Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10śbot | |||||||||
1 | Borowska Emilia | Krasocin | 5 km | 10śbot | |||||
AnaFizjoterapia SKP DiagnosticRaj | |||||||||
2 | świrszcz andrzej | ZAKRUCZE | 5 km | AnaFizjoterapia SKP DiagnosticRaj | |||||
B&Ś family RUNNERS | |||||||||
3 | Ślusarczyk Filip | Jędrzejów | 1963 | B&Ś family RUNNERS | |||||
4 | Ślusarczyk Adrian | Jędrzejów | 10 km | B&Ś family RUNNERS | |||||
Czarnecki run team | |||||||||
5 | Zawłocka Joanna | Morawica | 5 km | Czarnecki run team | |||||
Ekipa Bielachy | |||||||||
6 | Telka Paweł | Kielce | 10 km | Ekipa Bielachy | |||||
Endorfina | |||||||||
7 | Rusznicki dawid | Jędrzejów | 5 km | Endorfina | |||||
8 | Bartocha Edyta | Jędrzejów | 5 km | Endorfina | |||||
KSN 1928 | |||||||||
9 | Pierzchnica Hubert | Jędrzejów | 1963 | KSN 1928 | |||||
10 | BIEŃ MARCIN | Jędrzejów | 1963 | KSN 1928 | |||||
11 | SROKA MARIUSZ | Jędrzejów | 1963 | KSN 1928 | |||||
12 | Blicharski Kamil | Jędrzejów | 1963 | KSN 1928 | |||||
MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA | |||||||||
13 | Kraus Arkadiusz | Wola Tesserowa | 5 km | MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA | |||||
14 | GAJEK ZUZANNA | MAŁOGOSZCZ | 10 km | MKS WIERNA MAŁOGOSZCZ SEKCJA BIEGOWA | |||||
Misiu z buszu | |||||||||
15 | Pieniądz Bartłomiej | Mierzyn | 10 km | Misiu z buszu | |||||
N1928J | |||||||||
16 | Siwiec Mariusz | Jędrzejów | 1963 | N1928J | |||||
Nadir | |||||||||
17 | Szota Mikołaj | Klemencice | 1963 | Nadir | |||||
18 | Ptak Zofia | Mieronice | 1963 | Nadir | |||||
19 | Wyrozumska NICOLA | Jędrzejów | 1963 | Nadir | |||||
OSP Zagaje | |||||||||
20 | Knap Przemysław | Zagaje | 5 km | OSP Zagaje | |||||
Paczka dla Bohatera | |||||||||
21 | Stawiarska Żaneta | Jędrzejów | 1963 | Paczka dla Bohatera | |||||
22 | Stawiarski Łukasz | Jędrzejów | 1963 | Paczka dla Bohatera | |||||
SP nr 3 | |||||||||
23 | Blicharska Lena | Jędrzejów | 1963 | SP nr 3 | |||||
Saint- Gobin Squad | |||||||||
24 | Motyczyński Grzegorz | Dabrowa Gornicza | 10 km | Saint- Gobin Squad | |||||
Tri Team | |||||||||
25 | Plebanek Wojciech | Kielce | 5 km | Tri Team | |||||
VegeRunners | |||||||||
26 | Modliborek Lukasz Modliborek | Jędrzejów | 10 km | VegeRunners | |||||
VeloSokal Danish Textiles | |||||||||
27 | Lipiec Olena | Kielce | 5 km | VeloSokal Danish Textiles | |||||
Woźniak Running Team | |||||||||
28 | Sobczyński Patryk | Wrzosówka | 1963 | Woźniak Running Team | |||||
ZS Koniecpol | |||||||||
29 | Bobrowski Mariusz | Koniecpol | 1963 | ZS Koniecpol | |||||
Z wolnej- Mszana >D.- Zakopane - kiedyś- | |||||||||
30 | Cieżak Kamil | Mszana Dolna | 10 km | Z wolnej- Mszana >D.- Zakopane - kiedyś- | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | Witkowska Olga | Jędrzejów | 5 km | ||||||
32 | Pałgan Paweł | Kozów | 10 km | ||||||
33 | Lelek Jakub | Kraków | 5 km | ||||||
34 | Stawiarski Konrad | Jędrzejów | 1963 | ||||||
35 | Witkowska Katarzyna | Kraków | 5 km | ||||||
36 | Gawroński Tomasz | Jędrzejów | 10 km | ||||||
37 | Kłek Marcin | Złocieniec | 5 km | ||||||
38 | Kobiec Kacper | Jędrzejów | 1963 | ||||||
39 | Chudzik Mateusz | Podlaszcze | 10 km | ||||||
40 | Wójcik Monika | Dziwrszyn | 1963 | ||||||
41 | Czekaj Magdalena | Dzierszyn | 1963 | ||||||
42 | MACHERA Rafał | Koniecpol | 10 km | ||||||
43 | Trela Anna | Wodzisław | 1963 | ||||||
44 | Cielesta Paulina | Stara Olszówka | 1963 | ||||||
45 | Fiuk Marcin | Książ Wielki | 10 km | ||||||
46 | Białek Marcin | Książ Wielki | 10 km | ||||||
47 | Bełz Jan | Jędrzejów | 1963 | ||||||
48 | Bełz Grzegorz | Jędrzejów | 5 km | ||||||
49 | Woźniak Konrad | Jędrzejów | 5 km | ||||||
50 | Stępień Marcin | Jędrzejów | 5 km | ||||||
51 | JANIEC KRYSTIAN | Sędziszów | 10 km | ||||||
52 | JANIEC AGNIESZKA | Sędziszów | 10 km | ||||||
53 | Sosnowski Andrzej | Łączyn | 10 km | ||||||
54 | Rymut Michał | Nowiny | 10 km | ||||||
55 | Zając Robert | Niebyła | 5 km | ||||||
56 | Jarosz Monika | Jędrzejów | 5 km | ||||||
57 | Jarosz Artur | Jędrzejów | 10 km | ||||||
58 | Kot Tomasz | Jędrzejów | 5 km | ||||||
59 | Stermach David | Jędrzejów | 10 km | ||||||
60 | Pierzchała Roman | Mierzyn | 10 km | ||||||
61 | Kosiński Antoni | Gnieździska | 1963 | ||||||
62 | Kosińska Agnieszka | Gnieździska | 1963 | ||||||
63 | Domański Sebastian | Jędrzejów | 5 km | ||||||
64 | Łyżwa Damian | Osiny | 1963 | ||||||
65 | Lipska Justyna | Sudół | 5 km | ||||||
66 | Blicharska Roksana | Jędrzejów | 1963 | ||||||
67 | Zyga Mariusz | Chęciny | 10 km | ||||||
68 | Fendrych Łukasz | Jędrzejów | 1963 | ||||||
69 | Jach Arkadiusz | Konieczno | 1963 | ||||||
70 | Rudnicki Tomasz | Jędrzejów | 10 km | ||||||
71 | Rudnicki Antoni | Jędrzejow | 1963 | ||||||
72 | Rudnicki Michał | Jędrzejow | 10 km | ||||||
73 | Więckowska Ewa | Jędrzejów | 5 km | ||||||
74 | Kwiecień Artur | Sudół | 5 km | ||||||
75 | Romański Radosław | Sudół | 10 km | ||||||
76 | Romański Janusz | Sudół | 10 km | ||||||
77 | Romański Adrian | Sudół | 10 km | ||||||
78 | URBAŃSKI WOJCIECH | JĘDRZEJÓW | 10 km | ||||||
79 | Schab Robert | Jędrzejów | 5 km | ||||||
80 | Schab Maciej | Jędrzejów | 5 km | ||||||
81 | Schab Marzena | Jędrzejów | 5 km | ||||||
82 | Wolski Adam | Wola Tesserowa | 5 km | ||||||
83 | Chabuz Paulina | Sudół | 5 km | ||||||
84 | Seredyka Aleksandra | Boleścice | 10 km | ||||||
85 | Łabuz Krzysiek | Piaski | 10 km | ||||||
86 | Antas Mariola | Kielce | 10 km | ||||||
87 | Gzyl Blanka | Jędrzejów | 5 km | ||||||
88 | Lis Adrian | Oksa | 5 km | ||||||
89 | Biała Justyna | Jędrzejów | 5 km | ||||||
90 | Klimczak Bartłomiej | Jędrzejów | 10 km | ||||||
91 | Biały Paweł | Jedrzejow | 5 km | ||||||
92 | Misztal Grzegorz | Jasionna | 10 km | ||||||
93 | Mazurkiewicz Aleksander | Jędrzejów | 1963 | ||||||
endorfina | |||||||||
94 | Łukasik Diana | Jędrzejów | 10 km | endorfina |
Wyświetleń: 6228