III BIEG KOLOROWYCH SKARPETEK
3,21
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 52 Błasiak Witold Łochowo 3,21 opłacono
2 49 Gawin Rafał kościerzyna 3,21 opłacono BM
3 50 Tejza Łukasz Zławieś Mała 3,21 opłacono BM
4 51 Tejza Sandra Zławieś Mała 3,21 opłacono BM
5 47 Kuczykowska-Tywusik Katarzyna Gdańsk 3,21 opłacono BM
6 48 Lewandowska Joanna Toruń 3,21 opłacono
7 45 Bollin Wiesława Władysławowo 3,21 opłacono BM
8 Jagła Dagmara Grudziądz 3,21
9 46 Borkowski Leszek Grabianów 3,21 NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono BM
10 44 Akademia Małego Odkrywcy Przedszkole Niepubliczne Kłecko 3,21 opłacono BM
11 42 Malec Jakub Piołunowo 3,21 SP BYCZYNA opłacono BM
12 43 Malec Julia Piołunowo 3,21 SP BYCZYNA opłacono BM
13 41 Malec Izabela Radziejów 3,21 SP BYCZYNA opłacono BM
14 38 Cierpich Ryszard Tarnów 3,21 opłacono
15 37 Cierpich Maria Tarnów 3,21 opłacono
16 39 Niedojadło Dorota Solec Kujawski 3,21 opłacono BM
17 40 Rudnik Justyna Bochnia 3,21 opłacono BM
18 34 Duchnik Ewa Mikorzyn 3,21 opłacono BM
19 36 Tylicki Sławomir Jelcz-Laskowice 3,21 opłacono BM
20 35 Jędrysiak Grażyna Wrocław 3,21 opłacono BM
21 33 Wegner Paweł Naklo nad Notecią 3,21 WTZ Mrocza opłacono
22 32 Przywecki Krzysztof Sadki 3,21 WTZ Mrocza opłacono
23 31 Lewandowski Andrzej Mrocza 3,21 WTZ Mrocza opłacono
24 26 Hadzicki Jakub Bydgoszcz 3,21 opłacono
25 25 Dutkowiak Elżbieta Toruń 3,21 opłacono
26 29 Walkowiak Monika Gdynia 3,21 opłacono BM
27 28 Piernik Joanna Gniewkowo 3,21 opłacono BM
28 27 Kręc Agnieszka Gniewkowo 3,21 opłacono BM
29 30 WOJTECZEK TERESA BOLESŁAWIEC 3,21 opłacono
30 24 Szczepanek-Kozińska Justyna Bydgoszcz 3,21 opłacono
31 23 Wacowska Anna Dąbrowa Górnicza 3,21 opłacono BM
32 21 Plomiński Ksawery Bydgoszcz 3,21 opłacono BM
33 22 Płomiński Norbert Bydgoszcz 3,21 opłacono BM
34 20 Szewczyk Hanna Toruń 3,21 opłacono BM
35 17 Brożek Alicja Toruń 3,21 opłacono BM
36 19 Muskała Wacław Tarnów 3,21 opłacono BM
37 18 Muskała Maria Tarnów 3,21 opłacono BM
38 16 Bokwa Anna Kraków 3,21 opłacono BM
39 15 Dulska Kasia Touń 3,21 opłacono BM
40 2 Bartkowski Jakub Nowa Wieś 3,21 opłacono
41 12 Ostrowska Julia Młyniec Drugi 3,21 opłacono
42 13 Skiba Kamila Chełm 3,21 opłacono BM
43 5 Gogol Lucyna Pszczyna 3,21 opłacono BM
44 10 Kosowicz Sylwia Grudziądz 3,21 Czopki Kolczaste opłacono BM
45 9 Kosowicz Małgorzata Grudziądz 3,21 Czopki Kolczaste opłacono BM
46 11 Lenc Janusz Bydgoszcz 3,21 opłacono BM
47 4 Geldarska Anna Toruń 3,21 opłacono
48 14 Stromczyński Maciej ZABRZE 3,21 opłacono BM
49 6 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski 3,21 opłacono BM
50 3 Brożek Daniel Toruń 3,21 opłacono
51 7 KOKOSZYŃSKI MARCIN Grudziądz 3,21 opłacono BM
52 8 Kopyś Magdalena Szczecin 3,21 opłacono BM
53 1 Balina Patrycja Bydgoszcz 3,21 opłacono


Wyświetleń: 1693

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ