Bieg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Modzelewska Patrycja Modzelewska reda Bieg
2 Modzelewska Patrycja Reda Bieg
3 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg
4 Curyło Marcin Władysławowo Bieg
5 Żełudkowski Franciszek Wejherowo Bieg
6 Prena Sławomir Gościcino Bieg PGPR GRYF
7 Runowski Karol Wejherowo Bieg
8 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg
9 Lebiedzińska Angelika Reda Bieg załoga buldoga
10 Patelczyk Sylwia Bolszewo Bieg
11 Małek Aleksandra Kąpino Bieg Run babys
12 Skurtys DAGMARA REDA Bieg MARDY BUM
13 Skurtys Cezary REDA Bieg MARDY BUM
14 Łaga Wiktoria Luzino Bieg Przyjemnie zmęczeni
15 Mielewczyk Justyna Reda Bieg Przyjemnie zmęczeni
16 Łaga Dorota Luzino Bieg Przyjemnie zmęczeni
17 Klarecki Sylwester Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
18 Klarecka Natalia Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
19 Zienke Radosław Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
20 Osiak Grzegorz Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
21 Sawicz Mateusz Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
22 Rydzinska Paulina Reda Bieg
23 Wroński Radosław Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
24 Wrońska Emilia Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
25 Krzykowska Dorota Choczewo Bieg Kreatywne Animacje
26 BIANGA DOROTA CHOCZEWO Bieg Kreatywne Animacje
27 Kańtoch Weronika Reda Bieg PROJEKT1000UP/ RUNEDA
28 Halman Mirosława Luzino Bieg KASZUBI LUZINO
29 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Bieg Przecinak77/Sfora BMK
30 Kunat Łukasz Gdynia Bieg
31 Kunat Anna Gdynia Bieg
32 Kollek Anna Władysławowo Bieg Biegamy Razem Władysławowo
33 Szumlas Anna Połchowo Bieg #SZUMITEAM/ UltraWay Team
34 Kankowska Katarzyna Wejherowo Bieg
35 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg Safe Sport Team
36 Jasiński Krystian Chojnice Bieg
37 Pranga Patrycja Kębłowo Bieg
38 Sikora Anna Bojano Bieg
39 Jankowiak Anna Koleczkowo Bieg
40 Ossowska Monika Rumia Bieg Runeda
41 Karolewska Anna Wejherowo Bieg Kujawscy Runners
42 Bollin Wiesława Władysławowo Bieg
43 Nowak Monika Gdynia Bieg Reso Team
44 milkowski mariusz gdynia Bieg
45 Stachowska Basia Miejska Górka Bieg Pomaganie jest takie proste
46 Kruczek Anita Sopot Bieg Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”
47 Szmidt Piotr Wejherowo Bieg
48 Kempczyński Piotr Reda Bieg Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
49 Bladowska Katarzyna Reda Bieg Runeda
50 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg
51 Poppel-Strzałkowska Aleksandra Wejherowo Bieg
52 Stromidło Jan Stromidło Swarzewo Bieg
53 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg
54 Dydymska Monika Rumia Bieg
55 Kabus Jacek Perlino Bieg
56 Brunka Marcin Wejherowo Bieg
57 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg Run Babys
58 LABUDDA MIROSŁAW RUMIA Bieg MTB - Małe Trójmiasto Biega
59 drobiński marek kąpino Bieg
60 Lademann Damian Bolszewo Bieg Run Babys
61 Lademann Artur Bolszewo Bieg Run Babys
62 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg Run Babys
63 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg
64 Drozdowski Adam Bolszewo Bieg
65 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Bieg MTB-Małe Trójmiasto Biega
66 Konkol Beata Bolszewo Bieg Akademia Sportów Walki Free Fight
67 Ferra-Klas Monika Bolszewo Bieg Akademia Sportów Walki Free Fight
68 Skocka Ania Gdynia Bieg Parkrun Rumia
69 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo Bieg RUNEDA
70 Janus Lucyna Wejherowo Bieg
71 Zakrzewski Maciej Rumia Bieg ULTRA WAY TEAM
72 Szopa Marek Gdynia Bieg Runeda
73 Szopa Małgorzata Gdynia Bieg Runeda
74 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg Biegam bo lubię
75 Stenka Piotr Gościcino Bieg
76 Stenka Karolina Gościcino Bieg


Wyświetleń: 3225

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ