Bieg Lokalny Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witkowska Olga Jędrzejów 5 km
2 Pałgan Paweł Kozów 10 km
3 Sobczyński Patryk Wrzosówka 1963 Woźniak Running Team
4 Lelek Jakub Kraków 5 km
5 Stawiarski Konrad Jędrzejów 1963
6 Szota Mikołaj Klemencice 1963 Nadir
7 Plebanek Wojciech Kielce 5 km Tri Team
8 Witkowska Katarzyna Kraków 5 km
9 Gawroński Tomasz Jędrzejów 10 km
10 Kłek Marcin Złocieniec 5 km
11 Kobiec Kacper Jędrzejów 1963
12 Chudzik Mateusz Podlaszcze 10 km
13 Lipiec Olena Kielce 5 km VeloSokal Danish Textiles
14 Wójcik Monika Dziwrszyn 1963
15 Zawłocka Joanna Morawica 5 km Czarnecki run team
16 Czekaj Magdalena Dzierszyn 1963
17 MACHERA Rafał Koniecpol 10 km
18 Telka Paweł Kielce 10 km Ekipa Bielachy
19 Łukasik Diana Jędrzejów 10 km endorfina
20 Trela Anna Wodzisław 1963
21 Cielesta Paulina Stara Olszówka 1963
22 Fiuk Marcin Książ Wielki 10 km
23 Białek Marcin Książ Wielki 10 km
24 Bełz Jan Jędrzejów 1963
25 Bełz Grzegorz Jędrzejów 5 km
26 Woźniak Konrad Jędrzejów 5 km
27 Stępień Marcin Jędrzejów 5 km
28 JANIEC KRYSTIAN Sędziszów 10 km
29 JANIEC AGNIESZKA Sędziszów 10 km
30 Ptak Zofia Mieronice 1963 Nadir
31 Knap Przemysław Zagaje 5 km OSP Zagaje
32 Stawiarska Żaneta Jędrzejów 1963 Paczka dla Bohatera
33 Wyrozumska NICOLA Jędrzejów 1963 Nadir
34 Sosnowski Andrzej Łączyn 10 km
35 Rymut Michał Nowiny 10 km
36 Bobrowski Mariusz Koniecpol 1963 ZS Koniecpol
37 Zając Robert Niebyła 5 km
38 Rusznicki dawid Jędrzejów 5 km Endorfina
39 Pierzchnica Hubert Jędrzejów 1963 KSN 1928
40 BIEŃ MARCIN Jędrzejów 1963 KSN 1928
41 SROKA MARIUSZ Jędrzejów 1963 KSN 1928
42 Jarosz Monika Jędrzejów 5 km
43 Jarosz Artur Jędrzejów 10 km
44 Kot Tomasz Jędrzejów 5 km
45 Cieżak Kamil Mszana Dolna 10 km Z wolnej- Mszana >D.- Zakopane - kiedyś-
46 Stermach David Jędrzejów 10 km
47 Pieniądz Bartłomiej Mierzyn 10 km Misiu z buszu
48 Pierzchała Roman Mierzyn 10 km
49 Kosiński Antoni Gnieździska 1963
50 Kosińska Agnieszka Gnieździska 1963
51 Domański Sebastian Jędrzejów 5 km
52 świrszcz andrzej ZAKRUCZE 5 km AnaFizjoterapia SKP DiagnosticRaj
53 Łyżwa Damian Osiny 1963
54 Lipska Justyna Sudół 5 km
55 Ślusarczyk Filip Jędrzejów 1963 B&Ś family RUNNERS
56 Ślusarczyk Adrian Jędrzejów 10 km B&Ś family RUNNERS
57 Kraus Arkadiusz Wola Tesserowa 5 km MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA
58 Blicharska Lena Jędrzejów 1963 SP nr 3
59 Blicharska Roksana Jędrzejów 1963
60 Blicharski Kamil Jędrzejów 1963 KSN 1928
61 Zyga Mariusz Chęciny 10 km
62 Fendrych Łukasz Jędrzejów 1963
63 Jach Arkadiusz Konieczno 1963
64 Rudnicki Tomasz Jędrzejów 10 km
65 Rudnicki Antoni Jędrzejow 1963
66 Rudnicki Michał Jędrzejow 10 km
67 Więckowska Ewa Jędrzejów 5 km
68 Kwiecień Artur Sudół 5 km
69 Romański Radosław Sudół 10 km
70 Romański Janusz Sudół 10 km
71 Romański Adrian Sudół 10 km
72 URBAŃSKI WOJCIECH JĘDRZEJÓW 10 km
73 Schab Robert Jędrzejów 5 km
74 Schab Maciej Jędrzejów 5 km
75 Schab Marzena Jędrzejów 5 km
76 Wolski Adam Wola Tesserowa 5 km
77 Bartocha Edyta Jędrzejów 5 km Endorfina
78 Chabuz Paulina Sudół 5 km
79 Seredyka Aleksandra Boleścice 10 km
80 Borowska Emilia Krasocin 5 km 10śbot
81 Łabuz Krzysiek Piaski 10 km
82 Modliborek Lukasz Modliborek Jędrzejów 10 km VegeRunners
83 Antas Mariola Kielce 10 km
84 Siwiec Mariusz Jędrzejów 1963 N1928J
85 Gzyl Blanka Jędrzejów 5 km
86 Lis Adrian Oksa 5 km
87 Biała Justyna Jędrzejów 5 km
88 Stawiarski Łukasz Jędrzejów 1963 Paczka dla Bohatera
89 Klimczak Bartłomiej Jędrzejów 10 km
90 Biały Paweł Jedrzejow 5 km
91 GAJEK ZUZANNA MAŁOGOSZCZ 10 km MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA
92 Misztal Grzegorz Jasionna 10 km
93 Motyczyński Grzegorz Dabrowa Gornicza 10 km Saint- Gobin Squad
94 Mazurkiewicz Aleksander Jędrzejów 1963


Wyświetleń: 3370

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ