Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Modzelewska Patrycja Modzelewska reda Bieg
2 Modzelewska Patrycja Reda Bieg
3 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg
4 Rozalewicz Konrad Rumia Biegi dla dzieci Sp 1 Rumia
5 Rozalewicz Aleksandra Rumia Biegi dla dzieci Sp 1 Rumia
6 Curyło Jakub Władysławowo Biegi dla dzieci
7 Curyło Marcin Władysławowo Bieg
8 Żełudkowski Franciszek Wejherowo Bieg
9 Prena Wojciech Gościcino Biegi dla dzieci PGPR GRYF
10 Prena Sławomir Gościcino Bieg PGPR GRYF
11 Runowski Karol Wejherowo Bieg
12 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg
13 Nastały Roksana BOLSZEWO Biegi dla dzieci
14 Nastały Klaudia BOLSZEWO Biegi dla dzieci
15 Lebiedzińska Angelika Reda Bieg załoga buldoga
16 Stencel Filip Luzino Biegi dla dzieci
17 Wiśniewska Paulina Luzino Biegi dla dzieci
18 Patelczyk Eliza Bolszewo Biegi dla dzieci
19 Patelczyk Sylwia Bolszewo Bieg
20 Żełudkowski Szymon Wejherowo Biegi dla dzieci SP 9 Wejherowo
21 Dziadkiewicz Mila Kąpino Biegi dla dzieci Run Babys
22 Dziadkiewicz Pola Kąpino Biegi dla dzieci Run Babys
23 Mocek Liliana Kąpino Biegi dla dzieci Run Babys
24 Małek Andrzej Kąpino Nordic Walking Run Babys
25 Małek Aleksandra Kąpino Bieg Run babys
26 Maszota Barbara Luzino Nordic Walking
27 Skurtys DAGMARA REDA Bieg MARDY BUM
28 Skurtys Cezary REDA Bieg MARDY BUM
29 Łaga Wiktoria Luzino Bieg Przyjemnie zmęczeni
30 Mielewczyk Justyna Reda Bieg Przyjemnie zmęczeni
31 Łaga Antonina Luzino Biegi dla dzieci Przyjemnie zmęczeni
32 Łaga Dorota Luzino Bieg Przyjemnie zmęczeni
33 Żełudkowska Aleksandra Wejherowo Nordic Walking
34 Stelmach Maja Luzino Nordic Walking
35 Klarecki Maciuś Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
36 Klarecka Agata Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
37 Klarecka Hania Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
38 Klarecki Antek Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
39 Klarecki Sylwester Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
40 Klarecka Natalia Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
41 Zienke Radosław Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
42 Zienke Natan Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
43 Osiak Grzegorz Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
44 Sawicz Mateusz Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
45 Sawicz Blanka Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
46 Piotrowski Sebastian Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
47 Trojnar Ignaś Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
48 Papke Pola Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
49 Lewandowska Marysia Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
50 Brun Przemek Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
51 Skrzypkowska Magda Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
52 Papke Lenka Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
53 Papke Lilka Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
54 Góźdź Amelka Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
55 Adamczewska Amelka Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
56 Woźniak Julia Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
57 Lica Hania Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
58 Rydzinska Paulina Reda Bieg
59 Wroński Radosław Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
60 Wrońska Emilia Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
61 Wrońska Tamara Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
62 Wroński Mikołaj Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
63 Milian Tymom Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
64 Milian Matylda Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
65 Krzykowska Dorota Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
66 Krzykowski Olaf Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
67 Sibiga Szymon Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
68 Orańska Małgosia Choczewo Biegi dla dzieci Kreatywne Animacje
69 BIANGA DOROTA CHOCZEWO Bieg Kreatywne Animacje
70 Kańtoch Leon Reda Biegi dla dzieci PROJEKT1000UP/ RUNEDA
71 Kańtoch Weronika Reda Bieg PROJEKT1000UP/ RUNEDA
72 Bonk Aleksander Gościcino Biegi dla dzieci
73 Bonk Marta Gościcino Biegi dla dzieci
74 Bonk Agata Gościcino Biegi dla dzieci
75 Kolmetz Katarzyna Sasino Nordic Walking Polipack Team GWE
76 Wendt Jarek SASINO Nordic Walking Polipack Team GWE
77 Dobkowski Kuba Wejherowo Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr6 Wejherowo
78 Halman Mirosława Luzino Bieg KASZUBI LUZINO
79 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Bieg Przecinak77/Sfora BMK
80 Cichońska Katarzyna Rumia Nordic Walking
81 Kunat Dawid Gdynia Biegi dla dzieci
82 Kunat Laura Gdynia Biegi dla dzieci
83 Kunat Łukasz Gdynia Bieg
84 Kunat Anna Gdynia Bieg
85 Strzałkowska Maria Wejherowo Biegi dla dzieci
86 Mikulska Milena Goscicino Biegi dla dzieci SP Gościcino
87 Barzowska Monika Wejherowo Nordic Walking Polipack Team GWE
88 Kollek Anna Władysławowo Bieg Biegamy Razem Władysławowo
89 Kostuch Matylda Sandra Klaudia Gościcino Biegi dla dzieci SP Gościcino
90 Szumlas Anna Połchowo Bieg #SZUMITEAM/ UltraWay Team
91 Kankowski Aleksander Wejherowo Biegi dla dzieci
92 Kankowska Julianna Wejherowo Biegi dla dzieci
93 Kankowska Katarzyna Wejherowo Bieg
94 Malkiewicz Leon Dębnica Kaszubska Biegi dla dzieci
95 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg Safe Sport Team
96 Martela Blanca Gdynia Biegi dla dzieci
97 Romanowska Beata Gdynia Nordic Walking run vegan team
98 Jasiński Krystian Chojnice Bieg
99 Pranga Patrycja Kębłowo Bieg
100 Sikora Anna Bojano Bieg


Wyświetleń: 2885

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ