29.06 00:56:45.82 01:21:14.88
22 134 OLPETER ADAM M 22 KWIDZYN A K J KWIDZYN M 5 2 Dystans MINI 00:05:02.92 00:24:28.36 00:57:37.18 01:22:05.54
23 128 MICHALIK JAROSŁAW M 23 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM M 4 7 Dystans MINI 00:05:00.29 00:24:37.25 00:57:38.76 01:22:16.01
24 191 WINIARZ ROBERT M 24 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM M 3 11 Dystans MINI 00:05:00.98 00:24:31.64 00:57:45.15 01:22:16.79
25 152 WENTA KRZYSZTOF M 25 BOŻEPOLE WIELKIE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M 4 8 Dystans MINI 00:04:59.78 00:23:34.87 00:59:24.17 01:22:59.04
26 171 RUBAJ ADAM M 26 KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 4 9 Dystans MINI 00:05:01.87 00:24:05.48 00:58:58.68 01:23:04.16
27 182 MODRZEWSKI BOGUMIŁ M 27 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY M 5 3 Dystans MINI 00:05:00.80 00:24:34.33 00:59:53.59 01:24:27.92
28 158 SZKLARSKI ZDZISŁAW M 28 KADZIDŁO KURPIE KADZIDŁO M 4 10 Dystans MINI 00:05:04.66 00:25:08.12 00:59:34.81 01:24:42.93
29 160 ZERA JACEK M 29 KADZIDŁO KURPIE KADZIDŁO M 4 11 Dystans MINI 00:05:05.52 00:25:56.50 00:59:02.67 01:24:59.17
30 107 DZIENISZ JANUSZ M 30 GDYNIA ADVA OPTICAL NETWORKING M 4 12 Dystans MINI 00:05:04.01 00:24:28.31 01:01:05.20 01:25:33.51
31 130 MISIEWICZ PIOTR M 31 ELBLĄG M 3 12 Dystans MINI 00:05:00.62 00:23:49.78 01:02:01.10 01:25:50.88
32 111 IWANIUK BARTOSZ M 32 OLSZTYN MICHELIN TEAM M 4 13 Dystans MINI 00:05:08.56 00:25:10.62 01:00:53.45 01:26:04.07
33 132 NEUMANN RAFAŁ M 33 MIŁAKOWO MTB MIŁAKOWO M 4 14 Dystans MINI 00:05:09.93 00:26:26.54 00:59:45.17 01:26:11.71
34 179 RUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 34 ELBLĄG HYDROPRESS MTB TEAM M 5 4 Dystans MINI 00:04:59.53 00:25:12.98 01:01:00.31 01:26:13.29
35 140 RAWICZ-ZEGRZDA WAWRZYNIEC M 35 GDAŃSK BANACHCOACH M 3 13 Dystans MINI 00:05:03.22 00:26:06.37 01:00:07.03 01:26:13.40
36 142 RYDEL WIKTOR M 36 KWIDZYN AKJ KWIDZYN M 4 15 Dystans MINI 00:04:59.65 00:24:37.35 01:02:07.58 01:26:44.93
37 174 JAHN DANIEL M 37 KWIDZYN KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN M 4 16 Dystans MINI 00:05:05.59 00:25:05.65 01:01:44.01 01:26:49.66
38 135 OMAN MARIUSZ M 38 ELBLĄG M 4 17 Dystans MINI 00:05:12.49 00:27:58.32 01:00:45.04 01:28:43.36
39 120 KIEBAŁO ROMAN M 39 OLSZTYN M 4 18 Dystans MINI 00:05:04.31 00:25:49.75 01:03:03.55 01:28:53.30
40 195 SOBCZYŃSKI BARTOSZ M 40 TCZEW M 3 14 Dystans MINI 00:05:06.80 00:26:29.29 01:02:58.25 01:29:27.54
41 104 CZERNIEL PIOTR M 41 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 3 15 Dystans MINI 00:05:03.89 00:26:49.41 01:04:51.49 01:31:40.90
42 159 ZERA JAKUB M 42 KADZIDŁO KURPIE KADZIDŁO M 1 3 Dystans MINI 00:05:06.50 00:27:18.61 01:06:31.38 01:33:49.99
43 119 KAZANIECKI ROBERT M 43 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM M 4 19 Dystans MINI 00:05:03.43 00:28:43.61 01:05:12.67 01:33:56.28
44 190 ŚCIBEK SZYMON M 44 PASŁĘK M 1 4 Dystans MINI 00:05:05.96 00:29:42.74 01:07:17.20 01:36:59.94
45 103 BYCKIEWICZ KRZYSZTOF M 45 ELBLĄG OMEGA M 5 5 Dystans MINI 00:05:16.65 00:29:36.04 01:07:47.79 01:37:23.83
46 155 BIAŁKOWSKA MARTA K 1 ELBLĄG K OPEN 1 Dystans MINI 00:05:03.71 00:29:00.48 01:08:56.21 01:37:56.69
47 178 SIEMIEŻ AGNIESZKA K 2 ELBLĄG K OPEN 2 Dystans MINI 00:05:14.54 00:30:22.00 01:07:55.07 01:38:17.07
48 186 ZAKRZEWSKI ŁUKASZ M 46 OLSZTYN M 3 16 Dystans MINI 00:05:09.23 00:29:27.67 01:09:02.24 01:38:29.91
49 113 JABŁONKA MIKOŁAJ M 47 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 1 5 Dystans MINI 00:05:06.81 00:29:07.60 01:09:24.46 01:38:32.06
50 194 SYREWICZ KRZYSZTOF M 48 LIDZBARK WARMIŃSKI HOTEL KRASICKI MTB TEAM OLSZTYN M 5 6 Dystans MINI 00:05:02.84 00:28:06.90 01:10:27.97 01:38:34.87
51 133 OBORSKI RYSZARD M 49 MRĄGOWO M 4 20 Dystans MINI 00:05:04.76 00:28:39.25 01:09:57.28 01:38:36.53
52 163 ZAWIDOW MACIEJ M 50 PASŁĘK M 4 21 Dystans MINI 00:05:13.23 00:29:41.45 01:09:39.33 01:39:20.78
53 126 LESICZKA WOJCIECH M 51 KWIDZYN BIKE KWIDZYN M 4 22 Dystans MINI 00:05:08.07 00:28:24.45 01:11:26.53 01:39:50.98
54 168 GAWORECKI FRANCISZEK M 52 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN M 4 23 Dystans MINI 00:05:05.27 00:29:09.89 01:12:44.37 01:41:54.26
55 166 DEMBCZYŃSKI PIOTR M 53 MALBORK M 4 24 Dystans MINI 00:05:16.12 00:32:22.64 01:10:23.77 01:42:46.41
56 122 KONERA KACPER M 54 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 1 6 Dystans MINI 00:05:06.69 00:29:06.94 01:13:52.25 01:42:59.19
57 181 CHARKIEWICZ ANDRZEJ M 55 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY M 4 25 Dystans MINI 00:05:14.58 00:33:01.48 01:12:01.45 01:45:02.93
58 112 JABCZYŃSKI GRZEGORZ M 56 MRĄGOWO MRĄGOWSKI KLUB MORSÓW M 3 17 Dystans MINI 00:05:08.06 00:30:14.45 01:15:01.65 01:45:16.10
59 125 LASKOWSKI MARCIN M 57 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN M 4 26 Dystans MINI 00:05:04.77 00:28:54.59 01:16:22.05 01:45:16.64
60 138 PIASEK MICHAŁ M 58 ELBLĄG ADVENTURETEAM M 2 3 Dystans MINI 00:05:10.40 00:30:49.69 01:15:27.60 01:46:17.29
61 154 KRAWIEC ANNA K 3 LĘBORK MKK PST MISTRAL LĘBORK K OPEN 3 Dystans MINI 00:05:02.07 00:28:25.39 01:18:06.73 01:46:32.12
62 131 MURASZKO OSKAR M 59 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 2 4 Dystans MINI 00:05:00.55 00:30:26.85 01:18:34.87 01:49:01.72
63 167 OCHRYMCZUK ANNA K 4 OLSZTYN HOTEL KRASICKI MTB TEAM OLSZTYN K OPEN 4 Dystans MINI 00:05:09.78 00:30:46.75 01:18:30.54 01:49:17.29
64 156 ZALEŚ ROMAN M 60 ELBLĄG EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M 5 7 Dystans MINI 00:05:15.36 00:31:10.09 01:18:24.15 01:49:34.24
65 162 DOMURAD KRZYSZTOF M 61 KADZIDŁO KURPIE KADZIDŁO M 4 27 Dystans MINI 00:05:07.05 00:32:33.17 01:20:20.42 01:52:53.59
66 151 SZOT SZYMON M 62 OLSZTYN M 4 28 Dystans MINI 00:05:13.43 00:33:35.68 01:19:20.25 01:52:55.93
67 187 MYTYCH RYSZARD M 63 ELBLĄG ALTERNATYWA ZEJŚCIA M 7 1 Dystans MINI 00:05:21.51 00:33:49.79 01:20:18.50 01:54:08.29
68 169 KRUK URSZULA K 5 OLSZTYN AKADEMIA KOLARSTWA OLSZTYN K OPEN 5 Dystans MINI 00:05:11.35 00:33:10.93 01:21:49.21 01:55:00.14
69 129 MISIEWICZ ALEKSANDER M 64 ELBLĄG M 6 1 Dystans MINI 00:05:12.11 00:32:42.35 01:24:50.41 01:57:32.76
70 139 PIWOWARCZYK MICHAŁ M 65 BRANIEWO M 3 18 Dystans MINI 00:05:05.17 00:31:01.65 01:26:35.75 01:57:37.40
71 146 SKOWROŃSKI JANEK M 66 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 1 7 Dystans MINI 00:05:08.50 00:32:33.42 01:27:48.21 02:00:21.63
72 105 DEPTUŁA JAN M 67 OLSZTYN MSR OLSZTYN M 5 8 Dystans MINI 00:05:09.60 00:34:49.09 01:25:45.09 02:00:34.18
73 121 KLIMKIEWICZ PIOTR M 68 LEGIONOWO MCP BIKE TEAM M 4 29 Dystans MINI 00:05:12.49 00:32:42.93 01:28:11.27 02:00:54.20
74 127 MAJEWSKI MAREK M 69 PRABUTY BIKE CLUB PRABUTY M 6 2 Dystans MINI 00:05:13.68 00:34:53.75 01:26:26.14 02:01:19.89
75 102 BERNAT MAREK M 70 OLSZTYN MSR OLSZTYN M 6 3 Dystans MINI 00:05:10.91 00:32:45.13 01:30:05.79 02:02:50.92
76 193 JÓZEFOWICZ ZBIGNIEW M 71 GRONOWO ELBLĄSKIE M 5 9 Dystans MINI 00:05:17.06 00:34:43.99 01:28:33.72 02:03:17.71
77 150 SZAJKOWSKI TOMASZ M 72 TCZEW M 6 4 Dystans MINI 00:05:03.90 00:36:09.08 01:27:20.71 02:03:29.79
78 164 ZERA ELŻBIETA K 6 KADZIDŁO KURPIE KADZIDŁO K OPEN 6 Dystans MINI 00:05:08.49 00:34:50.39 01:28:52.28 02:03:42.67
79 148 SOLECKI PIOTR M 73 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 1 8 Dystans MINI 00:05:08.88 00:35:10.01 01:33:25.83 02:08:35.84
80 106 DORSZ SZYMON M 74 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 1 9 Dystans MINI 00:05:05.87 00:35:22.03 01:38:07.35 02:13:29.38
81 117 JUCHIEWICZ KUBA M 75 BRANIEWO M 1 10 Dystans MINI 00:05:08.11 00:37:17.25 01:38:11.17 02:15:28.42
82 116 JUCHIEWICZ IREK M 76 BRANIEWO M 4 30 Dystans MINI 00:05:08.95 00:37:17.23 01:38:11.43 02:15:28.66
83 114 JAGIEŁŁO HENRYK M 77 PASŁĘK M 6 5 Dystans MINI 00:05:11.12 00:39:34.34 01:36:50.49 02:16:24.83
84 188 KŁOCZEWIAK JERZY M 78 M 7 2 Dystans MINI 00:05:07.31 00:38:18.63 01:45:02.15 02:23:20.78
85 115 JONATOWSKI ZYGMUNT M 79 MALBORK GK MALBORK M 7 3 Dystans MINI 00:05:11.01 00:37:47.64 01:47:36.86 02:25:24.50
86 183 SZYMCZYCHA ZBIGNIEW M 80 ŁĘGOWO ZAJAZD KORONA TEAM M 6 6 Dystans MINI 00:05:10.76 00:37:45.04 01:53:47.55 02:31:32.59
87 153 WYŻLIC TOMASZ M 81 LUBAWA TERRA LUBAVIA M 6 7 Dystans MINI 00:05:23.38 00:45:27.94 01:56:07.40 02:41:35.34
88 185 SULEJ MAGDALENA K 7 OLSZTYN MSR OLSZTYN K OPEN 7 Dystans MINI 00:05:11.63 00:44:27.78 02:16:14.93 03:00:42.71
DNF 157 GURBA KRYSTIAN M DNF ELBLĄG M 4 DNF Dystans MINI 00:05:01.97 00:43:46.92

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ