Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Modzelewska Patrycja Modzelewska | reda | Polska | Bieg | ||
2 | Modzelewska Patrycja | Reda | Polska | Bieg | ||
3 | Felchner Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
4 | Curyło Marcin | Władysławowo | Polska | Bieg | ||
5 | Żełudkowski Franciszek | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
6 | Prena Sławomir | Gościcino | Polska | Bieg | PGPR GRYF | |
7 | Runowski Karol | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
8 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
9 | Lebiedzińska Angelika | Reda | Polska | Bieg | załoga buldoga | |
10 | Patelczyk Sylwia | Bolszewo | Polska | Bieg | ||
11 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | Bieg | Run babys | |
12 | Skurtys DAGMARA | REDA | Polska | Bieg | MARDY BUM | |
13 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg | MARDY BUM | |
14 | Łaga Wiktoria | Luzino | Polska | Bieg | Przyjemnie zmęczeni | |
15 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | Bieg | Przyjemnie zmęczeni | |
16 | Łaga Dorota | Luzino | Polska | Bieg | Przyjemnie zmęczeni | |
17 | Klarecki Sylwester | Choczewo | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
18 | Klarecka Natalia | Choczewo | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
19 | Zienke Radosław | Choczewo | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
20 | Osiak Grzegorz | Choczewo | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
21 | Sawicz Mateusz | Choczewo | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
22 | Rydzinska Paulina | Reda | Polska | Bieg | ||
23 | Wroński Radosław | Choczewo | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
24 | Wrońska Emilia | Choczewo | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
25 | Krzykowska Dorota | Choczewo | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
26 | BIANGA DOROTA | CHOCZEWO | Polska | Bieg | Kreatywne Animacje | |
27 | Kańtoch Weronika | Reda | Polska | Bieg | PROJEKT1000UP/ RUNEDA | |
28 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | Bieg | KASZUBI LUZINO | |
29 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Polska | Bieg | Przecinak77/Sfora BMK | |
30 | Kunat Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg | ||
31 | Kunat Anna | Gdynia | Polska | Bieg | ||
32 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Bieg | Biegamy Razem Władysławowo | |
33 | Szumlas Anna | Połchowo | Polska | Bieg | #SZUMITEAM/ UltraWay Team | |
34 | Kankowska Katarzyna | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
35 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg | Safe Sport Team | |
36 | Jasiński Krystian | Chojnice | Polska | Bieg | ||
37 | Pranga Patrycja | Kębłowo | Polska | Bieg | ||
38 | Sikora Anna | Bojano | Polska | Bieg | ||
39 | Jankowiak Anna | Koleczkowo | Polska | Bieg | ||
40 | Ossowska Monika | Rumia | Polska | Bieg | Runeda | |
41 | Karolewska Anna | Wejherowo | Polska | Bieg | Kujawscy Runners | |
42 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | Bieg | ||
43 | Nowak Monika | Gdynia | Polska | Bieg | Reso Team | |
44 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Bieg | ||
45 | Stachowska Basia | Miejska Górka | Polska | Bieg | Pomaganie jest takie proste | |
46 | Kruczek Anita | Sopot | Polska | Bieg | Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz” | |
47 | Szmidt Piotr | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
48 | Kempczyński Piotr | Reda | Polska | Bieg | Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk | |
49 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | Bieg | Runeda | |
50 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
51 | Poppel-Strzałkowska Aleksandra | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
52 | Stromidło Jan Stromidło | Swarzewo | Polska | Bieg | ||
53 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg | ||
54 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg | ||
55 | Kabus Jacek | Perlino | Polska | Bieg | ||
56 | Brunka Marcin | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
57 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg | Run Babys | |
58 | LABUDDA MIROSŁAW | RUMIA | Polska | Bieg | MTB - Małe Trójmiasto Biega | |
59 | drobiński marek | kąpino | Polska | Bieg | ||
60 | Lademann Damian | Bolszewo | Polska | Bieg | Run Babys | |
61 | Lademann Artur | Bolszewo | Polska | Bieg | Run Babys | |
62 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Polska | Bieg | Run Babys | |
63 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | Bieg | ||
64 | Drozdowski Adam | Bolszewo | Polska | Bieg | ||
65 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg | MTB-Małe Trójmiasto Biega | |
66 | Konkol Beata | Bolszewo | Polska | Bieg | Akademia Sportów Walki Free Fight | |
67 | Ferra-Klas Monika | Bolszewo | Polska | Bieg | Akademia Sportów Walki Free Fight | |
68 | Skocka Ania | Gdynia | Polska | Bieg | Parkrun Rumia | |
69 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | Polska | Bieg | RUNEDA | |
70 | Janus Lucyna | Wejherowo | Polska | Bieg | ||
71 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | Bieg | ULTRA WAY TEAM | |
72 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | Bieg | Runeda | |
73 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg | Runeda | |
74 | Adrianowicz Bożena | Bolszewo | Polska | Bieg | Biegam bo lubię | |
75 | Stenka Piotr | Gościcino | Polska | Bieg | ||
76 | Stenka Karolina | Gościcino | Polska | Bieg |
Wyświetleń: 5593